Seriál Okouzlení

855
4.2.11 22:17

Okouzlení - seriál

Ahoj holky,
posledních pár let jsem se sem tam podívala na Okouzlení a chytlo mě to, ale není vždycky čas, tak by mě zajímalo kde zmizela těhotná Julia???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9908
4.2.11 22:22

Taky občas na to juknu.Podle mě nikam neodjela,jenom prostě teď není v dění.Jsou tam důležitější postavy u kterých se něco děje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
4.2.11 22:23

A to se s ní Antonio rozešel nebo co? Vždyť už si tam začal s doktorkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
4.2.11 22:32

No já viděla ten díl kde byla snad naposledy a dohadovali se kvůli dítěti jestli je jeho nebo ne.Ona tvrdí že je jeho ale on jí nevěří a prostě se nějak nedohodli a ona odešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
4.2.11 22:36

aha, no ale to je docela drsné, že jí vyměnil. No uvidíme, jak to dopadne, ale podle toho, co jsem četla to bude hodně zajímavé!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
5.2.11 09:25

Julia odjela do Milana kvuli Antoniovu bratrovi a kvuli tomu, ze byli od sebe s Antoniem, vrati se az na konci serie. Podle meho nazoru konec je hodne otevreny, tak by mne zajimalo jestli existuje dalsi serie. Ja jsem blazen, videla jsem uplne vsechny serie, nejlepsi byla samozrejme jednicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
5.2.11 09:57

aha,tak to jsem si propásla že odjela do toho milána.Já už si tu jedničku vůbec nepamatuju,ale asi kdybych to skoukla tak bych si vzpomněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9194
5.2.11 10:18

Ahoj,nevitě někdo Jestli bude Okouzlení ke zkouknuti i na netu?Serial jsem sledovala,ale dopoledni čas mi nepasuju.To pracuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
5.2.11 10:18

stejně mi to přijde drsné, to Antoniovo nové zamilování…no uvidíme, jak to všechno dopadne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10839
5.2.11 10:45

haha…pamatuju si začátek toho seriálu a to jsem to sledovala a bylo to super, teď nestíhám, ale to bylo tak před 5ti lety. Ale řeknu vám, pro nezasvěcené je tahle diskuse fakt super, dlouho jsem se tak nezasmála :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
5.2.11 11:31

A co je tady tak k smíchu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15057
5.2.11 11:34

Občas na to kouknu, ale ten Antonio, já bych ho nechtěla. Citlivka jak sviňa, střídá ženský jak ponožky .. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
5.2.11 12:21

Dana zkus se podivat na ulozto.cz tam by mozna okouzleni mohlo byt.

Villa prave, ze to vubec nijak nedopadne, hrozne otevreny konec, opravdu by mne zajimalo jestli existuje dalsi serie, nebo proc to nechali takhle otevrene :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
5.2.11 12:56

já mám pocit, že IX. série je, ale spíš na netu v originálu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
5.2.11 15:17

Ja se trochu tesila, ze kdyz vytahli tuhle serii, ze by mohli navazat dalsi jestli teda vznikla a ono asi nic :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama