Ogtt první lačni výsledek vyšší hodnota

Anonymní
10.9.21 12:00

Ogtt prvni lacni vysledek vyssi hodnota

Ahoj holky, jsem 27+1 dneska jsem byla na tehu cukrovce a prvni lacni vysledek mi vysel lehce za hranou 5,1 a to uz nemuzou pry davat ten napoj mam prijit znova v pondeli. A ted k me otazce meli ste to nektera a po druhe bylo vse v poradku a nevysla vam cukrovka? Ja vsude co si procitam tak vsude pisou jak i na podruhy vyjde zvysena. Docela se bojim abych nemela cukrovku absolutne pak bych nevedela jak si to hlidat a jeste drzet nakou dietu a absolutne otom nemam poneti a jeste si pichat neco do prstu. Uz tak mam od zacatku tehu problemy mam porad zanety, uz mam i potvrzenyho streptokoka, chodim na odbery kvre protoze mam tu srazlivost takze mam hlavu v pejru a bojim se ze nejen ze si budu pichat na redeni krve coz uz je jasny ze budu ale ze budu muset si pichat naky inzulin a merit si hodnoty.
Mela ste to nektera ze po druhy to vyslo vse v poradku? Sem stoho totalne rozhozena. Dekuju

Příspěvek upraven 10.09.21 v 12:17

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18682
10.9.21 12:09

Mereni hodnot fakt nic neni, dieta taky ne. Nestresuj předem, dieta neni konec světa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
10.9.21 12:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 27+1 dneska jsem byla na tehu cukrovce a prvni lacni vysledek mi vysel lehce za hranou 5,1 a to uz nemuzou pry davat ten napoj mam prijit znova v pondeli. A ted k me otazce meli ste to nektera a po druhe bylo vse v poradku a nevysla vam cukrovka? Ja vsude co si procitam tak vsude pisou jak i na podruhy vyjde zvysena. Docela se bojim abych nemela cukrovku absolutne pak bych nevedela jak si to hlidat a jeste drzet nakou dietu a nejist co bych chtela a absolutne otom nemam poneti a jeste si pichat neco do prstu. Uz tak mam od zacatku tehu problemy mam porad zanety, uz mam i potvrzenyho streptokoka, chodim na odbery kvre protoze mam tu srazlivost takze mam hlavu v pejru a bojim se ze nejen ze si budu pichat na redeni krve coz uz je jasny ze budu ale ze budu muset si pichat naky inzulin a merit si hodnoty.
Mela ste to nektera ze po druhy to vyslo vse v poradku? Sem stoho totalne rozhozena. Dekuju

Az a pokud to prijde, tak se to naucis. No a koment o tom nejist co bys chtela, to je snad o tom, ze zdravi tebe a ditete bude prednejsi nez si dat vetrnik :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:14

@lachtanice86 ja prave cetla naky holky co psali o tech dietach a nebylo tam snad nic co by se smelo jist
Tak si rikam to bych asi fakt nesmela nic jist

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:15

@Tarena jo to jo tak sem to jako nemyslela myslela sem to jako ze bych musela vse hlidat a cist co smim a nesmim jako cist treba co co obsahuje
Jasne ze mi jde o zdravi moje a miminka
Jen proste kdyz sem procitala ty diety zak tak holky psali ze se nesmi skoro vubec nic tak si rikam jak se pak ve vsem vyznam
Du to opravit aby to nevyznuvalo spatne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:23

@lachtanice86 a hlavne co ctu vzorove jidelnicky vse bych jakoze musela vazit jo? Ze pisou jako 50g k snidani a tak :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1079
10.9.21 12:35

Prosím tě klid, při hodnotě 5,1 ti opravdu nehrozí píchání inzulinu. Kdyby vyšly testy hůř, tak budeš mít maximálně dietu - ta není tak složitá, jako když si pícháš inzulin. Musíš se jen naučit, co zvyšuje hladinu cukru v krvi. Příště vynechej večer sladká jídla, jez víc bílkovin a na lačno znamená opravdu na lačno minimálně 12 hodit nejíst a nepít sladké - pouze vodu, ale pít spíš víc než míň, aby výsledky nebyly zkreslené.
A co že to máš se srážlivostí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2482
10.9.21 12:43
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ja prave cetla naky holky co psali o tech dietach a nebylo tam snad nic co by se smelo jist
Tak si rikam to bych asi fakt nesmela nic jist

Ale houby, já kolikrát v nemocnici záviděla diabetikům jejich jídla, všechno celozrný, ovoce, zelenina, svačinky, vypadalo to mnohem líp než ty blivajzy pro nás…
Teda jestli jsi zvyklá se živit jen smaženym, chlebíčkama a zákuskama, tak s tom problém mít budeš, ale jinak to neni žádná tragedie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25420
10.9.21 12:45

A šla jsi fakt opravdu úplně na lačno? Stačí si cucnout něčeho jiného než vody a hned máš špatné výsledky. Jinak uvidíš no, dieta není nic hrozneho, holt by ses nemohla cpat sladkým horem dolem, Dr by ti poradila co a jak, nebyla bys první těhotná s vyšším cukrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:47

@safina f2 mutace no to mi vyslo ted to 5,1 rikala ze je to hranicni ale ze mi nemuze dat ten napoj ze mam prijit v pondeli.
No nekdo rika 12hod pred nejist nekdo 8hod.
Je pravda ze sem se vecer asi v deset napila sladky stavy ale celej den pred sem se hlidala abych nejedla nic sldkyho a to co sem tehu fakt na sladkym ujizdim.
Ja prave cetla ze i holky co meli pak 5.1 měi dost striktni diety ze museli vazit jidlo a tak coz tohle jenpro me fakt spanelska vesnice

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:48

@Kriss Tina sla sem opravdu na lacno jen sem si rano lokla vody z kohoutku
Ale napadlo me vecer asi v deset sem se napila sladky stavy jestli treba tohle nemohlo zapricinit ale to je asi blbost ne🤔

• Citovat
  • Nahlásit
915
10.9.21 12:50
@Anonymní píše:
Ale napadlo me vecer asi v deset sem se napila sladky stavy jestli treba tohle nemohlo zapricinit ale to je asi blbost ne🤔

No to asi byla blbost, tak priste fakt tech 12 hodin nejist a pit jen vodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:52

@Tarena ja ted pres vikend nedam do pusy nic sladkyho je pravda ze sem se ho fakt prejidala co sem tehotna nikdy sem tak neujizdela na sladkym. A v nedeli uz teda dam tech 12hodin bez niceho.

• Citovat
  • Nahlásit
25420
10.9.21 12:52
@Anonymní píše:
Šťáva v 10 večer na to vliv nemá, mě bylo řečeno den předem jíst a pít normálně a od půlnoci už pak max vodu. Já večer před sežrala tabulku Milky a cukr sem měla na spodní hranici :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
10.9.21 12:58
@Anonymní píše:
@Tarena ja ted pres vikend nedam do pusy nic sladkyho je pravda ze sem se ho fakt prejidala co sem tehotna nikdy sem tak neujizdela na sladkym. A v nedeli uz teda dam tech 12hodin bez niceho.

Naopak jsem byla upozornena na gynde a i pak doktorkou, ze se ma jist i druha vecere treba v 8 vecer jeste, lehka, treba bilej jogurt, ale ma, rozhodne ne nejist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat