Odtok plodové vody nebo něco jiného?

Anonymní
15.7.21 17:22

Odtok plodové vody nebo něco jiného?

Dobrý den, prosím o Vaše názory, jsem v 38tt a od rána už jsem si musela dvakrát převléknout kalhotky. Byly mokré, jako bych si jentrochu učůrla plus byly úplně vlhké v oblasti třísel po stranách. Ráno jsem byla na kontrole a nevypadá to, že bych rodila, dělal se pouze ultrazvuk přes břicho. Vím, že se má jet při podezření do porodnice s vložkou, kterou jsem ale do této chvíle neměla, navíc nechci tam být za hysterku….

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
15.7.21 17:24

Hysterka nebo ne, jeď do porodnice. A případných keců sestřiček si nevšímej 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 17:26

@Asiina
Děkuji, ale kdyz to nemam zachycene na te vlozce…? Na kurzu nam rikali, ze z kalhotek to nepoznaji, ze to musime mit na vlozce……

• Citovat
  • Nahlásit
240
15.7.21 17:37

Tak si vezmi vložku teď a jeď. Já to tak udělala, myslela jsem, že bude suchá, protože to teklo málo. V porodnici vložku polili Temešváryho roztokem, zmodrala a já šla na hekárnu.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
15.7.21 17:50

Mě nic v porodnici z vložky nepoznali, byla totiž taková barevná a celkem suchá, než jsem tam došla téměř nic mi nevyteklo, zato předtím doma teklo a hned jsem věděla, že musím do nemocnice. Takže sestra na příjmu z vložky nenašla nic…pak přišla paní doktorka a vyšetřila mě a rovnou si mě tam nechali. Byla jsem v 35tt

Jeď hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
15.7.21 18:02

Vezmi si porodnickou vložku a jeď. I kdyby to byl planý poplach, hlavu ti neutrhnou. S odtékající plodovkou nemůžeš chodit moc dlouho kvůli riziku infekce, tak bych to nepodceňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
15.7.21 18:22
@Anonymní píše:
@Asiina
Děkuji, ale kdyz to nemam zachycene na te vlozce…? Na kurzu nam rikali, ze z kalhotek to nepoznaji, ze to musime mit na vlozce……

No tak proc si nevezmes vložku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
15.7.21 19:42

Jestli nemáš porodnickou vložku, vezmi i ty kalhotky. Akorát počítej, že je to činidlo zničí ;) Každopádně jeď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19910
15.7.21 20:14

Byva to dost vodovy vytok, voda odteka po praknuti uz porad malym curkem, nebo narazove kdyz se dite zavrti tak vetsi mnozstvi, ale je to troxhu jine zkratka a uz se to nezastavi, vetsinou jde i hlen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
15.7.21 21:41

Někdy doslova praskne jako protržená hráz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat