Reklama

Olej na masáž v první době porodní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcepan
Závislačka 2588 příspěvků 07.05.18 13:15
Olej na první dobu porodní

Holky slyšeli jste nebo máte zkusenost s olejem na masáž v první době porodní. Melo by to pomoc s bolestmi, uvolněním a celkově psychickou pohodou v nejnáročnější fázi porodu… Je i olej na druhou část, ale to si nějak neumím představit když u porodu nebudu mít doprovod

Reklama

Reakce:

peeli
Stálice 67 příspěvků 07.05.18 15:33

Mám za sebou dva porody a na nějaký olej jsem teda pomyšlení ani neměla

Marcepan
Závislačka 2588 příspěvků 07.05.18 19:01

@peeli promiň, ale chtěla jsem odpověď někoho kdo to zná a má zkušenosti.
Mam za sebou 4 porody, takže to není o množství porodů
:palec:

Annav7
Stálice 81 příspěvků 18.05.18 10:59

Bohužel nemám osobní zkušenost, ale v porodnici kde jsem byla to nabízeli. Měli je přímo tam, ale co nechápu tak jen na jednom z porodních sálů a já byla zrovna v tom druhém :( tak si je asi potřeba zjistit kde to nabízí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >