Odtok plodové vody a poslání z porodnice domů

80
22.2.21 16:24

Odtok plodové vody a poslání z porodnice domů

Nemate nekdo podobnou zkusenost, abych se uklidnila?

Dnes v noci ve 4 mi praskla plodova voda, ne jen po kapkach, ale naraz mi prislo, ze to byl kybl. Mela jsem vse mokre.
Vyjeli jsme do porodnice. Tam mi udelali CTG, porodni asistentka chtela videt vlozku, tu vyhodila a rekla, ze v 9 prijde doktorka a udela mi stery zevnitr, jestli to byla opravdu plodovka. Nechapala jsem, ze se musi delat test, kdyz bylo jasne, ze to plodovka byla.

V 9 mi teda doktorka udelala stery, nipala se mi tam a rekla, ze to vyslo negativne na test plodovky. Mrzelo me, ze PA neudelala test na ty vlozce a hned ji vyhodila…

Pak mi delala ultrazvuk a videla, ze tam je opravdu min plodovky. Rikala ale, ze na konci tehotenstvi je normalni, ze plodovy vody je uz min. Zkoumala me ale hodne dlouho a ptala se i vrchniho doktora.

Nakonec vymyslela, ze kdyz nemam jeste kontrakce, tak mame jet domu. Mam se dostavit zase zitra v 9. Kdyz kontrakce nebudou, tak mi to budou vyvolavat..

Okolo 11 mi odteklo jeste malicko plodovky, do toho mam ale hlen s krvi. Myslela jsem, ze je to kvuli tomu steru. Doted mam ale porad ten krvavy hlenovity vytok, tak me to znervoznuje. Myslim, ze to neni plodovka s krvi, protoze to neni tak tekuty, ale spis hlenovity…

Nemela jste nekdo neco podobnyho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19659
22.2.21 16:29

@yna194 Tak, pokud to plodovka nebyla, pak je zbytečné tě v nemocnici nechávat. A z vnitřního by to určitě Mně odteklo trochu, a taky to ze stěru viděli.

A jinak ani odtok PV není úplně důvod být v porodnici, pokud se nic neděje.

Příspěvek upraven 22.02.21 v 16:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
22.2.21 16:30

To je dost zvláštní přístup! Já jela do porodnice s tím, že nevím, jestli mi nepraskla voda. Porodní asistentka si vzala vložku políčka ji roztokem a už si mě tam nechali, že se to buď spustí, nebo budou vyvolávat.
Upřímně bych jela na pohotovost znovu! Popsala jim situaci a dala vložku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
22.2.21 16:31

@P4ja plodovka to byla. Mela jsem uplne mokrou postel, po vystoupeni z auta to teklo zase. Byla to cira tekutina bez zapachu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19659
22.2.21 16:33
@yna194 píše:
@P4ja plodovka to byla. Mela jsem uplne mokrou postel, po vystoupeni z auta to teklo zase. Byla to cira tekutina bez zapachu.

Tak to by určitě poznali i z toho vnitřního stěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
22.2.21 17:04

Ten hlen bude hlenova zatka. Nekomu odejde klidně měsíc před porodem, me asi za 10h začaly kontrakce a za dalších 23h byl malý na svete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
22.2.21 17:08

Bud rada, ze tam ještě nemusíš zevlit, stejně by tam s tebou nic nedělali ;)

Půst si nějaký pěkný filmik, najez se poradne a pokud se nic nebude dit, tak tam jed až zitra jak ti řekli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
22.2.21 17:40

Buď ráda, že tam nemusíš být! Nechtěla bych čekat s odteklou vodou týden - kvůli infekci, ale jeden den je v pohodě. Aspoň si odpočineš, ať máš na zítra sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.2.21 23:00

Mně po odtoku plodovky okamžitě přijali, to bylo v úterý a porodila jsem až v pátek. Kvůli prevenci infekce jsem měla antibiotika. Ale test na plodovku mi vyšel pozitivní, dělali z vložky. A při vyšetření to zase začalo šíleně téct, že i doktorka říkala, že to je jasné a test víceméně už jen formalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat