Oholení intimních partií - červený tečky u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BabyBornExpert
Povídálka 15 příspěvků 14.03.18 23:15
Oholení intimních partií - červený tečky u dítěte

Dobrý den,
moje dcera má po svém nejspíše třetím oholení intimních partií červené pupínky. Nesvědí, ale v kalhotkách prý škrábou. Nevíme si rady, protože mě se tohle nestalo. Dcera má 12 let, prosím o radu.

Děkuji, Jana :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

vjerunqa
Závislačka 2864 příspěvků 14.03.18 23:19

@BabyBornExpert Ahoj, doporučuji hned po holení použít kokosový olej, ještě na vlhkou pokožku. Holit na noc, aby se do rána pokožka zregenerovala.

BabyBornExpert
Povídálka 15 příspěvků 14.03.18 23:21

@vjerunqa Děkuji za radu, ☺

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 14.03.18 23:21

Nebo pánskou vodu po holení… Taky se mi to jeden čas stávalo, používala jsem manželovu Niveu.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 14.03.18 23:22
@vjerunqa píše:
@BabyBornExpert Ahoj, doporučuji hned po holení použít kokosový olej, ještě na vlhkou pokožku. Holit na noc, aby se do rána pokožka zregenerovala.

A na noc něco bavlněného, ne upnutého, ať to větrá… :oops: :mrgreen:

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 14.03.18 23:22
@vjerunqa píše:

Ten kokosový olej je dobrý tip :palec:, taky si ho mažu po holení nohou. Někdo má citlivou pokožku.

vjerunqa
Závislačka 2864 příspěvků 14.03.18 23:24
@radkka píše:
A na noc něco bavlněného, ne upnutého, ať to větrá… :oops: :mrgreen:

Jo, nejlépe nic :oops: :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 14.03.18 23:25
@vjerunqa píše:
Jo, nejlépe nic :oops: :mrgreen:

Správně :mrgreen: :oops:

Hanka1
Extra třída :D 13334 příspěvků 14.03.18 23:26

Dcera si ve 12 holi frndu? 8o Nerypu, jen se ptam? ;)

BabyBornExpert
Povídálka 15 příspěvků 14.03.18 23:27

Děkuji všem, holky☺☺

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 14.03.18 23:34

Spát bez, být po koupeli/delší sprše, mít pořádnou žiletku, po holení šetrně utřít ručníkem, namazat něčím po holení/krémem na opruzeniny/dětským olejíčkem/koko­sákem, pak kalhotky bez nějakých krajek a ne moc upnuté okraje, které by kůži dráždily, případně holit jen po směru růstu, nebo jen strojkem zkracovat na minimum. Pokud bude mít „štěstí“ jako já, stejně ji to nepomůže :mrgreen: :mrgreen:.

balkanka
Kecalka 214 příspěvků 15.03.18 00:09

Taky jsem slysela ze pomaha holit se po sveru rustu chloupku, aby se ty chloupky nejak neohybaly a nezarustaly, sama jsem to zkousela a musim rict, ze ucinek to ma.

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 15.03.18 00:11

Holit po směru růstu, nebude to nikdy do hladka, ale riziko zarůstání chloupků je daleko menší.
A já se holím hlavně večer a pak si pokožku namažu neparfémovaným tělovým mlékem pro citlivou pokožku a až na výjimky s pupínky a zarůstajícími chloupky nemám.

89Luca
Kecalka 205 příspěvků 15.03.18 00:15

@BabyBornExpert tohle se mi stava na nohach kdyz pouzivam depilator, pomaha mi hodne promastit kuzi…pokozka si potrebuje zvyknout, pak si myslim ze to bude v poho

misuled
Kecalka 362 příspěvků 15.03.18 01:25

Elektricky strojek misto ziletky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama