Oligoasthenozoospermie u muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korvína
Povídálka 23 příspěvků 05.12.17 15:01
oligoasthenozoospermie u muže

Dobrý den, manžel byl na spermiogramu a závěr byl oligoasthenozo­ospermie. Mou otázkou je, zda se někomu s touto diagnózou povedlo přirozeně otěhotnět. Předem moc děkuji za odpověď. Vůbec mne nenapadlo, že něco takového budu také řešit. Když jde o někoho jiného tak je to tak odlišné.. Mám teď trochu strach abychom děti vůbec někdy měli. S přáním hezkého dne
 K

Reklama

Reakce:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 05.12.17 15:32

,7 let jsme se snažili, máme obě děti z IVF

Nikuu
Stálice 68 příspěvků 05.12.17 16:13

Nám se nepovedlo přirozeně, ani ze 4 cyklu ivf, ale braním vitamínů se výsledky o něco zlepsily.

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 05.12.17 16:14

Mela jsem pritele, ktery mel totéž a rekli, ze nemohou vylozene rict, ze je uplne nemozne otěhotnět, ale spis nepravdepodobne, ze tech spermii, ktere jsou ok je strasne minimalni mnozstvi. Pres ctyry roky jsme se snazili, ale neslo to, ani kdyz bral vsechny mozne vitaminove pripravky. Ivf jsem podstoupit nechtela, prislo mi to neprirozene, veci jsem nechala osudu. Ale kamaradky manzel mel take toto a pomohl pry Energyman vitaminy, pry se zlepsil spermiogram. U nas efekt nemel.

Lentilkaaa83
Závislačka 3011 příspěvků 05.12.17 16:14

Prirozene bohuzel. Diky ivf napoprve. A to po druhem, kontrolnim byl vysledek dokonce kryptozoospermie. Pri odberu na ivf jen rekli, ze to je hruza.

Korvína
Povídálka 23 příspěvků 20.12.17 06:41

Moc vám děkuji za odpověď. Začnu se tedy asi připravovat na život bez vlastních dětí. Umělé oplodnéní u nás nepřichází v úvahu. Přeji všem klidné svátky. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama