OHSS po IVF jak na to? Jak dlouho přetrvává ?

2516
22.3.17 19:14

OHSS po IVF jak na to??! Jak dlouho přetrvává ?

Holky prosim poraďte mi - kdo měla hypwrstimulacni syndrom- jaky jste měli průběh prosim?
Ja jsem 4 den po opu a jen mi porad zle :( mam nafouklé bříško, jen mi těžko, picham si injekci na ředění krve a čekám, kdyz uz to konečně přejde chce se mo brecet…
holky podelte se svými zkušenosti… dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1917
22.3.17 19:20

@Oliinka Dej hodne bilkovin, tvaroh, jogurty ale hodne..a hodn3 vody, aspon3-4 litry, at to jde z tela ven ty hormony.. :hug: drzim. palce at to brzo prejde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
22.3.17 19:29

@romik0013 dekuju ti moc za reakci :hug:
Ja uz nemůžu nic :( co je to hodne? Ja uz nevim nic nejím a jen kynu.. a nemůžu na velkou nejde to :(
Jak dlouho jeste.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
22.3.17 19:31

Jsem zoufalá a snad zralá na nejaky prášky :( ale na kapacky to prý neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.3.17 19:35

@Oliinka jezisi,hele hodne pij, fakt, uvidis to pomuze..dej si cisty tvaroh co nejvic, nebo si uvar dve vejce…a na malou chodis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.3.17 19:39

Jestli ti bude blbe i zitra, at se na tebe podivaj v caru…jako to neni sranda, si s nekym doma? Neboj, ted by se to melo zlepsovat, ale musis vsechno dodrzovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
22.3.17 19:48

@Oliinka Jak psala romik, hodně vody a bílkoviny. Já pila neperlivou magnesii a cpala jsem do sebe vajíčka na různé způsoby. Zle mi bylo asi týden. Volala jsi do CARu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
22.3.17 19:56

Holky ja tu úplně brecim :,( jsem strašně hodný ze mi pomáháte..
Ja uz dělám
Všechno, piju vodu Cca 3l denně, koupila jsem bílkoviny v prášku, a musím si pichat frexiparine na ředění krve..
Jj jsem doma ale s malým synkem jsou mu 2,5 roku takže moc ne odpočívam a manžela co je v praci…
Včera jsem byla v caru, vzali mi krev - vśedky jsou krásný prý.. na kapacku to neni prý i kdyz ja uz bych brala cokoliv.. ja jsem měla opu v sobotu a v neděli jsem skončila na pohotovosti- bylo mi neskutečné spátne.. odebrali mi tam jen krev, změřili tlak a pak jsem jela domu..
dneska jsem mluvila s Dr a prý musím proste vydržet pokud nezvracim, nemam průjem a nepribyvam na váze..
ja mam pocit ze jsem snedla krávu, a přitom jen par soust a z toho 99% piju..
Ze jsem do toho vubec šla :,(
Nezlobte se ze se takhle stěžují ale nemam moc komu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
22.3.17 20:12

@romik0013 na malou chodím porad jak piju… to me ani nebolí naopak se strašně uleví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.3.17 20:24

Pokud chodis na malou tak je to ok..jinak by to bylo spatne kvuli ledvinam..nevudu te strasit, vypada to, ze to budes muset vydrzet..kdyz byla krev ok, tak uvidis, ze zitra se ti ulevi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
22.3.17 20:28

@romik0013 dekuju za podporu :kytka:
Nemůžu ale na velkou :( proste mam pocit ze uz si nikdy nedojdou a projímadla se bojím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
22.3.17 20:38

@Oliinka Mě bylo tak zle, že jsem se vždycky doplazila do koupelny a tam jsem ležela zkroucená na dlaždičkách. Když už ta bolest byla fakt hrozná, tak mi trochu ulevilo hluboké jógové dýchání. Také jsem píchala fraxiparin. Na tu stolici si zkus koupit psylium, není to moc dobré na pití, ale můžeš si to dát i do jogurtu. Je to naprosto přírodní, takže to klidně můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.3.17 20:43

@Oliinka A jabko? To mi pomaha..jak dlouho si nebyla? Oni prodavaji takove prirodni kostky v lekarne, fikove podl3 mne, at ti manzel koupi zitra..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
22.3.17 20:43

@lea79 dekuju moc :kytka:
Ani neznám jógu ale dýchat snad zvládnu… dneska jsem měla křeč jako kdyby me na noze brali :( asi hodinu v kuse tak jsem volala na car… pak se ni po hovoru ulevilo.. čekala jsem zemní řeknou ať příjedu a Dr prý ať vydrzim.. asi vi co dela..
moc dekuju za tipy, mam strach z průjmu - co by to znamenalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.3.17 20:50

@Oliinka Prujem nehrozi…a jak dlouho si nebyla na velky? Treba zitra rano pujdes :nevim: je mi te lito :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama