Odvezla jsem ho opilého a odjela - urazil se

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 10:25

Odvezla jsem ho opilého a odjela - urazil se

Anonymně prosím, je tu jeho sestra

Jsme s přítelem krátce - cca 4 měsíce a zatím spolu nebydlíme. Rodinu neplánujeme, on už nechce malé dítě. To jen pro informaci.

Já jsem měla tento týden hektický - 3 dny mimo domov, ve středu jsem dom přijela o půl jedenácté. Původně jsme byli domluveni, že ve čtvrtek večer přijedu a přespím, pak se ale nějaké věci zkomplikovaly, já byla dost utahaná, tak jsme se domluvili, že přespím z pátka na sobotu a přítele večer vyzvednu cca 50 km daleko na nějaké oslavě.
V pátek měl přítel v práci volno, protože jeho šéf slavil kulaté narozeniny, tak jim všem dal den volna a večer byli na té oslavě.
Přijela jsem dle dohody po 20. hodině, naložila ho a odvezla i jeho kolegu. Přítel byl hodně opilý, spíš jen blekotal, i kolega mu řekl, že má radši být zticha, v autě usnul. Tak jsem ho vyložila doma a řekla, že nepřespím a pojedu domů. Původně jsem si myslela, že se tak nezřídí, že půjdeme někam ještě na pivo (třeba jen já) a pokecáme. Což nešlo. Byl z toho rozhodnutí dost vedle, pořád blekotal, že nerozumí, že je opilý. A že musí za maminkou (jezdí za ni každý týden hodinu autobusem do jiného města, uklízí jí, jde nakoupit, přespí a zase jede busem zpátky), ale že se chce nejdřív domluvit na programu se mnou a pak pojede za ní. To je trochu nonsens, protože o víkendu tam autobusy jezdí velmi málo, takže by to znamenalo třeba v sobotu v poledne tam a a v neděli ráno či v poledne zpět. Tak jsem mu řekla, že to je samozřejmě OK a ať se ráno, až se vzbudí, ozve.
Je půl jedenácté, prokazatelně podle telefonu vím, že minimálně v 9 už byl vzhůru a nic. Což je divné, protože od seznámení si denně píšeme i 30 sms denně. Evidentně je naštvaný.
Co byste dělaly? Čekat, až se ozve? Nebo napsat sms, jestli je OK?
Bylo mi to včera fakt líto, najela jsem kvůli tomu jeho odvozu víc než 100 km, chápu, že to člověk někdy neuhlídá a ožere se víc, ale věděl, že přijedu, tak mohl pít míň… asi toho chci po chlapovi moc.

Budu ráda za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1435
16.10.21 10:28

To jsou chlapi.
Nedělej hrdinku a aspoň mu napiš jestli je Ok, ať ví, že nejsi uražená ty :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7448
16.10.21 10:32

Ty uz jsi tady nekolik diskuzi zalozila a rad jsi tam dostala vic nez dost. :nevim:

Hele nema smysl donekonecna zakladat a ptat se furt na to stejne.
Nikdo ti jinou odpoved nedaa. :D

Otevri si ty stare diskuze a precti si co mas delat. Neni zac! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7275
16.10.21 10:36

Ozvala bych se mu já. Nevím, z čeho usuzuješ, že je uražený. Má kocovinu, to je vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
16.10.21 10:41

Klasika, tohle jsou prostě chlapi. Normálně mu napiš ne? Nechápu, kde je problém :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10648
16.10.21 10:42

Spíš je mu trapně, že se ožral jako 🐷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
16.10.21 10:56

Kdyz se nezeptam-nic se nedozvim. Coz ok, ptas se…ale uplne spatnych lidi. Vazne je mezi dospelyma lidma problem poslat sms a zjistit od sve lasky jestli zije, zvraci, ceka na me nebo vymysli svuj program?? Jestli byl tak zchlemtanej tak mozna vubec nevi ze blekotal cosi o odjezdu k mamince…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
16.10.21 10:57

To, že se v 9 koukne kolik je hodin a tobě se ukáže, že byl online, neznamená, že je vzhůru 😃 pravděpodobně ještě spí, tak neřeš blbosti a napiš mu, že doufáš, že žije 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 10:59
@Markéta188 píše:
To jsou chlapi.
Nedělej hrdinku a aspoň mu napiš jestli je Ok, ať ví, že nejsi uražená ty :palec:

Nedělám hrdinku, ale řekla jsem mu, že se má ozvat.

S bývalým mám podobné zkušenosti. Někde jsme byli, on chtěl pařit, takže jsem s dětmi musela odjet a on šel slavit s dalšími dál. A druhý den jsem pro něj jela. Nikdy jsem nic nevyčítala, ale můj táta mi říkal, že tohle je za hranou, jak si vůbec mohl dovolit mě s dětmi poslat samotnou domů a sám jít chlastat.

• Citovat
  • Nahlásit
1015
16.10.21 11:03

Napsala bych mu jestli je v pořádku na tom přece nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
16.10.21 11:05
@Anonymní píše:
Anonymně prosím, je tu jeho sestra

Jsme s přítelem krátce - cca 4 měsíce a zatím spolu nebydlíme. Rodinu neplánujeme, on už nechce malé dítě. To jen pro informaci.

Já jsem měla tento týden hektický - 3 dny mimo domov, ve středu jsem dom přijela o půl jedenácté. Původně jsme byli domluveni, že ve čtvrtek večer přijedu a přespím, pak se ale nějaké věci zkomplikovaly, já byla dost utahaná, tak jsme se domluvili, že přespím z pátka na sobotu a přítele večer vyzvednu cca 50 km daleko na nějaké oslavě.
V pátek měl přítel v práci volno, protože jeho šéf slavil kulaté narozeniny, tak jim všem dal den volna a večer byli na té oslavě.
Přijela jsem dle dohody po 20. hodině, naložila ho a odvezla i jeho kolegu. Přítel byl hodně opilý, spíš jen blekotal, i kolega mu řekl, že má radši být zticha, v autě usnul. Tak jsem ho vyložila doma a řekla, že nepřespím a pojedu domů. Původně jsem si myslela, že se tak nezřídí, že půjdeme někam ještě na pivo (třeba jen já) a pokecáme. Což nešlo. Byl z toho rozhodnutí dost vedle, pořád blekotal, že nerozumí, že je opilý. A že musí za maminkou (jezdí za ni každý týden hodinu autobusem do jiného města, uklízí jí, jde nakoupit, přespí a zase jede busem zpátky), ale že se chce nejdřív domluvit na programu se mnou a pak pojede za ní. To je trochu nonsens, protože o víkendu tam autobusy jezdí velmi málo, takže by to znamenalo třeba v sobotu v poledne tam a a v neděli ráno či v poledne zpět. Tak jsem mu řekla, že to je samozřejmě OK a ať se ráno, až se vzbudí, ozve.
Je půl jedenácté, prokazatelně podle telefonu vím, že minimálně v 9 už byl vzhůru a nic. Což je divné, protože od seznámení si denně píšeme i 30 sms denně. Evidentně je naštvaný.
Bylo mi to včera fakt líto, najela jsem kvůli tomu jeho odvozu víc než 100 km, chápu, že to člověk někdy neuhlídá a ožere se víc, ale věděl, že přijedu, tak mohl pít míň… asi toho chci po chlapovi moc.

Budu ráda za názory.

Z čeho usuzuješ, že se urazil? Tak mu napiš, nebo zavolej, v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2059
16.10.21 11:07

Hele podle toho zevrubneho popisu te tady svagrova beztak pozna :roll:.
Nic, bych mu proste zavolala, vzdyt to cele bylo spis nedorozumeni, kdyz uz by nekdo mel byt nadtvany, tak ty, ze jsi jela daleko utahana jak vul a pritel ozraly jak doga. Tak mu zavolej a zjistis co a jak. Nebo delej urazeniu ty, mas na to narok a udelej si prijemny vikend bez ozraly, co jezdi busem uklizet mamince :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15904
16.10.21 11:09
@Anonymní píše:
Anonymně prosím, je tu jeho sestra

Budu ráda za názory.

Nemela bys byt nastvana spis ty…?

Kazdopadne by bylo normalni nejak domluvit, ne se urazet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 11:15

Tak jsem mu napsala, jestli je OK a napsal jedno slovo - ano. Tak já nevím… :D řekla bych, že naštvaný je, protože takhle normálně nekomunikuje.
Jdu asi vytírat než čekat, jestli se asi uražený v absťáku rozhodne něco udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
20264
16.10.21 11:17
@Khalesi píše:
Kdyz se nezeptam-nic se nedozvim. Coz ok, ptas se…ale uplne spatnych lidi. Vazne je mezi dospelyma lidma problem poslat sms a zjistit od sve lasky jestli zije, zvraci, ceka na me nebo vymysli svuj program?? Jestli byl tak zchlemtanej tak mozna vubec nevi ze blekotal cosi o odjezdu k mamince…

Také si myslím, že je to dotaz jak do bravicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat