Reklama

Okudlat vlásky holčičce úplně na krátko?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taciras
Extra třída :D 10945 příspěvků 01.09.18 17:42
Okudlat vlásky holčičce úplně na krátko?

Ahoj,

mám doma čtyřletou slečnu, je dost potivá. Už teď má krátké vlásky, protože při česání hrozně kňourala, že to hrozně tahá (bodejď by ne, když se dost potí, ono se jí to pak zacuchá), sice jsem se to snažila držet, aby jí to netahalo, ale tahalo jí to i tak dost.
Takže jsme šly do účesu podle téhle holčičky .
Jenže to stejně nebylo úplně ono, teď jsme spolu vybraly tento účes . Ona ho chce, sama řekla, že chce vlasy krátké jako brácha, ale bojím se, aby se jí třeba neposmívali ve školce, jde teď do nové. Zítra jdeme ke kadeřnici a já trochu váhám, není to moc?

Edit: nějak se to špatně otvírá, ještě přidávám ten nový účes

Příspěvek upraven 01.09.18 v 18:10

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3294 příspěvků 01.09.18 17:44

Takhle to ma mala Beckhamova. Kratke to neni, vzdyt je to delsi, nez ten prvni uces .. A jaky na ty vlasky pouzivate kondicioner? Ja mam Fructis a vlasy se mi necuchaji vubec, muzu doporucit!

Příspěvek upraven 01.09.18 v 17:45

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 01.09.18 17:45

Nějaký sprej na rozčesávání jste nezkoušeli? Dcera má husté vlasy a s tím to je v pohodě.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 01.09.18 17:48

Vždyť to není na kratko. Ja měla jako malá úplně krátké vlasy, jako kluk a žádné řeči si nepamatuji. To jen dospělí tohle řeší

dagmarkaa
Extra třída :D 14744 příspěvků 01.09.18 17:51

Hodně holčiček má krátké vlasy, stačí dát třeba nějakou sponečku na bok, já se sestrama jsem měla v dětství krátké vlasy (dle mamky byly moc husté a nakrátko se lépe udržovaly ;))

Příspěvek upraven 01.09.18 v 17:52

Kelsey
Hvězda diskuse 44454 příspěvků 01.09.18 17:52

Vse co je nad ramena je kratke.
Nasim holkam se to nastesti nelibi (maji opravdu hodne dlouhe vlasy). Obrecela bych, kdyby se chtely nekdy ostrihat extremne kratko.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16028 příspěvků 01.09.18 17:52

sešikmené mikádo není krátké. Spíš mám obavy, že se jí vlásky budou cpát do očí, bude mít sklon si je odhrnovat, o to víc se budou potit a mastit.
Potící se holčičce bych vytvořila vysoký culík, aby měla vlásky co nejdál od těla (hlavy, krku) a nikde nezavazely. Stříhat ji třeba na ježka by mi bylo líto.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 01.09.18 17:54

Mě je vždycky holčiček s krátkými vlasy líto. Sama jsem to jako malá nesnášela, ale pokud to má nějaký střih, tak proč ne. Na druhou stranu jsem máma od dvou kluků a kdybych měla holku, vlasy bych jí nechala narůst, kdyby to k tomu bylo. Zkusila bych nějaký kondicionér, sprej na rozčesávání a zjistila příčinu, proč se tak potí.

Jeremi
Kecalka 213 příspěvků 01.09.18 17:55

Jestli to nakrátko ostříhat chce, tak proč ne? Já vím, že teď je taková doba, že všechny holčičky mají dlouhé vlasy, ale proč nebýt výjimkou, když si to malá přeje. Velký brácha=velký vzor (to od své dcery taky znám). Moje dcera byla ve třech letech ostříhaná na kraťoučké mikádo sotva pod uši (v našem případě proto, že ráno ji do školky vypravoval tatínek, který česat vlasy neuměl a nechtěl). Ve školce ani jinde se jí nikdo nesmál - i tak vypadala velmi holčičkovsky.

Taciras
Extra třída :D 10945 příspěvků 01.09.18 17:57
@Tichošlápek píše:
Vždyť to není na kratko. Ja měla jako malá úplně krátké vlasy, jako kluk a žádné řeči si nepamatuji. To jen dospělí tohle řeší

Bavíme se o tom druhém obrázku obě?

Taciras
Extra třída :D 10945 příspěvků 01.09.18 17:59

Holky, já mám nepříjemný pocit, že většina se vyjadřuje k tomu prvnímu obrázku, na tom druhém jsou vlásky ještě o dost kratší. Možná se pletu, ale z reakcí mi to tak přijde…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 01.09.18 18:00

Vlasy nakrátko vypadají jinak. Já svoje holčičky stříhám daleko víc a řeší to jen dospělí. Pořád se někdo ptá, proč jim nenechám dlouhý vlásky. No proč? Nechci je trápit česáním, culíkama a sponečkama. Hodně se potí a já chci, aby jim hlavičky větraly. Jsou nakrátko, sluší jim to a když chci dělat parádu, stačí čelenka s mašlí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 01.09.18 18:02

@Taciras tohle ne? To mi nijak krátké nepřijde. Proste obyčejná podkova.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16028 příspěvků 01.09.18 18:03
@Taciras píše:
Holky, já mám nepříjemný pocit, že většina se vyjadřuje k tomu prvnímu obrázku, na tom druhém jsou vlásky ještě o dost kratší. Možná se pletu, ale z reakcí mi to tak přijde…

mě ten druhý šel špatně otevřít, pak tam byl odkaz na přesměrování. Vyjelo sešikmené mikádo…

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 01.09.18 18:03
@Taciras píše:
Ahoj,mám doma čtyřletou slečnu, je dost potivá. Už teď má krátké vlásky, protože při česání hrozně kňourala, že to hrozně tahá (bodejď by ne, když se dost potí, ono se jí to pak zacuchá), sice jsem se to snažila držet, aby jí to netahalo, ale tahalo jí to i tak dost.
Takže jsme šly do účesu podle téhle holčičky .
Jenže to stejně nebylo úplně ono, teď jsme spolu vybraly tento účes . Ona ho chce, sama řekla, že chce vlasy krátké jako brácha, ale bojím se, aby se jí třeba neposmívali ve školce, jde teď do nové. Zítra jdeme ke kadeřnici a já trochu váhám, není to moc?

Ahoj hlavne so to udelejte tak jak to Vam vyhovuje. Vim ze na trhu jsou hrebene co tolik netahaj a jsou urceni pro deti. Mas detske rozcesovace a balzamy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >