Októbrová noc - jak to dopadlo?

478
5.8.13 11:58

Októbrová noc - jak to dopadlo?

Ahoj dámy, potřebuji vědět, jak dopadl film Októbrová noc - včera ten film dávali na STV1. Moje mamka se nedodívala, protože kvůli bouřce nešla elektrika a teď jí zajímá konec. Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

elinocka
5.8.13 17:47

Tiez som to nedopozerala (posledna polhodka). ale stahujem to z netu a potom napisem… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Milelle
5.8.13 20:39

A odkiaľ sa to dá stiahnuť? Ja som to chcela stiahnuť z ulozto.sk a nenašla som to tam :(

• Nahlásit
  • Citovat
elinocka
5.8.13 22:26

Stiahla som to z uloz.to… tu mas link: http://www.uloz.to/…sk-tvrip-avi.

teraz som to dopozerala, takze pre maminku Laujak… vrahom nebol Alessandro, ale ten jeho kamarat a spoluziak z vysokej skoly Armando, ktory sa sa mu tym, ze sa vydaval za neho pri tej lupezi… (dal si modre kontaktne sosovky, mal rovnaku postavu, hlas, rimsky prizvuk)chcel pomstit za to, ze v casoch, ked boli studenti a Armando sa zucastnil nejakej demonstracie a zatkli ho, tak mu Alessandro neposkytol alibi. Ked vtedy Alessandro v tu oktobrovu noc odisiel z prace s tym dievcatom, tak Armando sa mu nabural do pocitaca, kde bol ulozeny kod od trezoru. Takze ked to mlada vypatrala v Rime a skontaktovala sa s policiou, ktora to vysetrovala vo Florencii, tak sa pripad uzavrel, Alessandra pustili z vazenia a ked sa s nou stretol, tak jej povedal, aby sa rozisli, lebo aj tak pochadzaju z rozlisnych pomerov… inak bola to teda pekna blbost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Milelle
6.8.13 08:55

Ďakujem :)

• Nahlásit
  • Citovat
478
6.8.13 12:44

Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat