Vhodná nádoba na ohřívání příkrmů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hankkaa
Stálice 58 příspěvků 18.12.17 20:40
Ohrivani příkrmů vhodná nadoba

Maminky prosím zeptám se. Začínáme s prikrmy. Pokud si v tvoritkach na led udělám například zeleninu…A pak podle potřeby vyndám z mrazáku. V čem jídlo ohrivate? Chtěla bych ohrat v horké lázní na plotně, ale nevím jaká je vhodná nádoba ve které zeleninu budu ohrivat, aby tepelně vydržela. Děkuji

Reklama

Reakce:

giny52
Kecalka 297 příspěvků 18.12.17 20:44

Jakékoli misky co se mohou vyvařovat. Já mám dětské misky z ikea a na nich je vespod napsané +100°, -20° :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26123 příspěvků 18.12.17 20:46

Avent kelímky na detskou stravu. Do varu i do mrazu.

Hankkaa
Stálice 58 příspěvků 19.12.17 07:01

Děkuji moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama