Oka na sedačku ve střeše auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63655 příspěvků 3 inzeráty 04.11.10 13:35
Oka na sedačku ve střeše auta

Mám dotaz (asi na Steeva). Máme Jeep Grand Cherokee rok výroby 2004 a vzadu jakoby nad kufrem to má ve střeše 2 kovová oka (na krytce ok je nakreslená autosedačka) a vůbec netuším k čemu jsou, jelikož to nemá Isofix…

Reakce:
steeve
Kelišová 6973 příspěvků 04.11.10 13:44

tak toto opravdu nevím, kdyby to bylo v kufru, tak je to oko na pás Top theter, ale na střeše to netuším, chtělo by to kouknout k návodu auta, tam jistě bude popis
ono Jeep je americké auto, a tam jsou sedačky dle jiných norem, a možná některé modely sedaček mají speciální úchyty( jako je jinde běžný Top Theter)

Hvězda diskuse 63655 příspěvků 3 inzeráty 04.11.10 19:36

Neumím se vyjadřovat, je to v kufru - nahoře ve stropě a má to ikonku jako Top Theter, ale mate mě že Top Theter je k isofixu a tady jsme isofix nenašli, no budem pátrat dál… každopádně díky :-)

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 05.11.10 08:31

tak jestli to má ikonu Top thetru, tak to jsou oko Top theteru, a isofix byl možná v tomto modelu za příplatek a třeba si nedali udělat , tak není isofix- nebo je schovaný a ještě ho najdete.

vulpes
Kelišová 5053 příspěvků 05.11.10 16:20

Před chvílí se tu objevila tahle diskuze:
https://www.emimino.cz/…tleni-54319/

Není to video v úvodním dotazu odpovědí na tvou otázku?
:wink:

vkládám dotaz:

*Bezpečnostní pásy - vysvětlení

Holky dodám odkaz na video, a i když je výkon v tom videu super ( :potlesk: :potlesk: :potlesk: ) zajímá mě spíš způsob upoutání těmy pásy. Vidím to poprvé v životě 8-o , můžete mi to někdo vysvětlit? Třeba jestli se tomu nějak říká, nějaký nákres jak ot funguje. Zajímal by mě ten mechanismus prostě :D*

http://www.stream.cz/…ete-holcicky

Hvězda diskuse 63655 příspěvků 3 inzeráty 07.11.10 15:39

Jojo, to by mohlo být ono, ale souhlasím s tím, že to vypadá fakt divně…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >