Odtok plodové vody v 1 trimestru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 08:08
Odtok plodové vody v 1 trimestru?

Ahoj holky, poraďte prosim. Dnes jsem v 7+2 (moje 3 těhotenství), večer zavadim utrogestan. Ráno jsem se probudila a měla jsem mokré kalhotky, postel byla suchá. Může to být plodovka? Na poradne jsem byla v pondělí a bylo vše v pořádku. Trpím silnými nevolnostmi, ty nepresly. Nechci plašit, už 1 jsem na pohotovosti byla, ale kvůli něčemu jinému :? U předchozích tehu jsem se s tím nesetkala :think: děkuji za odpovědi :srdce:

Reakce:
Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 10.11.18 08:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poraďte prosim. Dnes jsem v 7+2 (moje 3 těhotenství), večer zavadim utrogestan. Ráno jsem se probudila a měla jsem mokré kalhotky, postel byla suchá. Může to být plodovka? Na poradne jsem byla v pondělí a bylo vše v pořádku. Trpím silnými nevolnostmi, ty nepresly. Nechci plašit, už 1 jsem na pohotovosti byla, ale kvůli něčemu jinému :? U předchozích tehu jsem se s tím nesetkala :think: děkuji za odpovědi :srdce:

Nemůže to být přebytek toho utrogestanu, nebo unikající moč?
Za mně tedy 7+2 unikající plodovka.Té tam ani být moc nemůže. :nevim:

Lamátko
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 10.11.18 08:20

Ne. To nebude plodovka je to zbytek utrogestanu

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 10.11.18 08:42

Je to zbytek Utrogestanu.Brala jsem nekolikrat.A vzdy jsem spala s intimkou a na rucniku.Presto jsem byla cela mokra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 08:45

@sara1000 @Lamátko @Jannys holky děkuji, já ho právě zavadim od začátku a ty kalhotky byly mokré dnes ráno poprvé. Utrogestan, ten tam mám taky Ale jen bílý krém :nevim:

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 10.11.18 09:08
@Anonymní píše:
@sara1000 @Lamátko @Jannys holky děkuji, já ho právě zavadim od začátku a ty kalhotky byly mokré dnes ráno poprvé. Utrogestan, ten tam mám taky Ale jen bílý krém :nevim:

Neboj určitě to nebude nic neobvyklého.
Jsem taky po třetí těhotná,ale ženská může být snad těhotná kolikrát chce a stejně jí vždy něco zaskočí.

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 10.11.18 09:38

Já myslím, že to taky bude z Utrogestanu. Já teda od začátku těhotenství mám takový silnější vodnatý výtok. Objeví se jen nárazově a fakt mám ty kalhotky úplně mokré. Zlobí mě to od začátku a je vše v pořádku. Teď jsem v 30tt. A taky jsem měla na začátku Utrogestan a ještě jsem špinila.

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 10.11.18 09:39

Já myslím, že to taky bude z Utrogestanu. Já teda od začátku těhotenství mám takový silnější vodnatý výtok. Objeví se jen nárazově a fakt mám ty kalhotky úplně mokré. Zlobí mě to od začátku a je vše v pořádku. Teď jsem v 30tt. A taky jsem měla na začátku Utrogestan a ještě jsem špinila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >