Odtok plodové vody - poslali zpátky domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prceek55
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.07.19 13:30
Odtek plodové vody - poslali zpátky domů

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste to neměla některá podobně. Ráno o půl 6 jsem se šla vyčurat a lehla jsem si zpátky do postele, najednou jsem ucítila jak ze mě něco teče.. Mela jsem úplně mokré kalhotky tak jsem letěla na záchod kapalo to a teklo to ze mě po cestě.. Mokrá zem.. Tak hrníček toho mohl být.. Urcite ne kýbl.. Tak jsem jela do porodnice tak už jsem mokrou vložku neměla.. Testy negativní a poslali mě domů s tím že to byla asi hlenová zatka.. Ale přece by hlenová zatka tak neřekla jako proud vody čiré.. Přijde mi to divné.. Furt mi to vrtá hlavou :nevim:jinak dnes jsem 37+6

Přečtěte si článek: Prasklá plodová voda. Jak se pozná a co dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11478 příspěvků 13.07.19 13:34

Me take tekla voda asi 5 dni, test na vlozce take nic neukazal, az doktorka pri vnitrnim vysetreni potvrdila vodu.

prceek55
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.07.19 13:35

@iiiv vnitřní vyšetření mě dělali.. Řekli akorát že plodové vody mám málo na hraně.. Ale tím že nechodím ještě k nim taky neví jestli je to tím že mě teda vytekla plodovka nebo jestli jsem to tak měla už předtím :think:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 13.07.19 13:38

Buď ráda, že jsi doma. Pokud toho byl hrníček, neodtekla všechna. Může odtékat i postupně. Prostě jen počítej s tím, že se to může každou chvíli rozběhnout.

Přeci je mnohem lepší být ve svém prostředí a čekat, co se bude dít, než být v porodnici a čekat třeba několik dní tam..

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 13.07.19 13:38

Asi bych si zajela někam jinak nebo bych co nejvíce ležela, ať pokud je to ploovka ať se jí neplýtvá a v pondělí bych naklusala ke svému gynekologovi..

fly.zuzka
Kecalka 179 příspěvků 13.07.19 13:39

Pokud ti odtekla plodovka, tak si tě tam měli nechat.Dej si mezi nohy vlozku, pokud to byla plodovka, tak bude dále tect a ty budes mit dukaz.Pro klid duše bych ale zašla v pondělí na gyndu.

prceek55
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.07.19 13:45

Já jsem samozřejmě ráda že mě pustili domu když se nic neděje :) jen je to prostě divné.. Nepřijde mi že bych si to zamenila s hlenovou zátkou.. Jinak v pondělí jdu na běžnou kontrolu normálně na gyndu a v úterý mám přijít k nim do porodnice na prohlídku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 13:59

Ano stalo presne jako tobe rano mi odtekla voda do wc.Jela jsem do porodnice vlozka byla negativni. Sestra me poslala domu.Doma po prijezdu neco malo teklo, ale uz ne proudy jak pred odjezdem do porodnice. Odpoledne jsem to nevydrzela a volala sve mudr.Ta me rekla at ihned prijdu. Udelala mi ster a ten byl pozitivni na plodovou vodu. Napsala mi do prukazky a poslala me zpet.Tam se me omlouvali, ze me sestra nemela odeslat ihned domu :nevim: pritom jsem si nijak nestezovala nic.Dali me na predporodni pokoj asi v 16 hodin mame to daleko. A syn se vecer narodil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 14:03

Jinak bolesti jsem nemela zadne az na vecer jse vse zmenilo a rozjelo se to tak, ze se syn dve hodiny od zacatku bolesti narodil.

anavi13
Závislačka 4160 příspěvků 13.07.19 14:03

@prceek55 jestli udělali test na plodovku a je negativní tak bych byla v klidu. Jistě udělali i UZ a natočili ti monitor. Jestli je tohle v pohodě tak funguj normálně dál. I kdyby to byla plodovka, tak ta se stále tvoří ( je to moč miminka). On klidně v těhotenství může být takový hojný výtok a je to v pořádku. Mě se stalo něco podobného u porodu. Cítila jsem, že že mě něco vyteklo a plodovka to nebyla. O půl hodiny později už mi voda opravdu praskla a to prostě poznáš ;) být tebou tak doma poklidím a dochystám věci pro miminko a uvidíš co se bude dít dál ;)

anavi13
Závislačka 4160 příspěvků 13.07.19 14:05

@prceek55 a dej si vložku a když by byla mokrá tak určitě zajeďte znovu do porodnice ;)

P4ja
Extra třída :D 10028 příspěvků 13.07.19 14:34

A nezačaly ti bolesti nebo tak?? Mně řekli, že může odtéct třeba jen trochu a zbytek až při po porodu, že to dítě může zacpat, Mně odtekla část, ale hned na to začaly bolesti. Já bych asi taky šla k doktorce, abych měla jistotu. A le nevím, jestli bych to vydržela do pondělí.

Pavlička
Kelišová 5299 příspěvků 13.07.19 14:41

@prceek55 měla jsem to samé, žádná voda to nebyla, testy to pak v porodnici potvrdili, takze bud jsem se pocurala, nebo zátka, ale ja uz byla 39+2…nastvala jsem se, dala si horkou vanu, dve svarena vina a porod se rozjel :lol:

masima
Kecalka 387 příspěvků 13.07.19 14:43

Jen k té vložce - musí to být ta poporodní. Z normální se to nepozná, protože se to vsákne dovnitř. Vlastní zkušenost, když jsem si s ní napochodovala do porodnice. Mě teda udělali test stěrem a viděli, že to plodovka opravdu byla.

martina bl
Stálice 74 příspěvků 13.07.19 14:44

Pokud nemáš bolesti a monitor byl ok, zůstala bych v klidu doma. Vody máš dost a když budeš v porodnici zbytečně brzy a nic se nebude dít, začnou Tě kontroly zbytečně znervózňovat. Jak už jsi v porodnici dlouho, tak se dřív nebo později budou snažit Ti porod popohnat. Měla jsem to taky tak, mně doma vody vyteklo mraky a v porodnici se dalších x desítek hodin nic nedělo. Když mi pak praskli vak blan a viděla jsem ty hektolitry plodovky, pochopila jsem, že jsem klidně mohla zůstat doma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama