Okamžitě zrušení profilu a vymazání veškerého zapojeni do diskuze

20.5.18 01:19

Okamžitě zrušení profilu a vymazání veškerého zapojeni do diskuze

Dobrý den žádám o okamžité zrušení svého profilu a vymazání svých komentářů ve všech diskuzich a veškerých svých příspěvků…Nezlobte se na me ale článek na internetu mi přijde zesmesnujici pro všechny tady…Myslela jsem ze emimino bylo založeno na to aby holky které delší dobu čekají na příchod miminka pro maminky jako podpora abychom se tady bavily o tom co máš trápí…A ne aby nějaký zajisté vysoce inteligentní pisálek tady holky jakkoli zesměšňovat zverejnovanim v článku na netu

https://www.avokada.cz/…i-prispevky/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
424
20.5.18 01:28

Tohle je verejna stranka. Musis pocitat se vsim. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 01:33

:roll:půjde me odsud vymazat???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 01:34

Jsem tu několik let a mužů říct ze s takovou „hlouposti“člověka jsem se setkala poprvé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
20.5.18 01:36

Je to internet, veřejné fórum jako každé jiné. S něčím takovým se musí počítat, bohužel. I když milé to teda není.

• Citovat
  • Nahlásit
rokris
20.5.18 01:38
@nellaskrobakova píše:
Jsem tu několik let a mužů říct ze s takovou „hlouposti“člověka jsem se setkala poprvé

tak ubohý je to teda hodně. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
20.5.18 01:42

Je a ač si tady snazilky pomáhají a hodně se podporuji nedokážu si představit ze by ta toho na netu bylo více je mi z toho až zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
20.5.18 01:47

:lol: jezis holky neřešte se tolik..vždyť je to sranda :lol:..občas se taky směju tomu, co jsem dřív byla schopna napsat..nebo si v duchu po přečtení nějakýho příspěvku, říkám to, co se oni nebáli napsat…některý diskuze jsou fakt úlet :)a oni tam vybrali fakt hodně slušnej výběr a nejen z emimina…chce to umět se zasmát i sama sobě a ne vše hned vyhrotit… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
20.5.18 01:48

Divej, ja uz mela komentare z diskuze na FB primo v hlavnim vysilacim case na Nove a to i s fotkou a jmenem, komentare z Instagramu v Blesku a na nejakym webu pro zensky byl muj nazor na jednu zivotni situaci. Uz me nic neprekvapi a hodne si davam pozor co kde pisu. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
20.5.18 01:57

@majdalenka20 8o 8o to musíš mít nějaký super názory, když tě takhle ráda citují taková úžasná media… :lol:
jinak dík za odkaz na dobrej web slušně se u toho bavím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
20.5.18 02:14
@Samuše píše:
@majdalenka20 8o 8o to musíš mít nějaký super názory, když tě takhle ráda citují taková úžasná media… :lol:
jinak dík za odkaz na dobrej web slušně se u toho bavím :lol:

Kdyz ono mi to sem tam ujede a vyplodim neco chytreho. :lol: Na te Nove to byl tenkrat ficak. Bylo to kolem zmizeni Anicky a ja tam psala o tom, ze jim lide neulehcuji situaci zarucenou informaci a at si uvedomi jak bolestiva kazda nadeje je atd. No a hezky moje fotka pres ctvrt obrazovky. Telefon se nezastavil dalsi dve hodiny. :zed: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
20.5.18 02:27

Mně osobně tento druh „srandy“ nesedí. Takové laciné to je. Ale je toho všude plno. Teď je to docela normální.

• Citovat
  • Nahlásit
586
20.5.18 02:32

@rokris teď je všude plno ledasčeho…včetně zásad dodržování soukromí na internetu, K čemuž se paní asi ještě nedostala…jako chápu, že když si tu dá někdo přesdívku se svým jmenem mu po přečtení tohodle dojde že to není úplně OK. Prezentovat se na veřejných forech jménem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
20.5.18 02:43
@Samuše píše:
@rokris teď je všude plno ledasčeho…včetně zásad dodržování soukromí na internetu, K čemuž se paní asi ještě nedostala…jako chápu, že když si tu dá někdo přesdívku se svým jmenem mu po přečtení tohodle dojde že to není úplně OK. Prezentovat se na veřejných forech jménem..

No tak jasně. Navíc ten falešný pocit soukromí, to je prostě strašně zrádné. Lidi se snadno zapomenou a přijde jim, že to co někam napíšou je ok, protože oni dřepí v obýváku. Psát není radno pro jistotu nic, co člověk není ochoten vykřičet oknem. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1581
20.5.18 03:42

Taky mi vadí sdílení mých komentářů v televizi nebo na stránkách na netu. :( Ale chápu, že co napíšu na net je veřejné a kdokoliv to může zneužít. Proto už na FB, kde je moje jméno a fotka, už vůbec nic nepostuju. Jen zcela anonymně jako tady. A i to se dá zneužít…Taková je holt doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama