Reklama

Jak odvyknout kouření?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:02
Odvykání koureni jak na to?

Chci přestat kouřit bez léku a ostatních pomůcek. Světě div se, nejde mi to. Mám to jako jakousi jistotu a únik od zamotaného života. Kourim cca rok. Tělesně dobrý. Tělu je to jedno ale ta psychika. Mám to tak už zařazené do života, ze je hrozné těžké to odstranit. Život bez cigarety mi připadá na houby. Vím, zní to trapné. Vlastně nic mě nebaví a Kourim jakoby z nudy. Jak na to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

marťáánek
Povídálka 30 příspěvků 30.01.18 17:16

Chce to najít si na chvíle, kdy jsi si pravidelně zapálila jinou činnost. Já jsem měla problém večer u televize, když byla reklama a u skleničky. Při televizi jsem začala plést i přes reklamu jakoby nic, ale více skleniček jsem si dala někdy po půl roce. V tý době se ještě kouřilo v restauracích, tak to byli muka co s rukama, ale dala jsem to a už 3 roky nekouřím(skoro po 20-ti letech)
:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:22

Nejhorší je ze manžel kouři. To mě pak hrozné láká. A při každý cigarety mám pocit ze jsem neschopna a selhala jsem

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 30.01.18 17:29

Já si nasadil fígl, že vlastně nepřestávám kouřit, můžu si zapálit kdykoli a záleží jen na tom, jestli si zapálit skutečně chci.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 30.01.18 17:33

A co elektronickou? Já kouřila dlouho a fakt hodně, ale teď už od září jen elektro a zatím pohoda :D

TeSudička
Kecalka 241 příspěvků 30.01.18 17:36

Vsechno je to jen v hlave! Me pomohlo si prestelovat mozek z nechci, nemuzu, nemam chut na schvalne zkusim, jak dlouho to vydrzim… A pak se samozrejme zabavit a vyhybat se situacim, pri kterych sem kourila a kdyz uz sem se do nich dostala, tak zvejky a so ruky propiska :-) uz to je 4,5roku. Drzim palce, stoji to za to!…a nemysli si, ze usetris, ja za celou dobu usetrila uplny h.ovno :lol:

Teremii
Kecalka 169 příspěvků 30.01.18 17:53

Já bych nezvládla přestat kouřit úplně, tak jsem začala kouřit elektronickou, doufám že časem odbourám i tu :think:

Santalie
Povídálka 33 příspěvků 30.01.18 18:44

Jdu do toho s tebou! :D..také se chystám přestat..a také vím že to asi jen tak nedokážu.. kouřím tedy už řádku let..a kouřím hodně cigaret denně..a vím že s každou další cigaretou to pak bude těžší.
Takže až někdo vymyslí nějaký fígl. nebo taktiku jak nad tím vyhrát.. budu velice vděčná

Santalie
Povídálka 33 příspěvků 30.01.18 18:50

@Teremii Jee.. elektronku mam taky někde doma.. ale jak jsem ji kouřila furt..všude, tak mě z toho vždy večer strašně bolela hlava :/

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 30.01.18 18:52
@Santalie píše:
Jee.. elektronku mam taky někde doma.. ale jak jsem ji kouřila furt..všude, tak mě z toho vždy večer strašně bolela hlava :/

Na to stačí slabší náplň. Já jedu elektronickou pořád a po snížení nikotinu už žádné bolehlavy.

Santalie
Povídálka 33 příspěvků 30.01.18 18:55

@Emimin7 fakt? :) teď jste mě naladily že ji snad někde vyhrabu a rozchodím.
a ty si ji i nějak čistíš?

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 30.01.18 18:57
@Santalie píše:
@Emimin7 fakt? :) teď jste mě naladily že ji snad někde vyhrabu a rozchodím.
a ty si ji i nějak čistíš?

Ani ne, moderní e-cigarety už snad není třeba čistit. Jen se asi jednou za měsíc vymění žhavítko, ty jsou třeba dokupovat.

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 30.01.18 21:29

Já přestávala dvakrát. Poprvé asi po roce. Prostě jsem se ze dne na den rozhodla, že už nechci. Vyhodila krabičku a bylo. Začala jsem opět, protože přestat bylo tak lehké a přátelé kouřili… :nevim: Podruhé po devíti letech (krabička denně, možná i víc) jsem postupně omezovala. Půl krabičky, pět cigaret, tři, jedna, nula. A plánovala jsem, kdy si můžu dát. :D Žádný vykuřuvání naprázdno! :D No, už nekouřím přes rok. Sice jsem teď měla jednu na Silvestra. Ale už nikdy nechci kouřit denně. :) Držím palce v odvykání. Já to měla jen v hlavě. :)

tajkola
Stálice 73 příspěvků 23.02.18 13:07

Myslím si, že po roce kouření máte ještě docela dobrou možnost celkem snadno přestat. Jestli to nejde, tak je to u vůli. A osobně se přidávám také k elektronické cigaretě. Já jsem začala kouřit začátečnickou sadu od vapour 2 asi před rokem a od té doby jsem celkově to kouření hodně omezila. Chci postupně přestat uplně, ale vím že to ještě chvíli potrvá, před touhle elektronickou jsem normální cigarety kouřila 10 let. Takže mám před sebou ještě kus cesty, ale normální cigáro už nikdy.

mehaaja
Kecalka 295 příspěvků 23.02.18 17:53

Já kouřila skoro 15 let, jednou jsem přestala kvůli partnerovi, ale po roce zase začala… ale štvalo mě to hrozně. Pak jsem se dostala do finančních potíží kvůli nájemníkovi mého bytu - nepřepsala jsem na něj energie a on měl hrozné nedoplatky (nechápu - garsonka), zničil co se dalo a zmizel. Takže v tu ránu jsem byla - 20 000 Kč (nedoplatky, nové vchodové dveře atd.), což teda bylo pro mě hrozné. Mezi prvními škrty došlo na cíga a vyšlo to, už je to 7-8 let co nekouřím a dobrý :) Takže u mě zabrala šoková terapie :D
p. s. posílej mi svou výplatu několik měsíců a uvidíš, že to půjde :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >