Reklama

Okamžik zlomu - jak to skončilo???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 20.03.10 07:27
Okamžik zlomu - jak to skončilo???

Holky já se tak strašně málo dívám na TV, včera večer se mi to poštěstilo, zapnula jsem si Okamžik zlomu s Hopkinsem - a samozřejmě ve finále usnula :oops: .
Prosím prosím jak to skončilo?

Viděla jsem to do okamžiku, kdy Beachum v soudní síni řekl, že nejsou žádné nové důkazy, Crawford volně odešel, Beachum telefonuje, slyší výstřel … a venku leží na schodišti mrtvola, mám matný dojem, že to byl ten vyšetřovatel Rob (milenec zabité manželky). Dál mám totální černo až do titulků :-D

Dík moc.

Reklama

Reakce:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 20.03.10 07:35

Pak nechal ženu odpojit od přístrojů a zemřela. A skončilo to tak, že ten Beachum za ním přišel, když se chystal odletět a Crawford mu řekl, že ho nemůžou obvinit 2× za to samý a řekl mu, jak to bylo. Ale Beachum mu řekl, že předtim byl obviněný z pokusu o vraždu a teď bude obviněn z vraždy, protože ta jeho žena chvíli žila a teď, když zemřela, ta jí mohli vyjmout z hlavy kulku, takže mají i nějaký důkaz a končilo to tak, že znovu začínal ten proces. Možná mi něco uniklo, ale tohle je to podstatný :-)

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 20.03.10 07:37

Aha :-) A řekl Crawford, kam schoval tu svou zbraň či co s ní udělal?
Dík smahulinko

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 20.03.10 08:50

no jestli jo, tak mi to uniklo. nemáš za co :palec:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 20.03.10 09:10

Aghato, to jsi viděla víc jak já 8-) Já vydržela do tý doby, jak ten policajt zjistil, že je to jeho milenka a pustil se do něj :lol: Pak jsem na gauči taky vytuhla a vzbudila jsem se v 1:45 :roll: :lol:
Ale film to může být zajímavej, asi si ho někde seženu :pankac:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 20.03.10 09:41

Ahoj já šla spát asi v půlce ale milý mi to ráno vyprávěl.
Takže právníkovi došlo, že Hopkins si pistol vyměnil s milencem při tom zásahu. - tedy nejdřív jak je sledoval v tom hotelu, tak mu ukradl jeho pistoli - s tou zabil manželku a nechal mu svou. Tu pak vyměnil za tu co zabíjela, když jí u nich položil..
A končilo to prý jen novým soudem - žádný závěr, že je odsouzen..

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 20.03.10 09:53

no jó, už si vzpomínám s tou zbraní, já jsem u toho ještě dělala něco jinýho, ale film to byl fakt pěknej!!!

Aghata
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 20.03.10 11:12

Teda, tak to bylo opravdu dobře vymyšlený! :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >