Olej na koupání Nobilis nebo Eoné?

59
23.9.21 20:36

Olej na koupání Nobilis nebo Eoné?

Milé maminky, měla bych dotaz. Chci koupit pro miminko, které čekám olej do koupele a nejlépe mi vychází kosmetika Nobilis nebo Eoné. Nobilis měl olej Kačka, který ale od 1.9. stáhli z prodeje a nahradili olejem Ríša, který má stejné složení ale neobsahuje éterické oleje, tak se může používat hned od narození. Eoné má olej Delfínek. Stává se vám u nich, že zanechávají mastný film také na vaničce nebo hračkách, který nejde dolů? U Delfínka jsem to v nějaké recenzi četla, dělá to i Nobilis? Kvalitou mi přijdou celkem srovnatelné. Na zadeček budeme kupovat Medvídka od Eoné. Budu ráda za Vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16537
23.9.21 21:04

Já ujíždím na Nobilisu, takže asi nejsem moc objektivní. Měla jsem oboje, oboje je dobrý, Nobilis lepší. Ale používám neutrální hydrofilní olej, který si sama míchám s éterickými oleji na to, co je potřeba (i pro nás dospělé), nebo ho nechávám čistý jen na promaštění. A nepoužívám ho denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
23.9.21 21:30

Super olej je koupelovy od Saloosu. A vyjde i levněji, je také přírodní. Má úžasnou jemnou, nevtiravou vůni po heřmánku a levanduli. Nic jiného jsem ani nepoužívala. Zkusila jsem i tělový olej, ten je taky parádní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6057
23.9.21 21:42

A bez oleje by to nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
23.9.21 22:34

@Zumpa tak samozřejmě, že také šlo, ale přišlo mi šikovné, co jsem vyčetla, že pak se miminko nemusí ničím mazat a čím méně kosmetiky se použije tím lépe. Proto jsem chtěla volit ideálně tuto variantu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
24.9.21 22:03

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo používáte koupelový olej FeelEco a jak jste s ním spokojené? Koupila jsem ho na koupání a mytí těla, ale napadlo mě, namíchat si ho s vodou do rozprašovače a používat při přebalování, stejně jako mycí olej na zadečky, Medvídka. Děláte to někdo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat