Reklama

Okolo mne všichni těhotní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 14.02.17 22:21
okolo mne všichni těhotní

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak to snášíte když jsou kolem vás všechny těhotné a vy pořád nic. Já v poslední dobou (hlavně na fb) vidím samé těhotné kamarádky jak se radují z prcka. Jak nakupují nebo šijí výbavičku a podobně. Mne je z toho nějak tak úzko. Jak to zvládáte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Terisos
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 14.02.17 22:26

Kupuju oblečky a plínečky taky… A pak je rozdávám… Snažím se radovat s nimi. Doma pak tajně brečím ve vaně… Je to těžké, když to nejde.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.02.17 22:30

Dobry vecer Hanisko :) prozivam uplne to same. Snazime se s manzelem 2 roky a neuspesne, mezi tim mi porodila sestra, 2 kamaradky a 5 znamych jsou v ocekavani a s toho i manzelova svagrova :) samozdrejme to vsem ze srdce preji a gratuluji ale uvnitr me stale neco uzira a rve mi to srdicko. Pri kazde prilezitosti placu a pri podivani na male miminko se mi chce zase :,( ta touha po diteti je opravdu velka a tezko se s tim bojuje. Obcas mam pocit ze jsem hrozne sobecka :( A prave toto je asi pricina proc se nedari ale jak to odbourat ze? :(

evan14
Stálice 59 příspěvků 14.02.17 22:56

Ja se snazim vsem tehotnym co znam vyhybat…podle me na trochu sobeckosti mam narok.
Miminko jim vsem moc preji, ale kontakt s nima nak moc nedavam :?

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.02.17 23:00

@evan14
Ahooj, naprosto te chapu. Ja treba manzelovu svagrovou nevidela od te doby co je tehotna a to je v 5 mesici.. proste to nejde, nedala bych to a urcite utekla s placem. Manzel prijde domu a rika jak nakupuji vecicky a i kocarek. Jak ukazuje fota s ultrazvuku a tak. I manzelovi uz to vadi, protoze moc dobre vedi jak se snazime dlouho a stejne to vytahuji, obcas mi to pripada jako naschval ale to je jen me tvrdohlave a sobecke podvedovi az se stydim :oops: :(

katy001
Kelišová 5833 příspěvků 14.02.17 23:01

Nic si z toho nedělejte holky. Takovych nás je..bohužel. ja už tu beznaděj hodila za hlavu. loni jsme tu s holkama měli skupinku a snažili se otěhotnět, me se to povedlo v dubnu a dopadlo to spatne, musela jsem na revizi..Ted už jsou všechny po porodu s miminkem v náručí a me se do ted nepodařilo znovu otěhotnět. a me tehotne okolí? Přeju jim to i když uvnitř to mrzí, asi jako každou z nás

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.02.17 23:04

@katy001
Z prve me mooc mrzi co se stalo :,( co je nase snazeni oproti tve ztrate :( chodis do nejakeho centra nebo se snazite doma v klidu? :)

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 14.02.17 23:08

Kamarádky naštěstí ještě nic (je mi 25), ale v rodině zas máme dvě těhotné. To se snáší lépe, přece jen rodina, tak jim to přeješ o to víc. Ale mrzí to no, že k nim pořád nepatřím… Čekám po SP už přes pět let, až bude na to (podle partnera) vhodný čas. :?

micta
Generální žvanilka 23345 příspěvků 14.02.17 23:09

@Hanisska11 @Terisos @Nicollka1993 @evan14 @katy001 Holky nezoufejte, určitě se dočkáte. Držím strašně moc palce :srdce: :hug: :hug: :hug:

evan14
Stálice 59 příspěvků 14.02.17 23:10

@Nicollka1993 … taky me dokazi dorazit tehule, ktere mi rikaji, ze vlastne muzu byt rada ze nejsem v tom…protoze nemuzou to a to…a tlaci je to a to… :) :) :)
Je mi jasne, ze je to hormon stesti ktere z nich mluvi a chteji se podelit o sve stesti nejlepe s celou planetou…ale co si budem nalhavat…boli to ty, co jim to nejde. Bohuzel ja jsem ted momentalne jedna z nich, ale porad si rikam nadeje umira posledni a to pro nas vsechny :) :) :) :hug: :hug: :hug:

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 14.02.17 23:12
@Litta píše:
Kamarádky naštěstí ještě nic (je mi 25), ale v rodině zas máme dvě těhotné. To se snáší lépe, přece jen rodina, tak jim to přeješ o to víc. Ale mrzí to no, že k nim pořád nepatřím… Čekám po SP už přes pět let, až bude na to (podle partnera) vhodný čas. :?

Tak aby ten cas dle partnera nadtal, bacha na to

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.02.17 23:12

@Litta
Vhodny cas na co? Na snazeni, nebo reseni priciny proc to nejde? :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 23:13

Upřímně? Zrušila jsem FB, nedávala jsem to.

Vyhýbám se oslavám, lidem, hovorům o tomto tématu.

Když jsem otěhotněla /a dopadlo to blbě/, tu chvíli jsem se cítila skvěle, všechno ze mě spadlo.

Držím všem palce, holky.

katy001
Kelišová 5833 příspěvků 14.02.17 23:14

@Nicollka1993 tenkrát me to položilo a celkem dlouho jsem se z toho dostávala o to více to ted asi beru s nadhledem..do centra nechodíme, snažíme se doma ale je pravda ze zkousim snad vse o čem slyším ze to má nějaký úspěch v podpoře na otěhotnění :mrgreen: druha babka korenarka :lol:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 14.02.17 23:19

@evan14
Ano, my se snazime jim to mooc prat i prez nasi osobni bolest z nezadareni ale oni nas vubec nijak nepodpori. Je mi teprve 23 let a slova,, mas este dost casu, jsi mlada,, me neuveritelne vytaci :/ to ze jsem mlada preci neznamena ze nemam narok byt matkou i v techto letech. A ze je unavuje a boli tehotestvi neni sice prijemne ale muzou se radovat ze se naplni jejich touha a verte mam radost i za ne a velkou :srdce: co vsak ceka nas? Stres z kazdeho nevydareneho mesice, ruzna vysetreni a ze nektera nejsou prijemna, navstevi a sverovani se sexualnim zivotem doktorum. Holky jste s toho vseho tak unavene? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama