Ohřívačka lahví! Jaká značka a jaká rychlost ohřevu

63
28.3.08 22:24

ohřívačka lahví!! jaká značka a jaka rychlost ohrevu a vse -

maminky budu mudet brzy odstavit holčičku,,poradte uvazuji a mam možnost levne koupit ohrivacku avent!! nemate nekdo skusenosti??!! prosim !! já ted mam moznost avent atarsi typ ohrivacky…je upne vzhledem nove jen nema stribrny cudlik ale myslim ze ruzovy nebo fialovy a neni psano express ale naturally… poprosim od vas o vase skusenosti s jakoukoliv znackou ohřívaček a pokud nekdo ví o jaké ohřívačcce se bavím já tak mi taky pisnete dekuji Všem!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20105
29.3.08 07:47

Ahoj, já mám ohřívačku od Tefalu, jsem s ní max. spokojená, dají se tam ohřívat i jídla na misce - využívám to celkem dost. Avent ohřívačky neznám, ale maminky si je dost chválí.
Mikrovlnku nemáme :)
Odkaz máš když tak tady .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
29.3.08 08:38

ahojky, já mám ohřívačku od aventu, takovej ten starší typ, teď je totiž v nábídce nějaká nová, která přesněji temperuje. tu co mám já, tam se jen ohřívá voda, která ohřívá i lahvičku. Koupila jsem jí tehdy proto že máme lahve avent a bála jsem se že do jiné ohřívačky pasovat nebudou - chyba lávky. No upřímně řečeno zrovna nějak zvlášt spokojena nejsem, docela dlouho mi trvalo, než jsem to vychytala s teplotou a délkou ohřevu, protože většinou jsem musela jídlo ochlazovat, když jsem tam lahvičku nechala o malou chvilku déle. Kamarádka má od tefalu a to je jiné kafe, naprostá pohoda a lahve avent tam pasujou. Navíc je to ohřívané párou a má to možnost temperace a udržení teploty po dobu asi 30 minut, to avent nemá. Když jsem tam lahvičku nechala třeba jen o pět minut délte i při té nejnižší teplotě ohřevu tak to bylo pomalu vařící a musela jsem dalších pár minut ochlazovat. Kdybych měla možnost příště voli koupila bych asi tu od tefalu. No a navíc i když všichni píšou že by se mléko nemělo ohřívat v mikrovlnce, já prostě v noci nemám na to nechat křičet kláru hladem a tak to v mikrovlnce ohřeji - 30 sekund a jídlo je teplé, jen se musí pořádně protřepat aby někde mléko nebylo teplejši. Možná je to ta nejlevnější alternativa ohřevu, než něco kupovat navíc. Ale opravdu si nejsem jistá jestli to tomu mléku nějak neškodí, i když nevím co by tomu mohlo uškodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
29.3.08 10:23

ahoj, já měla sice ohřívačku No Name,,,,,a víc bych do ohřívačky nešla, dá se to v poho zvládnout bez ní. Byla na skleničky i lahvičky, byla v ní taky horká voda, která to ohřívala. Ohřev trval 5 minut, což je v noci strááááááášně dlouho, ač se to nezdá. V mikrovlně se mlíko sice opravdu ohřívat nemá, ale já to pak tak dělala a nemůžu si to vynachválit, v noci je mikrovlna zkrátka k nezaplacení a přes den jsem dělala vždy čerstvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
29.3.08 13:09

Holky a neni lepsi nejdriv v mikrovlnce ohrat vodu a pak jen dosypat UM? Casove to vyjde na stejno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.3.08 14:00

tak ja kvuli prikrmum UM jsem ohrivacku vubec nepotrebovala, pac dcera teple mliko nepila - pila vlazne nebo pokojove teploty, takze jsem si prevarila vodu klasicky a pak si neco nechala bokem vychladnout a neco do termosky.

Prikrmy jsem ohrivala na misce v mikrovnce - myslela jsem, ze na ne si ohrivacku poridim, ale pak jsem v prebalovacim koutku vyzkousela a na dovolene byla taky k dispozici ohrivacka Avent na teplou vodu a nijak extra jsem z ni nadsena nebyla, takze bud byla mikrovlnka nebo hrnek s horkou vodou, pac ani jidlo nemusela a dodnes nemusi mit dcera nak moc teple..

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
1938
29.3.08 18:30

Ja mam ohrivacku no name, nelze v ni delat nic nez ji jen zapnout a odhadnout dobu. Ale uz to mam vychytany, v noci ji zapnu a mezitim prebalim Tomika, akorat to tak nejak vyjde. Nekdy abych to urychlila, naliju do ni teplou vodu, to je pak natotata. Ale samozrejme je voda na mlicko nekdy moc horka, takze pak zas chladim. Nemela jsem nic komfortnejsi, tak mi to ani neprijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
29.3.08 19:24

Ahoj,

já mám ohřívačku od Tefalu - nejspíš tu samou co Novire… Jsem s ní maximálně spokojená, ohřívám na ní hlavně příkrmy v misce, ale občas i v nástavci na lahvičky a skleničky - když třeba vyndám z lednice jogurt a je studený… Ohřívá rychle, nedává se to do vody přes kterou se teprve ohřívá obsah, ale vlastně horkou párou. Je to rychlé a nic nezůstane studené, jako se mi stávalo u no name ohřívačky.

Kupovala jsem jí hlavně proto, že mi to přijde jako šetrnější ohřev hlavně na příkrmy, mikrovlnka zničí hodně vitamínů a dalších prospěšných látek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
29.3.08 19:29

Souhlas s Evak, celou dobu to dělám tak, že nejdřív ohřeju v mikrovlnce vodu, dosypu UM a protřebu… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.12 21:56

Holky, prosím o radu. Náš malý po ukončení kojení v noci vstává na UM (vstává 2×, pokaždé vypije tak 260ml 8o, je to OK? Zdá se mi to moc), přes den UM naprosto odmítá.
Problém je, že jak se vzbudí, potřebuje to mít ihned (no nejlíp ještě tak 10vteřin předtím :-) ). Já ale musím utíkat do přízemí do kuchyně, ohřát vodu a připravit mlíčko, takže mi to tak 2min. zabere. Ten řev mezitím je ukrutný.
Uvažuji, že bych pořídila ohřívačku a dala ji do ložnice, abych vše měla při ruce. Jakou byste doporučily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
17.4.12 22:00
@Klarinetka1 píše:
Holky, prosím o radu. Náš malý po ukončení kojení v noci vstává na UM (vstává 2×, pokaždé vypije tak 260ml 8o, je to OK? Zdá se mi to moc), přes den UM naprosto odmítá.
Problém je, že jak se vzbudí, potřebuje to mít ihned (no nejlíp ještě tak 10vteřin předtím :-) ). Já ale musím utíkat do přízemí do kuchyně, ohřát vodu a připravit mlíčko, takže mi to tak 2min. zabere. Ten řev mezitím je ukrutný.
Uvažuji, že bych pořídila ohřívačku a dala ji do ložnice, abych vše měla při ruce. Jakou byste doporučily?

Já mám Topcom 4v1, ale už se nevyrábí. :( Sestře jsem sháněla trochu použitou. Ale značka bude dobrá, máme i další věci, takže nějaký jiný model. Určitě bude kvalitní i třeba Chicco. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.12 22:09
@Klarinetka1 píše:

Já jsem měla stejný problém, Kluk v noci řval a já musela dolůdo kuchyně,ohřát vodu a nebo převařit a zase chladit,no hrůza.Koupila jsem si ohřívačku od Topcomu, je dobré, že má termostat, takže když jsem šla spát, dala jsem do ní láhev s vodou, nastavila na 40 stupnů a když malý začal, jen jsem se obratila ke stolku, nasypala do teplé vody mlíčko a byl klid..Opravdu to tu vodu udrží šetrně teplou.Maly ted spinka už celou noc, tak přemýšlím, že jí asi prodám…Mám jí od prosince a prdola už jí nepotřebuje. Fakt doporučuji :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
17.4.12 22:13
@Teresach píše:
Já jsem měla stejný problém, Kluk v noci řval a já musela dolůdo kuchyně,ohřát vodu a nebo převařit a zase chladit,no hrůza.Koupila jsem si ohřívačku od Topcomu, je dobré, že má termostat, takže když jsem šla spát, dala jsem do ní láhev s vodou, nastavila na 40 stupnů a když malý začal, jen jsem se obratila ke stolku, nasypala do teplé vody mlíčko a byl klid..Opravdu to tu vodu udrží šetrně teplou.Maly ted spinka už celou noc, tak přemýšlím, že jí asi prodám…Mám jí od prosince a prdola už jí nepotřebuje. Fakt doporučuji :D :D :D

Přesně tak to dělám i já. Na noc udržuju 300ml vody a jen z ní připravím jídlo, když se ozve poptávka. :) Akorát po cca 10ti hodinách se to trochu víc ohřeje a to už pípá, že je to o něco teplejší ta voda. A přes den vaříme v páře zeleninku k obědu nebo trochu upravuju ovoce ke sváče. :) U nás naprosto nepostradatelný pomocník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.12 22:17

No to právě potřebuji :palec: , aby to vodu udržovalo na určité teplotě stále (syn se budí různě).
Teresach - písni mi SZ kolik by sis za ni představovala (vejde se tam láhev Avent?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama