Reklama

Oka na sedačku ve střeše auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 04.11.10 13:35
Oka na sedačku ve střeše auta

Mám dotaz (asi na Steeva). Máme Jeep Grand Cherokee rok výroby 2004 a vzadu jakoby nad kufrem to má ve střeše 2 kovová oka (na krytce ok je nakreslená autosedačka) a vůbec netuším k čemu jsou, jelikož to nemá Isofix…

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 04.11.10 13:44

tak toto opravdu nevím, kdyby to bylo v kufru, tak je to oko na pás Top theter, ale na střeše to netuším, chtělo by to kouknout k návodu auta, tam jistě bude popis
ono Jeep je americké auto, a tam jsou sedačky dle jiných norem, a možná některé modely sedaček mají speciální úchyty( jako je jinde běžný Top Theter)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 04.11.10 19:36

Neumím se vyjadřovat, je to v kufru - nahoře ve stropě a má to ikonku jako Top Theter, ale mate mě že Top Theter je k isofixu a tady jsme isofix nenašli, no budem pátrat dál… každopádně díky :-)

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 05.11.10 08:31

tak jestli to má ikonu Top thetru, tak to jsou oko Top theteru, a isofix byl možná v tomto modelu za příplatek a třeba si nedali udělat , tak není isofix- nebo je schovaný a ještě ho najdete.

vulpes
Kelišová 5010 příspěvků 05.11.10 16:20

Před chvílí se tu objevila tahle diskuze:
https://www.emimino.cz/…tleni-54319/

Není to video v úvodním dotazu odpovědí na tvou otázku?
:wink:

vkládám dotaz:

*Bezpečnostní pásy - vysvětlení

Holky dodám odkaz na video, a i když je výkon v tom videu super ( :potlesk: :potlesk: :potlesk: ) zajímá mě spíš způsob upoutání těmy pásy. Vidím to poprvé v životě 8-o , můžete mi to někdo vysvětlit? Třeba jestli se tomu nějak říká, nějaký nákres jak ot funguje. Zajímal by mě ten mechanismus prostě :D*

http://www.stream.cz/…ete-holcicky

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 07.11.10 15:39

Jojo, to by mohlo být ono, ale souhlasím s tím, že to vypadá fakt divně…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >