Olejíček na masáže miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 05.12.12 11:38
Olejicek na masaze miminka

Doted (3 mesice) jsem na maleho pouzivala olejicek od Chicca, ale v malem mnozstvi - nekoupeme denne a i po koupani davam olejicek jen nekdy, kdyz se mi zdala nekde sucha kuze.
Ale ted jak maly povyrostl, tak si hrozne libuje, kdy mu vmasirovavam olejicek. Tak bych to chtela delat casteji a po celem telicku.
Takze bych radeji pouzivala neco prirodniho a fakt kvalitniho. Zatim te kosmetiky moc nepouziva, takze ho klidne rozmazlim necim drazsim ;)
Mate na neco prirodniho tip? Pry jsou dobre mandlove olejicky, ale zkousela jsem jeden a prisel mi moc aromaticky :nevim:

Nejnovější recenze z kategorie Olejíčky

Reakce:
Blanka S
Kelišová 5045 příspěvků 05.12.12 11:42

Já používala olivový z lékárny.

Příspěvek upraven 05.12.12 v 11:43

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 05.12.12 11:43

Používala jsem měsíčkový od Weledy a tady tento od Nobilis Tilia http://eshop.nobilis.cz/…ej-jemny-256 - taky dobrý (vyhovoval nám víc než ten od Weledy), celkově mám s kosmetikou od nich ty nejlepší zkušenosti.

Betty1981
Kecalka 275 příspěvků 05.12.12 11:54

Mandlový čistý bio, nevysušuje a doporučuje se pro děti. Poměr cena množství je taky výborný. Já mám od saloosu.
Třeba slunečnicový vysušuje pokožku, na to pozor.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 05.12.12 12:19

Tak klasika je slunečnicový z lékárny. Můžeš používat ten mandlový (ale chce to fakt čistý, ne žádnou parfemovanou šílenost), nebo třeba kokosový, já malýho mažu Lenienskou z lékárny (je to teda jako mast), někdo používá modrou indulonu, pak je možné mazat bambuckým máslem, to není fakt cítit po ničem a je hypoalergenní (u mandlového a spol může být teoreticky reakce - je to ořech, tedy alergen).
Weleda je fajn, ale pro mě byla strašlivě aromatická.
U olivového může někoho vysušovat.

janajelinkova9
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 05.12.12 12:56

Karel Hádek, masážní oleje…
http://www.karelhadek.eu/…shop/detail/?…
nebo
http://www.karelhadek.eu/…shop/detail/?…
Mám oba dva… připravené :)

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 05.12.12 13:38

Já používám bio mandlový olej od Hipp, překrásně voní!!! :palec: http://www.feedo.cz/shop/detail.php?…

Sefa
Kecalka 465 příspěvků 05.12.12 23:31

Naše malá má hodně citlivou plet a po všem se mi osypala. Až jsem jednou zkusila na doporučení olejíček z Manufaktury- Pečující dětský olej s mandlovým a meruňkovým olejem, čistě přírodní, nádherně voní a už ho používají i všechny známe :lol:… Používáme i olejovou koupel, šampon, mycí emulzi- všechno s krtečkem :)
Nejde mi sem vložit odkaz :(

Alka
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 06.12.12 20:16

Výborné jsou věci od Eoné, dělají toho hodně pro miminka i maminy, Hadek je taky super :palec:

selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 05.09.14 21:03
@Sefa píše:
Naše malá má hodně citlivou plet a po všem se mi osypala. Až jsem jednou zkusila na doporučení olejíček z Manufaktury- Pečující dětský olej s mandlovým a meruňkovým olejem, čistě přírodní, nádherně voní a už ho používají i všechny známe :lol:… Používáme i olejovou koupel, šampon, mycí emulzi- všechno s krtečkem :)
Nejde mi sem vložit odkaz :(

Ahoj, co používáte teď, když Manufaktura přestala olejíček dělat? Nemůžu objevit adekvátní náhradu.

mischelin11
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 05.09.14 21:19

Mam pro sebe doma Saloos olejík, je v bio kvalitě, má logo, že je vhodný pro děti, je bez syntetiky a osobně mám levandulový. Krásně voní a zklidňuje. Dá se s ním udělat masáž i aromaterapie v jednom. Vhodný je i do koupele.

stara_carodejnice
Kecalka 142 příspěvků 05.09.14 23:15

Začínala jsem v porodnici s Hippem, krásně voněl a malý ho snášel, jenže po noci byl olej vsáklý a malý trochu suchý. Tak mažem obyčejným mandlovým ze zdravé výživy - 100% bio. A pokožku má syn vláčnou a bez fleků.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >