Odtok plodové vody během spánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 21.11.18 23:03
Odtok plodové vody během spánku

Ahoj, holky asi hloupý dotaz, ale co když mi plodovka odtece částečně v noci a já to prostě nepoznám ráno? Přece jen ji tam zase tak moc neni :(
Stalo se to některé z vás?
Co potom?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ElisC
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 110 inzerátů 21.11.18 23:08

@DangerousIzzi už máš termín porodu?
Mně voda praskla v polospánku a opravdu se to nedalo přehlédnout. Postel zmáchaná, tekla i ve sprše, celou cestu do porodnice a zbytek vytekl při vyšetření.

amartep
Povídálka 15 příspěvků 21.11.18 23:14

Ahoj, mě voda praskla ve spánku a hned mě to probudilo, i když to bylo jen trošku, tak sem to hned poznala:-) Na záchodě už sem poznala že opravdu odtéká, tak sme jeli do porodnice:-)

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 21.11.18 23:17

tece to furt a je ji fakt hodne :D ja behala celou noc co 20min na wc.vzdycky rybnik. :palec:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 21.11.18 23:18

Je ji fakt rybnik, toho si nemuzes nevsimnout…

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 21.11.18 23:28

Fakt jo? Já myslela, že zas tolik toho není… Už mám právě 6dni po termínu.
Takže můžu asi v klidu spát teda :D.

Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 21.11.18 23:50

@DangerousIzzi určitě v klidu spi, nemusí to být vždy masivní odtok, ale při nejistotě… Což by bylo víc vlhký spodní prádlo jet raději k Dr. S vložkou ideálně. Ale vzhledem k termínu jsi určitě teď často kontrolována. Sladké sny. :kytka:

Travelerka
Stálice 88 příspěvků 21.11.18 23:50

Mně praskla v noci a tekla až do porodu. Ještě mi pak doktor na sále vypustil zbytek a prohlásil, že tam malá měla solidní bazének :lol: Takže bych se nebála, že to nepoznáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 23:54

@DangerousIzzi praskla mi na gauči - celý gauč mokrý + jsem do porodky jela s ručníkem mezi nohama. Bylo jí fakt hodně. Poznáš to. Dobrou noc :kytka:

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 22.11.18 05:21

:) doobre, tak to jsem ráda, děkujuu všem :)

ShadowDancer
Kecalka 228 příspěvků 22.11.18 07:39

Tak já jsem asi vyjímka, mě voda praskla v noci, bylo to jen pár kapek. Kdybych neměla vložku kvůli Hamiltonu co mi ten den dělali, tak bych na to asi ani nepřišla. A i tak jsem si myslela, že krvácím po tom zákroku, plodovka mě nenapadla.. :nevim: taky jsem čekala rybník :lol: nicméně já teda jela pár hodin na to s kontrakcema a stejně mi pak museli prasknout sekundární vak blan.

Editován překlep.

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 23.11.18 12:38

:D jee tak doufám, že nebudu další výjimka.

ShadowDancer
Kecalka 228 příspěvků 23.11.18 13:26

@DangerousIzzi zkus si dát vložku, plodovka by měla odcházet pořád. U mě to fakt vypadalo jak růžové špinění po hamiltonu, když se ti to nebude zdát, zajeď s vložkou do porodnice. Udělaj jednoduchej test a ty budeš v klidu. :kytka:

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 23.11.18 13:40

Joo, tam jsem teď jako doma už :D.

Leni_2019
Stálice 71 příspěvků 23.11.18 18:53

Také se může stát, že plodové obaly lehce naprasknou, troška odteče, ale poté se obaly opět zacelí. V tomhle případě se není čeho bát.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >