Ohrádka pro mimi z Polska

14.8.15 12:50

Ohrádka pro mimi z Polska

Ahojky mamce, chtěla jsem se zeptat, zda se dá v Polsku sehnat dětská ohradka?? Máme v plánu tam jet tak jsem si říkala že by SME ji tam prckovi koupili…děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1220
14.8.15 12:57

Neporadim ale osobne se snazim spis vecem z Polska co nejvic vyhybat… :nevim: To uz radsi kupuji neco bazaroveho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 13:00

To víš, že dá, však je vyráběj. Ale konkrétní obchod neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 13:02

No já byla právě u nás v kamenném „značkovem“ obchodě ne moc levnem a paní mi poradila ať si zajedu do Polska protože oni mají všechny věci stejně dotahle z Polska…a to sem už slyšela od více lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
14.8.15 13:26

No je fakt, že stejně asi záleží víc na výrobci než na zemi prodeje :) Spíš jsem to myslela tak, že vyloženě polským výrobkům se snažím vyhýbat :) S konkrétním obchodem neporadím ale co vím, tak kamarádka byla nakupovat v polském Těšíně ale víc nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 13:36

Právě do Těšína jedeme, tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
14.8.15 13:55

No v kamenném obchodě a navíc v Těšíně to bude zhruba stejná cena jako na jekémkoliv eshopu u nás. Pokud už chceš ušetřit tak to kup na polském eshopu nech poslat k nám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 14:43

Děkuji za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.15 18:38

Taky se věcem z Polska vyhýbám… Takže nedoporučuji kupovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
21.9.15 02:00

V srpnu jsem koupila polskou a rozpadla se. Nebrat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.15 12:05
@pajulka_paja píše:
No já byla právě u nás v kamenném „značkovem“ obchodě ne moc levnem a paní mi poradila ať si zajedu do Polska protože oni mají všechny věci stejně dotahle z Polska…a to sem už slyšela od více lidí.

A prosím tě…co to je kamenný značkový obchod??? :-)) Tak je to prostě obchod, který prodává nějaké značky… Některé jsou dobré..jiné jsou na nic..jako třeba ty polské :-)
Ale řící, žeje obchod značkový..tomu fakt nerozumim :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.15 13:29

@Darcakarca já myslím že se tu řeší ohrádka a né nějaké slovíčkaření :-D hmmm…takže vlastně neexistuje značkový obchod :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.15 15:09

Ano… existuje..ale pokud se jedná třeba o obchod Reserved, Mango, Sysley, Marks&Spencer..atd…
Tam si prodávají tu svou značku… ALe značkový obchod na hračky a potřeby pro děti jsem ještě neviděla.. Tam přece prodávají různé značky… Nebo jsi viděla, že by existoval obchod Lamaze, Fisher Price, Nattou, Yookidoo, Nuk atd…? Já tedy ne… ALe je to jedno..Jen jsem prostě chtěla říci, že když někdo napíše značkový obchod…a diví se že jsou tam polsky nekvalitní věci… Ale asi tomu nerozumíš…tak to necháme… NIc ve zlém :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama