Oholená hlava (koleno) plus decentní plnovous - názor

4.4.20 11:21

Oholená hlava (koleno) plus decentní plnovous-Názor

Zdravím všechny. Teďka budu mít zejména dotaz k ženám. Co si myslíte, nebo jaký je váš objektivní názor na to, když si chce chlap oholit hlavu( na koleno) a nechat si k tomu strniště na tváři? :D Předem díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3580
4.4.20 11:32

No tak zalezi predevsim na tvaru lebky a obličeje, kazdemu to jit nemusi.. Ale obecne nic proti tomu, pokud je ten plnovous opravdu kratky.. Ty kozi bradky az na prsa s holou hlavou jsou spis k smichu, vypada to, jak kdyz dotycnemu slezly vlasy na bradu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4476
4.4.20 11:33

Takový styl alá Pokáč? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34624
4.4.20 11:34
@11Dádulín píše:
Zdravím všechny. Teďka budu mít zejména dotaz k ženám. Co si myslíte, nebo jaký je váš objektivní názor na to, když si chce chlap oholit hlavu( na koleno) a nechat si k tomu strniště na tváři? :D Předem díky za odpovědi.

Chtělo by to foto. Ale stačí ostříhat, neoholit. Strniště ok, ne plnovous.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3881
4.4.20 11:36

Já to miluju, můj chlap je plešatej a když jsme spolu začínali, tvář si holil. Pak se jednou nechal zarůst a líbí se mi tak nejvíc. obecně mám ráda na chlapech vousy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
4.4.20 11:43
  • 3 denni strniste klidne jo
  • plnovous jako Krakonos ne :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34624

Tak jestli a la Pokáč, tak fakt né.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868

Treba mne se tohle nelibi, mam rada, kdyz ma chlap trochu delsi vlasy a naprosto hladce oholenou tvar…znam ale zensky, ktery by se mohly z vyholene hlavy v kombinaci s vousama zblaznit…takze tezce individualni vec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.20 11:44

Tak teda něco ve stylu, co má chlapák na obrázku. Strniště o malinko menší a hlava buď takto, nebo klidně i úplně plešatá.

A pokáč určitě ne :D

Ještě jednou díky za reakce, slečny, ženy a dámy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34624
4.4.20 11:45
@11Dádulín píše:
Tak teda něco ve stylu, co má chlapák na obrázku. Strniště o malinko menší a hlava buď takto, nebo klidně i úplně plešatá.

A pokáč určitě ne :D

Ještě jednou díky za reakce, slečny, ženy a dámy :mrgreen:

No, není to nejhorší, ale domů ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
4.4.20 11:48

Jsou chlapi, kterym ten styl vylozene sedne…je furt lepsi, kdyz chlap zacina plesatet a misto prehazovacky radeji hlavu uplne vyholi…hlavni je ale charizma a sebevedomi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
4.4.20 11:48

Jako ujde to, ale já osobně jsem na vlasatý chlapy, klidně s vlasama až do pasu :*.Vousy opačně-žádné nebo jen strniště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
4.4.20 11:49

Jestli myslis neco jako ten herec z Ulice, nevim jak se jmenuje, tak myslim ze nic vic asexualniho uz neni, mozna az na ponozky v sandalich. Celkove dobrovolne plesatej chlap nic moc, spis nic nez moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
4.4.20 11:57

Oholená hlava a fousy je nejvíííc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.20 12:02

Dobrá, díky za vaše názory. Tenhle nápad mě teďka napadnul, jelikož se nudím a do budoucna se budu chtít ostříhat na tenhle styl, nebo podobně. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat