Odtok plodové vody, vyvolání porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejjkaaa
Nováček 8 příspěvků 19.10.18 13:33
Odtok plodove vody , vyvolání porodu

Ahoj holky, ležím v porodnici jsem v 39tt s v jednu ráno mi odtekla plodova voda. Jelikož jsem prvorodicka jeli jsme hned. Bolesti jsem mela nejdřív po 15 min. V porodnici po 3hodinach cca se to zkrátilo na bolesti po 3 min. S tím ale že se neotviram, jen na špičku prstu…
Bolest se nedala vydržet tak mi dali cipky proti bolesti v 7 ráno mě poslali na tehotensky pokoj že prostě ještě nerodim…
Bolesti se zlepšily po 10min, momentálně nemám bolesti…
Bylo mi řečeno že po 18 hodinách po odtoku dostanu antibiotika a kolem 12 nějakou tu tabletu ns vyvolání, když se nic nezmění…
Jsem z toho celá nervózní a špatná… kamarádce to totiž nedávno vyvolávali-také se neotevirala po 12 hodinách…
Ja musim čekat tak dlouho…
Nemáte někdo prosím podobné zkušenosti? Díky

Reakce:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 19.10.18 13:54

@Andrejjkaaa mě zavedli tabletu cca 24 hodin po odtoku plodové vody. Do té doby jsem neměla vůbec kontrakce.

Andrejjkaaa
Nováček 8 příspěvků 19.10.18 14:08

@luci.no
A bylo to po té tablete rychlý?slyšela jsem ze to je pomalejší a bolestivějsi…diky

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 19.10.18 15:08

Mě porod začal až 5 hodin po podání tabletky. :nevim:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 19.10.18 17:39

@Andrejjkaaa Myslím, že mojí zkušenost slyšet nechceš :lol: Zavedli jen 1/2 tablety kvůli předchozí sekci. Následujících cca 10 hodin nepravidelné kontrakce a navíc neefektivní - stále jsem se neotvírala. Zhruba 12 hodin od zavedení tablety jsem šla na akutní sekci. Byla jsem otevřená asi na 2 prsty. Malý se cpal jinam a málem mi rupla jizva. První sekce byla kvůli preeklampsii. Držím palce, ať máš mimčo brzy v náruči!

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2957 příspěvků 19.10.18 17:53

Mně se rozjel porod až cca po 20h od odtoku, proto se čeká alespoň těch 24h, jestli to nepůjde samo. To je tptiž vždycky lepší, když si to tělo řídí samo.
A porod se rozjel ve chvíli, kdy jsem se uklidnila, rezignovala a čekala, kdy už teda se mnou něco udělají. Snaž se uklidnit, uvolnit, akceptovat situaci, že to bude tak, jak to má být.

estrella33
Povídálka 14 příspěvků 19.10.18 21:03

Není nutné porod vyvolávat, moje známá po odtoku vody nosila miminko ještě týden. Pokud budou ozvy i průtoky a další faktory v pořádku, tak asi není nutné porod vyvolat. Na druhou stranu, miminko je zralé, určitě to zvládnete krásně i v případě vyvolání. Žádná hrůza, za chvilku máte miminko u sebe ať tak nebo tak! :) Moc držím palce!!!

Denny25
Nováček 3 příspěvky 12.11.18 10:23
vyvolani porod

ahoj mě dali jednu tabletu v jeden den a to jsem citilá jen takovou nevolnost druhy den my dali jednu ráno a druhou ve 15 h. odpoledne v 18:00 jsem šla na ozvy plodu a už jsem tam zůstala něco po 19:00 h my odtekla plodová voda ale ne všechna kolem 20.30 my řekli ze jsem otevřena jen na 3 cm takže my musí dat kapačku na urychleni ze nemůžu byt otevřena jen na 3 cm něco po 21.00 h. jsem mela jen 5 cm. A měl slabé srdeční ozvy tak to museli urychlit
A v 22.41 jsem rodila a byla jsem jen na 8 cm :)
A mam krasného kluka a má 16 měsíců

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >