Oko po úrazu a ošetření v nemocnici

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 24.03.19 10:23
Oko po úrazu a ošetření v nemocnici

Ahoj,
Mirečekovi se stal úraz ve čtvrtek ve školce. Hodinu po té co jsem ho ráno předala běhal mezi stoly a spadl na hranu stolu. Ledovali mu to učitelky. Proč mi rovnou nevolali? V 12:00 jsem ho po obědě vyzvedla a rozbrečela se málem, že už neuvidí :,(. Šla jsem k Dr dětské ta mě poslala na chirurgii v Thomayerově nemocnici mě poslali na oční a tam řekli, že to je povrchové. Vůbec to není lepší.
Jak dlouho se to hojí?
No je omluven na celý duben, to řekli v nemocnici i tak bych ho omluvila, kvůli tomu, že na castingu na FAMU vyhrál hlavní roli ve filmu a točí v květnu. Modlím se ať se do května uzdraví, jinak nemůže točit a celkově se modlím ať se co nejdříve uzdraví. Nestěžuju si na bolesti, je normální a dělá blbosti s 8 měsíční ségrou tak asi jen vyčkat až to vymizí. :(

Reakce:
MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 24.03.19 10:24

Přidán fotografie 2 v den úrazu
A další dneska

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 24.03.19 10:25

Den úrazu zatím hezké.

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 24.03.19 10:25

Dneska

Halamka
Závislačka 3975 příspěvků 24.03.19 10:29

To byla asi dobra rána. Hezky se ti vybarvuje. Hele do května ti zmizí. Dcera měla podobný úraz, spadla na krabici s hračkami a asi tři týdny to bylo vidět, je konci už jen žlutý odstín. Vypadá to děsivě, ale zahojí se to. Zkuste hemagel, ten by měl urychlovat hojení.

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 24.03.19 10:41

@Halamka dobře děkuju :) :kytka:

Heivka
Závislačka 3876 příspěvků 24.03.19 10:55

@MattoniUzNeni Zkuste se zeptat v lékárně po levném krému na hemoroidy (zapomněla jsem název) poradila mi to sestra u mojí gynekoložka když viděla moje modřiny po odběrech. Dřív dělala na dětském a používali to na rychlejší vstřebávání modřin.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 24.03.19 11:26

Je to 3 dny po úrazu, tak tam má modřinu, jinak to vypadá dobře. Oko nemá poraněné, takže to rozhodně není žádné drama. Mazala bych to heparoidem. A byla bych ráda, že má oko v pořádku a že nemá nic zlomeného. Upřímně nějaké natáčení filmu je to poslední co by mě zajímalo. Nicméně v květnu tam již nic mít nebude.

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 24.03.19 13:21

Syn se kdysi bouchnul někam nad oko. Jednalo se o cca 2mm ranku. Pěkného monokla z toho měl také. A odeznělo to stejně jako každá jiná modřina.

MattoniUzNeni
Kecalka 188 příspěvků 28.03.19 10:30

U nás mu nedělali rentgen, jenže se mu to stalo ve čtvrtek a v pondělí měl vysoké horečky bez rýmy a kašlu atd. Takže okamžitě rentgen na chirurgii. Prý v pořádku byli jsme do půlnoci tam a nakonec se z toho stal včera dle dětské zápal plic a miminko malá 9 měsíců to od něj chytla oba 4 Dny vysoké horečky k 39 a kašel a rýma jak svině. Hoří hicují, malý má antibiotika a malá zatím kapky. Ta to má lepší, jenže starší to má prý všude na plicích, průduškách. Na zítřek máme žádanku do nemocnice na zápal plic. Vezmu oba ať máme klid u miminka u staršího hrozí že tam bude spát :,( :,( jenže on tam chce a těší se. Teď jsme mu na 3 hodiny ukázali jaké to tam bude a najednou obrátil a to tam může být i týden a to už nechce :lol:

Váš příspěvek
Reklama