Ohrádka, když si hrajeme s křečkem.

5067
14.2.21 10:31

Ohrádka, když si hrajeme s křečkem.

Máme doma nového křečka a děti si s ním rády hrají na zemi. Ale křeček prozkoumává co může a musím být pořád ve velkém střehu, aby neutekl někam za skříň. Jak tohle doma řešíte? Samozřejmě ho i tak budeme hlídat, jde mi jen o to, abych nemusela být porad ve 100 procentním střehu, jestli neutíká. Nevyrábí se nějaká rychloskládací ohrádka? Nebo máte jiný tip? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10386
14.2.21 10:40

@Limi123 Dělají se takové plastové koule, do té se křeček, myška atd dá a pustíš ho na zem, on se v tom kutálí kam chce a nikam se neztratí. Jsou různé velikosti koulí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
14.2.21 10:50
@Limi123 píše:
Máme doma nového křečka a děti si s ním rády hrají na zemi. Ale křeček prozkoumává co může a musím být pořád ve velkém střehu, aby neutekl někam za skříň. Jak tohle doma řešíte? Samozřejmě ho i tak budeme hlídat, jde mi jen o to, abych nemusela být porad ve 100 procentním střehu, jestli neutíká. Nevyrábí se nějaká rychloskládací ohrádka? Nebo máte jiný tip? Díky.

co dětské skládací knížky? z toho jde postavit ohrádka „ajn cvaj“ ;) :mrgreen:
ta koule je docela mučící nástroj, tím se nenech inspirovat.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.21 11:15

@arinecka chudáček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.2.21 11:21

My jsme si s křečkem hráli v koupelně, tam neměl kam zalézt. Stavěli jsme mu překážkové dráhy ve vaně, kam jsme předtím strčili kus koberce, aby mu to neklouzalo. Teď bychom ho, když by bylo teplo, venčili na lodžii. Máme tam hustou plastovou síť, kterou neproleze a ani nepodleze. Jen je třeba ho hlídat, aby neměl moc času ji prohryzat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
14.2.21 11:23

@Modrásek modrý. Měli sme v té velké kouli na zkoušku tři osmáky každý chtěl ject úplně jinam a akorát se vyvalí v moči a bobkach. Šla hned pryč. A navíc zavírání nic moc. :poblion:
Máme ohrádku pro králíka z překližky aby nemohl úplně všude :D je cca z 8 kusů desek š80*v60 a úplná pohoda nestalo se že by mi králík nebo morče překvapilo v jiné místnosti :lol: :lol:
@Limi123 KŘEČEK NENÍ HRAČKA!!
A hlavně je malinkej bych ho dětem rozhodně takhle nedával. nevím kolik jim je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10386
14.2.21 11:59

@Modrásek modrý Já to nevymyslela, chudáčku  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
14.2.21 14:34

My máme toto na morče, slozi se to fo maličké taštičky jako ty samoskladaci stany.. koupeno na ali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5067
16.2.21 20:52

Děkuji všem. Osvědčila se ta ohrádka z dětských knížek, spojila jsem je kolíčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat