Olejíček vs. tělové mléko pro děti

28.7.15 17:03

Olejíček vs. tělové mléko pro děti

Nazdárek maminky :mavam:

Používáte pro mimčo tělové mléko, olejíček nebo oboje?…a jaký je mezi tím vlastně rozdíl? :think:

Díky
Cvrček95

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2735
28.7.15 17:07

Olejíčky se moc nedoporučují, vysušují pokožku. tělové mléko nevím, nám lékařka doporučovala modrou indulonu!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
28.7.15 17:09

Pokud bylo dite suche, tak jsem pouzila bambucke maslo, pripadne modru indulonu.

Rozdil mezi mlekem a olejem je v konzistenci, po olejicku zustane pokozka mastna, mleko se vstreba, ale zase se vstreba spousta pridavnych latek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
28.7.15 17:19

@Cvrček95 Nepoužívala jsem nikdy nic. Když bylo nejhůř, tak modrou indulonu. Ale já děti nemyla cca do roka mýdlem a tudíž jsem je ani nemusela ničím mazat :nevim: Koupala jsem jednou za tři dny v čisté vodě. Mimnko se fakt neumaže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 17:36

My už začali s příkrmy a můžu říct, že je většinou upatlaná skoro až za ušima :D…já používám Hipp, to by snad vadit nemělo :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
28.7.15 18:39
@Cvrček95 píše:
Nazdárek maminky  :mavam:

Používáte pro mimčo tělové mléko, olejíček nebo oboje?…a jaký je mezi tím vlastně rozdíl? :think:

Díky
Cvrček95

ani jedno taky proc zbytecne matlat prcka necim co vlastne nepotrebuje ;)

• Citovat
  • Upravit
20820
28.7.15 18:50
@Cvrček95 píše:
My už začali s příkrmy a můžu říct, že je většinou upatlaná skoro až za ušima :D…já používám Hipp, to by snad vadit nemělo :andel:

Ale to jde taky smýt samotnou vodou :lol: Samozřejmě to nesmí zaschnout, pak samotná voda fakt nestačí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
28.7.15 19:17
@Amys píše:
Ale to jde taky smýt samotnou vodou :lol: Samozřejmě to nesmí zaschnout, pak samotná voda fakt nestačí :)

no jak co, jako vetsina veci jde, stacilo mit po ruce mokrou zinku, ale obcas treba sklenicky s rajcaty a mrkvi a zaroven masem byly dost odolny, jak na hornim, tak posleze na dolnim konci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
28.7.15 19:33

@Bibi239 Já od začátku příkrmů zavedla takový rituál, že po jídle se myjou ruce a pusa a to normálně v umyvadle :lol: Teď už ví, že umyvadlo rovná se konec jídla, je to docela legrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
28.7.15 20:44

@Amys Tak to neznáš naše miminko :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu