Okruh přátel po třicítce

293
2.12.19 16:33

Okruh přátel po třicítce

Někdy se citím skrze tyhle vztahy osamělá. Měli jsme jestě donadávna (cca 2 roky zpatky) dobrou partu, znali a kamarádili jsme se od školky, naše rodice se znají. Prostě vyrustali spolu a přatelili se velkou část dospělého života. Teď je nám lehce přes třicet a je po tom veta. Jako,,někdo se s někým'' pořád vidá ale málokdo a já jsem,,vyloučená'' už úplně. Je fakt že jako skoro jediná mám dítě pomalu v pubertě a parnera. Teda nejlepsi kamaradka má stejně starou dceru ale je s ní sama..ale to nikdy nebylo na překážku. Prostě se to celý nějak divně rozpadlo. Partner je vrstevník a ten problém nemá. Když jde někam s kamarády a dcera má svůj program citím se osamělá. Myslim že jsem byla dobrá kamarádka, jediný co mě napadá že jsem pořád dokola nemusela řešit plastiku nosu na kterou se chystám..ale to stejně až teď přes messenger, nevídáme se už dlouho. A kvuli tomu se přece nerozpadají celoživotní přatelství, jinak až na ten nos, jsem nemlela o sobě, zajímali mě jejich problémy..Máte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1078
2.12.19 16:35

Mám spíš problém sehnat přátelé kolem věku 35. Přestěhovala jsem se a nemám tady ve městě ani v okolí nikoho, krom partnera.
Takže zajít si na pivo, kafe, vínko, pokec s kamarádkou, absolutně nereálné. A nevím kde hledat. Na seznamce? Tam jsem hledala, ale ženy hledají jen partnery či milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.12.19 16:39

@FraDeu To mě mrzí, ale aspoň víš že to je protože jsi se přestěhovala. Že nejsi nějak vadná. A ano aeznamovat se v tomhle věku už je komplikované, uplně Tě chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
2.12.19 16:47

Třeba maj ty kamarádi problém s povrchností?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.12.19 17:03

@pohledzdruhestrany To nevím, občas jsem povrchní blbosti a drby řešila, ale asi jako většina lidí když jde s kamarádama na pivo tak neřeší holocaust.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
2.12.19 17:09
@Lobos píše:
@pohledzdruhestrany To nevím, občas jsem povrchní blbosti a drby řešila, ale asi jako většina lidí když jde s kamarádama na pivo tak neřeší holocaust.

myslím ten nos, který 2× zmiňuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.12.19 17:12

@pohledzdruhestrany Tak to jsem jako přiznala že mohlo bejt otravný, ale taky jsem psala že už to stejnak bylo v době kdy ty vztahy mezi náme byli takový narušený a nijaký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
2.12.19 17:25

To je věkem, rozdílnými zájmy, lidi se proste mění v čase. Zkus treba nejake aktivity, kde bys mohla potkat nové lidi. Treba cvičení, tam bývá dobrý ženský kolektiv. Nebo kurzy, je toho ted všude hodně. Vadná dle příspěvku nejsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6924
2.12.19 17:35

Není to jen nedostatkem času, nemají malé děti? My jsme věkově podobně a i stejný příběh - známe se fakt třicet let… V posledních cca pěti sedmi letech jsme všechny jednou dvakrát porodily a toho času je prostě čím dál míň… Je to čtrnáct dní, co jsme zašly na kafe snad po půl roce, jinak si jen napíšeme. Pořád si slibujeme, že to napravíme a sejdeme se aspoň jednou měsíčně, ale je těžké sladit naše rozvrhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.12.19 18:00

@martina Díky :). No když ono v tomhle věku už je to takový ošemetný a těžký hledat si přatelé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
2.12.19 18:03

@Michelle_M Děti máme akorát dvě,(já a kamardka) a už pomerně velký (bude jim deset). Jinak jsme takovej mix pohlaví a rodinnejch statusů ale většina je single a bez dětí. Ale nějak to nikdy nebylo na překážku. No to máš jestě dobrý a opravdu to u Tebe bude aai nedostatkem času, ale mě už nikdo ani noc neslibuje :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
2.12.19 18:15
@Lobos píše: @martina Díky :). No když ono v tomhle věku už je to takový ošemetný a těžký hledat si přatelé.

Není, věř mi. Mně je 37 a nasla jsem si nedávno opravdovou spriznenou duši. Jen tak, nahodou. Důležitý je být otevřený a nebát se jít mezi lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 18:20
@Lobos píše:
Někdy se citím skrze tyhle vztahy osamělá. Měli jsme jestě donadávna (cca 2 roky zpatky) dobrou partu, znali a kamarádili jsme se od školky, naše rodice se znají. Prostě vyrustali spolu a přatelili se velkou část dospělého života. Teď je nám lehce přes třicet a je po tom veta. Jako,,někdo se s někým'' pořád vidá ale málokdo a já jsem,,vyloučená'' už úplně. Je fakt že jako skoro jediná mám dítě pomalu v pubertě a parnera. Teda nejlepsi kamaradka má stejně starou dceru ale je s ní sama..ale to nikdy nebylo na překážku. Prostě se to celý nějak divně rozpadlo. Partner je vrstevník a ten problém nemá. Když jde někam s kamarády a dcera má svůj program citím se osamělá. Myslim že jsem byla dobrá kamarádka, jediný co mě napadá že jsem pořád dokola nemusela řešit plastiku nosu na kterou se chystám..ale to stejně až teď přes messenger, nevídáme se už dlouho. A kvuli tomu se přece nerozpadají celoživotní přatelství, jinak až na ten nos, jsem nemlela o sobě, zajímali mě jejich problémy..Máte někdo podobnou zkušenost?

Protoze po tricitce kazdy se sedi doma na gauci a muzi maji zakazano chodit s kamarady po barech. Vzdy jsme chodili na Vanoce po veceri s prateli na sklenicku nekam do baru pokecat. Ted jsem zvedavy jestli se sejdem tri z puvodnich cca 15. Chlapci maji nasazeny papuce a boji se stary aby nedelala dusno. Zensky se zase boji staryho aby nezarlil. Vztahy a svazky to dodrbou uplne a kazdy v ramci nejaky korektnosti a domaciho klidu si neprosadi sve. Druha miza prichazi az kolem 40. Tak pockej deset let a papucaci zase budou chytat slinu a projevovat zajem o kamarady. Asi zjisti, ze to neni uplne dobry napada sedet jen doma, prdet do gauce a planovat navstevu tchyne a vsemoznych i nemoznych rodinych prislusniku z obou stran

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 18:22
@FraDeu píše:
Mám spíš problém sehnat přátelé kolem věku 35. Přestěhovala jsem se a nemám tady ve městě ani v okolí nikoho, krom partnera.
Takže zajít si na pivo, kafe, vínko, pokec s kamarádkou, absolutně nereálné. A nevím kde hledat. Na seznamce? Tam jsem hledala, ale ženy hledají jen partnery či milence.

Jedine v praci nebo na nejake zajmove cinnosti nebo sportu. Zbytek sedi doma a ma nasazeny papuce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
2.12.19 18:23
@martina bl píše:
To je věkem, rozdílnými zájmy, lidi se proste mění v čase. Zkus treba nejake aktivity, kde bys mohla potkat nové lidi. Treba cvičení, tam bývá dobrý ženský kolektiv. Nebo kurzy, je toho ted všude hodně. Vadná dle příspěvku nejsi :)

Dobry zensky kolektiv neznam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat