Okres Rakovník, jak se vám bydlí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 19:15
Okres Rakovník, jak se vám bydlí?

Ahojky, přemýšlíme nad stěhováním do Luzne u Rakovnika, Řevničov, Krusovice a okolí… Jen se bojím dojíždění, jak dojíždite? Partner by dojizdel a měl by to 40-50 km - většinu po dálnici. Teď odjíždí 26 km…Moc se mi tam líbí, jen se bojím dojezdu do Prahy. Soukromé info, proto anonym.

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 17.07.18 19:22

V Krušovicích je pivovar, tak zkuste pracovat tam a nemusíte dojíždět…

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19 inzerátů 17.07.18 19:28

Dobré spojení je z Nového Strašecí, spousta lidí odtud jezdí do Prahy busem, autem… Bydlí se tu moc hezky.

nozu
Extra třída :D 12122 příspěvků 17.07.18 20:16

pokud se ti líbí bydlení na vesnici, tak asi OK. Jediná trošku větší „obec“ je to Nové Strašecí, kde je i střední škola. Jinak je to docela bída. Dálnice končí právě u toho Nového Strašecí, dál jsou to už klasické silnice 1. třídy s velmi hustým provozem. V Lužné u Rakovníka (teda v té vedlejší - Nádraží) bydlela babička. Jezdily jsme tam se sestrou na prázdniny a chcípl tam pes… Na Krušovicích by mi asi vadilo to bydlení v ďolíku, podle mě tam bude cítit ten pivovar. U dojíždění záleží, jak jste zvyklí. Jezdí tak hodně lidí, pro naši rodinu by to třeba nebylo. Ale každý má jiné priority.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 08:15

Z Lužné je partner, já z malé vesničky 10 km od Lužné. Momentalne bydlíme u me. Lužná je veliká, hodně se tam staví, je to už v podstatě předměstí Rakovníka, z její části nádraží je přímý vlakový spoj do centra Prahy ( tak hoďku a půl cesty). Já pracuji v R
akovníku, partner (voják), kam ho převezli, momentálně Praha…
Příroda a bydlení je tu krásné, spojení do Prahy momentálně nic moc, zvlášť na denní dojíždění, ale kolem Řevničova a Krušovic se staví prodloužení dálnice d6. Jinak obě zmíněné vesnice Krušovice a Řevničov jsou na hlavním tahu, nejsou tak malebne jako okolí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Paulová Kameňák zavrhla, teď se vrací do seriálu. Proč změnila názor?

Kameňák vzala na milost! Herečka Jana Paulová se po několika letech vrací ke... číst dále >

Gábi, už se nevracej! 5 důvodů, proč comeback biatlonové hvězdy Koukalové nedává smysl

Bývalá biatlonová superstar Gabriela Koukalová (29) zvažuje návrat k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >