OHSS - trvalo vám taky, než se zmenšil vaječník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 22:57
OHSS- trvalo vám taky než se zmensil vaječník ?

Ahoj holky chci se zeptat dneska jsem 12+3 tt, cca před měsícem a něco jsem byla v nemocnici ze sem měla mírný ohss vajecnik 10cm po par dnech mě pustili stim ze vajecnik měl 9,4 Cm potom když sem chodila po týdnu na kontrolu ke svému doktorovi vajecnik stále 7cm dvakrát mi pan doktor říkal ze mám stále 7cm vaječník a dneska na screeningu to samé na jedné straně furt 7cm a ten druhy co měl 5 Cm se zmenšil asi na 4 zajímalo by mě jak dlouho muže trvat než se menší úplně i ten větší?… zajímá mě to ohledně ze s přítelem stále nic mít nemuzu jen díky tomu vaječníku zarazi mě ze ten jeden se furt ne a ne zmenšit trvá to dlouho už tak sem se chtěla zeptat na radu opravdu to tak dlouho muže trvat? Děkuji :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 05:11

https://www.internimedicina.cz/…03/08/03.pdf

Tak nejde jen o velikost vajecniku, jinak Ti nic neni? A vzniklo to az behem tehotenstvi nebo uz predem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:54
@Anonymní píše:
https://www.internimedicina.cz/…03/08/03.pdfTak nejde jen o velikost vajecniku, jinak Ti nic neni? A vzniklo to az behem tehotenstvi nebo uz predem?

Jinak jsem v pořádku .. jen proste ten vajecnik dlouho to trvá už a furt se mi ne a ne zmenšit …dokud jenže vajecnik 7 Cm tak ja stále s partnerem nic mít nemůžu .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:56
@Anonymní píše:
https://www.internimedicina.cz/…03/08/03.pdfTak nejde jen o velikost vajecniku, jinak Ti nic neni? A vzniklo to az behem tehotenstvi nebo uz predem?

Vzniklo to během těhotenství .rozjelo se mi to zvracení atd , ale už jsem v pohode jen je furt větší :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 19:43

Pokud jde jen o sex, neresila bych. My taky 9 mesicu sex nemeli a nejsme jedini, neslo to. Hlavne, at ses v poradku.

misicka455
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 24.11.18 20:02

Já tedy měla ohss pořádný , taky ve špitále oba vaječníky přes 10 cm . Já tedy nejsem těhotná a nikdo mi neříkal, že nemohu mít sex dokud se vaječníky nevráti na svou původní velikost . Mě se vrátily až po druhé ms a sex byl o hodně dříve .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 20:09
@misicka455 píše:
Já tedy měla ohss pořádný , taky ve špitále oba vaječníky přes 10 cm . Já tedy nejsem těhotná a nikdo mi neříkal, že nemohu mít sex dokud se vaječníky nevráti na svou původní velikost . Mě se vrátily až po druhé ms a sex byl o hodně dříve .

No ja už před tím se ptala doktora , říkal furt setrit setrit , ale trvá to … když sem byl v nemocnici s vaječníky co měly 10cm a odchazela sem domu asi 9,4 Cm říkal mi primář žádný sex … když sem šla ke svymu ptala sem se vajecnik 7cm a další dvě kontroly furt 7 Cm a říkal mi furt se sestrit ještě spolu nic nemít .V nemocnici mi prave říkal ze ten vajecnik by mohl prasknout tím pádem krvácení do břicha a plod mi mohl zaniknout tak ja nevím … je to jen čekání ..a je to už docela mazec … určitě nerada bych aby se miminku něco stalo , díky mim potřebám , ale taky je to už na palici . :? .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >