Ofloxin - nežádoucí účinky

7
11.12.19 13:13

ofloxin - nezadouci ucinky

Holky, mela jsem nektera po antibiotikách Ofloxin podivne stavy: svedeni celého tela, kovova pachut v ustech, necitim téměř chut jidla, stále 37.2, a uz jakoby celkova bezmoc ještě takto před vanoci, kde se porad po me něco chce. Ja jen lezim a chodim na WC a na jidlo a zase lezim. Za dva dny to doberu a je kontrola. Dostala jsem toto ATB po konizaci, kdy jsem mela zanet a krvaceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3879
11.12.19 13:29

Zavolala bych doktorce. Ofloxin jsem měla taky a nic z toho jsem nepozorovala. Bylo mi trochu špatně od žaludku, jinak nic jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
11.12.19 17:24

Já po ofloxinu měla alergickou reakci, po první tabletě jsem zvracela a bylo mi zle, ale řekla jsem si ok, je to z ATB a probiotika asi nefungujou, po druhý tabletě jsem byla samý flek, co svědil a na tom puchýřky, takže alergická reakce a brát je logicky už nesmím nikdy, vyměnili mi ATB za jiná a dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.12.19 19:10

ofloxin - lékař

Já jsme doktorce volala, říkala, že to může být a at si vezmu brufen. Pak mi to nedalo a volala jsem jiné, ta mi rekla to same. Muj gynekolog a operatér je v zahranici, dneska se vraci a za dva dny k nemu mam jit na kontrolu. Musim priznat, ze nervy mam uplne vyrizene.
Jestli se mi to znova rozkrvácí, tak uz to fakt nedam …..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat