Reklama

Vhodná nádoba na ohřívání příkrmů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hankkaa
Stálice 58 příspěvků 18.12.17 20:40
Ohrivani příkrmů vhodná nadoba

Maminky prosím zeptám se. Začínáme s prikrmy. Pokud si v tvoritkach na led udělám například zeleninu…A pak podle potřeby vyndám z mrazáku. V čem jídlo ohrivate? Chtěla bych ohrat v horké lázní na plotně, ale nevím jaká je vhodná nádoba ve které zeleninu budu ohrivat, aby tepelně vydržela. Děkuji

Reklama

Reakce:

giny52
Kecalka 297 příspěvků 18.12.17 20:44

Jakékoli misky co se mohou vyvařovat. Já mám dětské misky z ikea a na nich je vespod napsané +100°, -20° :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26367 příspěvků 18.12.17 20:46

Avent kelímky na detskou stravu. Do varu i do mrazu.

Hankkaa
Stálice 58 příspěvků 19.12.17 07:01

Děkuji moc.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >