Odtok plodové vody bez pravidelných kontrakcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 31.08.18 17:17
odtok plodové vody bez pravidelných kontrakcí

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo kdo měl odtok plodové vody bez pravidelných kontrakcí a jel do porodnice až za těch 24 hodin či později. Začínám být trošku nervozní, voda ze mě teče asi od 4 hodin od rána, ale bojím se vyvolávání a toho, že budu v nemocnici dlouho :). jsem na konci 38tt a čekám 3 dítě (ale u těch předchozím mi voda ani jednou neodtekla až v porodnici), tak jsem trošku doufala, že to třetí bude taky rychlovka a zatím se mi to nějak vleče :), díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6572 příspěvků 31.08.18 17:21

Mně praskla voda v noci a v poledne byla malá na světě. Kontrakce jsem neměla žádné. Jen bolesti zad, které PA zaměňovala s poslíčky. A být tebout ak si vbec nehraju. VždyŤ se do 12 ti hodin po odtoku vody píchají ATB. Chceš dítěti ublížit? Už jsi dávno měla být v porodnici.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:25

Voda mi praskla rano v 9hodin.Kontrakce zacly po 19 hodine a o pulnoci se syn narodil.Ted cekam jak a kdy se rozhoupe druhy 39tt. :mavam:

mandy1986
Kecalka 235 příspěvků 31.08.18 17:27

Tak já to tak měla, ve 4 ráno odtekla voda a dal nic, až druhý den mi porod museli vyvolat a pak už to šlo rychle. Ale po nějaké době už mi dali ATB a hlavně dost hlídali ozvy. Upřímně nechápu, že jsi ještě doma.

Anais
Kelišová 5590 příspěvků 30 inzerátů 31.08.18 17:28

@masinka69 nevím, ale u třetího dítěte bych už jela do porodnice. Já rodila první dítě, v sedm mi začala odtékat plodová voda a kontrakce přišly tak po osmé hodině a v devět byl na světě… tak ať nerodíte někde po cestě :mrgreen: hodně štěstí :srdce:

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 17:28

Bát se vyvolávání a kvůli tomu hazardovat se životem dítěte? :think: Nečekala bych ani minutu, tolik vody tam zas není a plod ji potřebuje - anebo pomoct ven. Neriskuj. Dítě už je donošené.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 31.08.18 17:29
@masinka69 píše:
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo kdo měl odtok plodové vody bez pravidelných kontrakcí a jel do porodnice až za těch 24 hodin či později. Začínám být trošku nervozní, voda ze mě teče asi od 4 hodin od rána, ale bojím se vyvolávání a toho, že budu v nemocnici dlouho :). jsem na konci 38tt a čekám 3 dítě (ale u těch předchozím mi voda ani jednou neodtekla až v porodnici), tak jsem trošku doufala, že to třetí bude taky rychlovka a zatím se mi to nějak vleče :), díky

Si delas srandu? 8o tolik hodin po odtoku plodovky si jeste doma? 8o
No jestli si chces dite ohrozit, tak bud doma aspon do zejtra :pankac:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 31.08.18 17:30

Voda mi začala pomalu odtékat ve 23 hod. V 1 při vyšetření praskla, ve 2 začaly teprve bolesti a ve 4:14 byl malej na světě. Jela jsem teda hne při podezření na odtok plodovky,jen jsem dobalila. Neriskovala bych.

vertunka
Závislačka 4706 příspěvků 31.08.18 17:35

Ja jsem druhy dite porodila po 5ti hodinach od prasknuti vody. A prvni 4 hodiny se nic nedelo a pak to byl ficak. :nevim: Ale treba Leichtova, ta jela do porodnice az po dvou dnech co ji zacala tect voda…

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 31.08.18 17:39

už jsem domluvená s manželem, je tu za půl hodinky, tak pojedu :), už začínám být nervozní, jak nemám ty kontrakce pravidelný, ale třeba se to v porodnici rozjede, já právě kluky taky rodila docela rychle, tak jsem překvapená, ,že se tomuhle moc nechce.

K92
Kecalka 212 příspěvků 31.08.18 17:42

Vyvolávat ještě nemusej, záleží jak která porodnice a doktor… ale určitě dostaneš atb kvůli nebezpečí infekce. Do porodnice bych na tvém místě jela

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 31.08.18 17:46
@masinka69 píše:
už jsem domluvená s manželem, je tu za půl hodinky, tak pojedu :), už začínám být nervozní, jak nemám ty kontrakce pravidelný, ale třeba se to v porodnici rozjede, já právě kluky taky rodila docela rychle, tak jsem překvapená, ,že se tomuhle moc nechce.

Utikejte ja bych tak dlouho necekala a plodovka je cista? Neni do zelena?

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 31.08.18 17:47

nene, je čirá

P4ja
Kelišová 6572 příspěvků 31.08.18 17:49
@masinka69 píše:

Být tebou tak se nesměju. I mně jako prvorodičce říkali, že mám hned dojet. U mně se nepředpokládalo, že porodím tak rychle i nález byl nic moc a kontrakce žádné a během chvíle jsem byla otevená na 4 cm a fakt to jelo. ¨

Ale dležitá jsou ta ATB, asi máš svoje 2 děti, tak to třetí tak neřešíš? že jseš tak nezodpovědná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 17:51

@masinka69 voda mi začala též odtékat nad ránem, přijela PA, zkontrolovala, odjela. Měla jsem si po dvou hodinách měřit teplotu, kontrolovat vodu, zda je čirá, lehce růžová nevadila. Kontrakce přišly před půlnocí, syn se narodil nad ránem 24h po začátku odtékání vody zcela zdravý, růžový, dýchající, bez komplikací.
Byl ale na začátku hodně nahoře, potřeboval sestoupit, aby se to hnulo. Byla jsem přes den na procházce, pochodovala do schodů, dala si šlofíka a pohlo se to až ve chvíli, kdy jsem rezignovala a šla spát s tím, že ráno pojedeme do porodnice.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >