Ohýbání v pase při úklidu v 1. trimestru

Anonymní
12.4.21 19:39

Ohýbání v pase při úklidu v 1. trimestru

Ahoj holky,

mám možná stupidní dotaz, ale jsem teď v 11. týdnu těhotenství a dneska jsem uklízela věci poházené na zemi a nešlo so k tomu sednout nebo dřepnout, prostě jsem asi půl hodiny až hodinu skoro v kuse byla v předklonu (ohnutá v pase) a třídila jsem jednotlivé věci (papíry atd). Začalo mě pak ale dost bolet bříško v podbřišku, tak už jsem si pak musela sednout, ale tlačí to už dost dlouho.

Bolí to jen třeba kvůli prokrvené děloze nebo jsem mohla nějak ublížit miminku? :nevim: Nechtěla jsem ho tam nějak mačkat nebo tlačit nebo mu jinak ublížit touto polohou v předklonu.

Díky moc za reakce „z praxe“ a povzbuzení :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4283
12.4.21 19:43

Buď rada, ze se ještě ohneš :lol: ke konci jsem byla rada, když jsem zvládla umýt vanu… a fakt se neboj, miminko má 3cm… ukaz si to na prstech a hod se do klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21076
12.4.21 19:45

V 11tt jsi ho určitě nijak nemohla utlacit při běžném úklidu. To te spis bude bolet z te nepřirozené polohy, si lehni a hod si nohy nahoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
12.4.21 19:52

Jak se tu pise, bud rada ze se jeste ohnes :lol: ke konci pro me byl sport ostrihat si nehty na nooi, oholit se, nebo se jen ohnout psovi pro misku a dat mu verstvou vodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
12.4.21 20:05

V 11tt fakt nemáš jak to pidi mimi utlačovat…
Odpočiň si a bude to v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
12.4.21 20:09

Na konci jsem si nezavázala ani boty. Jinak jo, je to normlani, já si musela ke všemu sedat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
12.4.21 20:11

11 tt :lol: Holka, co ty budeš dělat na konci těhu? Já mám 5 týdnů do porodu a normálně funguju. Musím, nikdo to za mě neudělá, plus se ohýbám k malému synovi. Jinak třídění papírů :lol: se dá určitě přizpůsobit tak, aby jsi měla pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
12.4.21 20:20

Asi bude lepší když až do porodu uklízet nebudeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
12.4.21 20:46

Nic se miminku nestalo, neboj. Mám doma dvě malé děti a třetí na cestě. Kolikrát se tak za den asi ohnu sbírat po nich hračky, věci, nebo dokonce samotné děti. Teď jsem učila mladší jezdit na kole, to je teprve ohýbačka :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
12.4.21 20:54

Jsem v 22tt a teď jsem naučila čtyřletou dceru jezdit na kole. V pohybu a ohybu jsem furt, takže klídek. Sranda teprv začne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2512
12.4.21 21:00

Já třídila do rána účetnictví a taky mě bolelo všechno..netěhotnou. Dítě nejde nijak utlačit, ani ležením na břiše. Kdyby bylo zvohýbání riziko, udělala by příroda těhotenské břicho na zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16519
12.4.21 21:05

Se podívej někde na net jak je to velký a pak se zamysli nad svým dotazem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
12.4.21 21:20

Těhotná poprvé, co :lol:
Představ si, že těhotné normálně chodí do práce, starají se o druhé dítě..,to je, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
12.4.21 21:46

Buď ráda, že se vůbec můžeš ohnout. Já jsem ve 3. trimestru a to ohýbání je už dost komický :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
12.4.21 22:47

😀 😀 😀 Zensky, hej fakt uz neblbnete. To je jak listerie ze spenatu na pizze. Achjo 😀 Dyt ten plod ma sotva par cm, to si myslite, ze mu zohnutim k zemi zlomite nohu nebo co? Zensky chodi do prace, staraji se o starsi deti, zametaji, vysavaji 🤷🏼‍♀️

Za par mesicu budete rada, kdyz si natahnete kalhotky. A i kdyz jsem v osmym mesici s dvojcaty a zohnu se k zemi, tak nemam pocit, ze bych tam mimcum mela nejak ublizit. Ono hybat se je celkem prirozena vec 😀 I kdyz ted ke konci uz dost narocny. Jak tady nekdo psal- dat psovi cerstvou vodu a granule je celkem peklo 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat