Okruh českosaským Švýcarskem na kole s 5leťákem

2891
19.3.16 22:09

Okruh českosaským Švýcarskem na kole s 5-leťákem

Ahoj maminky, je tu nějaká cyklistka? chtěla bych absolvovat okruh na kole českosaským švýcarskem se synem. Přemýšlela jsem o okruhu Děčín, Bad Schandau, Kurort Rathen, Tisá a zpět Děčín. Chtěli bychom to zvládnout tak během 5 dnů. Znáte to tam někdo? Rozhodla jsem pro tuto trasu, jelikož jí zvládla i moje kamarádka, naprostá anti-cyklistka a to za tři dny, tudíž předpokládám s prckem by nám 5 dní mělo stačit. Můžete mi prosím někdo doporučit nějaké stránky, kde bych sehnala ubytování, nejlépe nějaké penziony, kde se dá zakotvit s kolem, žádné nóbl hotely. Prostě jen přespat a druhý den jet dál. Chci mít vše naplánované, s dítětem nehodlám spát pod širákem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50942
19.3.16 22:27

@Pájinka25 odpíchla bych se asi tady na ofiko stránkách
http://www.ceskosaske-svycarsko.cz/index.html
nebo pak nějaké bookingy :think:
docela zajímavé - pak napiš, jak se vám tam líbilo
my kdysi prochodili českou stranu pěšky a byly tam teda šílený kopce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
19.3.16 22:59

S kolem neporadím, ale znám to jako turistka a jsou to přeci jenom hory… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
19.3.16 23:04

Nevim cely okruh ale velka cast po cyklostezce podel Labe rovinky. Jako vychozi zkus podivat primo v Decine je cyklokemp super zazemi. Je to v centru mesta vsude blizko a oplocene, blizko bazen, hriste maly tam muze bez obav behat. A ac je nad nim most kupodivu je tam klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50509
19.3.16 23:25

@Pájinka25 my měli ubytování v Bílém potoku. Nahoru jsme se nechávali vyvézt a pak po souřadnicích. Pětileťák dával 20 km denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
20.3.16 07:39

Podel Labe to bude snad rovinka. My se pohybovali kolem Pravcicke brany, Srbska kamenice a to byl samej kopec:) Pak jsme autem dojeli do Nemecka na hrad Konigstein a to bylo moc hezke-meli tam jeste na hradbach dela.To by se mohlo malemu libit. Ale uz nevim jak to bylo daleko zda by to na kole zvladnul. Myslim ze to bylo az za Bad Schandau. A jeste podel Labe jezdi vlak.Ze byste mohli pripadne kousek popojet.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2891
21.3.16 20:45

@matkabagristy a ten Bílý potok je nějaký penzion? Našla jsem na netu penzion Bílý potok, ale to bylo až v Jizerkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50509
22.3.16 04:03

@Pájinka25 jsem si to spletla s jinou dovčou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu