Ohnivý kuře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vin
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.03.17 18:32
Ohnivý kuře

Ahoj všem! Díváte se na tento seriál? Jak se vám líbí? Mně moc :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11895 příspěvků 06.03.17 18:39

Uz konci ne? Koukam rada ale spis kvuli tomu ze vsude furt jedou kriminalky :cert:

Uživatel je onlineMalaga
Nadpozemská drbna 25183 příspěvků 06.03.17 18:43

Taky mám ráda, sleduju od začátku…má to docela dynamiku (někdy až moc), mile mě překvapil Suchánek s Rybovkou a jak se mi nelíbila Leichtová ve Stardance, tak tady jí to sedlo řekla bych…jo a pak se mi líbí, jak dobře „hraje“ Liu ťamana…

vin
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.03.17 18:47
@jahuhudka píše:
Uz konci ne? Koukam rada ale spis kvuli tomu ze vsude furt jedou kriminalky :cert:

Ještě bude hodně dílů.

vin
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.03.17 18:49

@Malaga
Jsou fakt dobří… Líbí se mi Veruna

Uživatel je onlineMalaga
Nadpozemská drbna 25183 příspěvků 06.03.17 18:50
@vin píše:
@Malaga
Jsou fakt dobří… Líbí se mi Veruna

No jo, ta nemá chybu :palec:…i když ty některé její módní kreace…uf uf :mrgreen:

radúna
Extra třída :D 12061 příspěvků 06.03.17 18:56

Haha, hledám info o těch dílech, jestli teda končí nebo ne a našla jsem, že první epizoda byla odvysílána 5. března 2016 :lol: :lol: :lol: :lol:.
Takže včera to byl přesně rok :lol: :lol: :lol: :lol:.
Jo, přidávám se, taky se mi to líbí.
Veruna suprová, Renátka je taky boží :lol: :lol: :lol: :lol:.
Jsem zvědavá, jak to s ní bude dál.

vin
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.03.17 18:59

Nevíte, jestli hotel Grand v Benátkách opravdu existuje? I pod jiným názvem?

Uju
Kelišová 6543 příspěvků 06.03.17 19:05

Taky se mi seroš líbí a s manželem ho sledujem :-)
Původně měělo být jen 80 dílů(bylo to napsané na stránkách seriálu),ale asi to mělo velkej úspěch a tak dotáčej-kolik jich bude netuším.
Jinak nám se tam líbí Babčáková _Renátka - ta to hraje fakt super :mrgreen:

radúna
Extra třída :D 12061 příspěvků 06.03.17 19:15

No, našla jsem, že tenhle týden jsou poslední dva díly. Ale od příštího týdne začíná druhá série.

vin
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.03.17 19:21

Holky, fakt se mi seriál moc líbí. Decastelo je taky dobrá.

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 06.03.17 19:21

Seriál se mi líbí moc. A jetě víc nábytek, co má Klára doma a i v tom novým baráku. Nevíte konkrétní obchod, kde tento nábytek mají? Chci doma vyměnit všechno, když je to jaro :lol:

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 06.03.17 19:32
@radúna píše:
No, našla jsem, že tenhle týden jsou poslední dva díly. Ale od příštího týdne začíná druhá série.

slyšela jsem, že bude kuře končit, tak to mám radost, že bude druhá série :dance: :dance:. Je to seriál, kde se mi líbí všechny postavy, a není nudný

dana.dv
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 06.03.17 19:43

V Benatkach nad Jizerou je zvenku Grand, ale nejedli jsme tam. Je to skolni jidelna. Cukrarna tam ma ceduli, ale uvnitr prazdno

vin
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.03.17 19:49

@dana.dv

Cukrárna tam prý opravdu je.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >