Okamžik zlomu - jak to skončilo???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 20.03.10 07:27
Okamžik zlomu - jak to skončilo???

Holky já se tak strašně málo dívám na TV, včera večer se mi to poštěstilo, zapnula jsem si Okamžik zlomu s Hopkinsem - a samozřejmě ve finále usnula :oops: .
Prosím prosím jak to skončilo?

Viděla jsem to do okamžiku, kdy Beachum v soudní síni řekl, že nejsou žádné nové důkazy, Crawford volně odešel, Beachum telefonuje, slyší výstřel … a venku leží na schodišti mrtvola, mám matný dojem, že to byl ten vyšetřovatel Rob (milenec zabité manželky). Dál mám totální černo až do titulků :-D

Dík moc.

Reakce:
smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 20.03.10 07:35

Pak nechal ženu odpojit od přístrojů a zemřela. A skončilo to tak, že ten Beachum za ním přišel, když se chystal odletět a Crawford mu řekl, že ho nemůžou obvinit 2× za to samý a řekl mu, jak to bylo. Ale Beachum mu řekl, že předtim byl obviněný z pokusu o vraždu a teď bude obviněn z vraždy, protože ta jeho žena chvíli žila a teď, když zemřela, ta jí mohli vyjmout z hlavy kulku, takže mají i nějaký důkaz a končilo to tak, že znovu začínal ten proces. Možná mi něco uniklo, ale tohle je to podstatný :-)

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 20.03.10 07:37

Aha :-) A řekl Crawford, kam schoval tu svou zbraň či co s ní udělal?
Dík smahulinko

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 20.03.10 08:50

no jestli jo, tak mi to uniklo. nemáš za co :palec:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 20.03.10 09:10

Aghato, to jsi viděla víc jak já 8-) Já vydržela do tý doby, jak ten policajt zjistil, že je to jeho milenka a pustil se do něj :lol: Pak jsem na gauči taky vytuhla a vzbudila jsem se v 1:45 :roll: :lol:
Ale film to může být zajímavej, asi si ho někde seženu :pankac:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 20.03.10 09:41

Ahoj já šla spát asi v půlce ale milý mi to ráno vyprávěl.
Takže právníkovi došlo, že Hopkins si pistol vyměnil s milencem při tom zásahu. - tedy nejdřív jak je sledoval v tom hotelu, tak mu ukradl jeho pistoli - s tou zabil manželku a nechal mu svou. Tu pak vyměnil za tu co zabíjela, když jí u nich položil..
A končilo to prý jen novým soudem - žádný závěr, že je odsouzen..

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 20.03.10 09:53

no jó, už si vzpomínám s tou zbraní, já jsem u toho ještě dělala něco jinýho, ale film to byl fakt pěknej!!!

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 20.03.10 11:12

Teda, tak to bylo opravdu dobře vymyšlený! :-D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >