Reklama

Odtekla mi lehce voda a jsem bez kontrakce, co se bude dít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krishpa
Nováček 2 příspěvky 26.11.17 08:10
Odtekla mi lehce voda a jsem bez kontrakce, co se bude dít?

Ráda bych se zeptala, co mám dělat, když mi pred6hod lehce odtekla voda a kontrakce žádné, čípek ještě daleko. Po6dalsich hodinách me porod chcou vyvolavat, asi čipkem. bojim se, že od té doby mi začne peklo. Děkuji moc za informaci

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 26.11.17 08:14

No bohuzel, budetw muset dekat to, co vsm řeknou lekari. vyvolavany porod neznamena nutne peklo, kamaradka vyvolavany porod a za 3hodky porozeno na pohodu. uvolnete se, dejte si horkou sprchu, zacnete se. tesit. Psychika dela hodne

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 26.11.17 08:17

No vzhledem k tomu, ze tam miminko nema vodu, tak ho opravdu musi nejak dostat ven. Neboj nic, kazdy porod ma jednou konec a pak si budes uzivat mrnouska. Drzim palce :hug:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 26.11.17 08:18

@Krishpa Ahoj,neboj ono to vždycky peklo být nemusí, já dostala vyvolávačku ve 14:00 a dcerka se narodila 15:32 ;) :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 26.11.17 08:29

Dělat teď nemůžeš nic ;) odpocivej. Ne každy vyvolavany porod je špatný.

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 26.11.17 08:35

@vertunka Voda se porad obnovuje, nemyslim ze miminko je tam bez vody. Mne praskla na prijmu po hamiltnu, dr ji dost upustila, nez tam nastelovala mimco a po 6 hodinach mi znovu vyteklo dost velke mnostvi.

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 26.11.17 08:37

Druhá dcera je vyvolávaná a bylo to v klidu. Klid a hladký průběh :hug:

pazitka
Kelišová 6154 příspěvků 26.11.17 08:44

Třeba se to ještě rozjede samo? mně teda vyvolávali až po cca 28 hodinách, nechceš se zeptat, jestli ještě nepočkají?
všechny moje porody začaly odtokem vody a nulovými kontrakcemi, dva vyvolávali a ten třetí se rozběhl sám, asi po šesti hodinách.
každopádně držím moc palce! miminko už bude brzy na světě, to je krásné!

Rive
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 26.11.17 08:49

Já jsem porodila po 30 hodinách od prasknutí vody, malá byla úplně v pohodě.

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 26.11.17 08:52

Dítě může být bez vody až 2 dny. U první dcerky mi praskla voda měsíc před Termínem a na císaře ( pro porod koncem pánevním a velikost dcerky) jsem šla až po 48 hodinách. A pokud voda odtekla jen trochu, (to jsem měla u druhé dcery) tak je možné, že jako vyvolání bude stačit jen píchnout zbytek vody. ( Jsou tam těch plodových obalů víc vrstev, když neprasknou všechny odteče jen část vody. A zbytek porod brzdí. Tak mi to vysvětlili v porodnici)

Mallorka
Závislačka 3001 příspěvků 26.11.17 08:56

Měla jsem to tak. 2 dny se čekalo, pak vyvolani. Ale já na něj vubec nereagovala, takže sekce ve spinalu. Vse jsem zvladla na jednicku. Preji, ať vše dobře dopadne.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 26.11.17 09:00

@Krishpa pomalu se to zacne rozjizdet, bolesti, tlaky…a pak budes mit u sebe noveho clovicka, odpocivej, zkus usnout, kdby to nahodou slo, bud klidna a tes se ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 09:02

Mně odtekla voda trochu kolem 5 ráno, porod se začal rozjíždět až po půlnoci. Trval cca 5h, žádná procházka růžovým sadem to nebyla, ale jsem ráda, že jsem mohla počkat a porodit přirozeně, dítě bylo celou dobu hodně vysoko, myslím, že vyvolání by nedopadlo dobře.

Pokud pro vyvolání neexistuje závažný důvod, odmítla bych ho tak brzy. Důvod je ale například i pozitivní streptokok ci zakalená plodovka, na to je třeba myslet při rozhodování.

alisekR
Kelišová 5048 příspěvků 26.11.17 09:08

Klid, pokud ti odtekla voda, tak tělo začne reagovat a pokud ne, tak dostaneš např. tabletu, kterou ti tam prstem zavedou…moje zkušenost je taková, že v při prvním mi dali dali tabletu po prasknutí vody v 33tt a porod se rozjel velmi rychle, přitom při příjezdu na příjem jsem něměla bolesti, otevřená jsem byla pro prst volně a porodní cesty byly dle Mudr. nedozrálé. Dcera byla venku velmi snadno a rychle.
U druhéh mi tabletu dali při vyvolání v 37tt, několik týdnů jsem měla čípek pro prst volně, vodu mi píchali až při nálezu otevření na 4 prsty…bylo to zdlouhavé a hnusné a kontrakce šílené, ale do zad a tudíž bez efektu. Nicméně jak odputili vodu, tak to šlo velmi rychle :lol: Takže tvoje varianta je z mého pohledu lepší. Přeju rychlý porod bez komplikací :hug:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 26.11.17 09:21

@Krishpa mě odtékala voda týden, než začala odtékat víc a začali kontrakce

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >