Oligomenorea a snazeni se o miminko ...

444
8.2.07 13:05

Oligomenorea a snazeni se o miminko ...

Ahoj,
rada bych se zeptala, jestli nektera mate nejake zkusenosti s oligomenoreou (prilis dlouhym menstruacnim cyklem - nad 35 dni) po vysazeni hormonalni antikoncepce. Radi bychom mimco - zatim pristup az prijde tak prijde, ale samozrejme mi v hlave hloda tisic a jedna myslenka a pochybnost co kdyby to neslo … a k tomu mam rozhozeny cyklus po dlouhodobe brane antikoncepci … Nejaka rada ci slovo utechy?? 8O
Mejte se a diky!
A. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

386
8.2.07 13:45

Buď v pohodě. Já to měla to samé. Nejlepší je koupit si OVU testy. Ale dělej je tak po 20. DC, protože já je u Adama dělal v polovině a nic nevycházelo - teď, když plánujem druhé mimčo jsem podle BT zjistila, že mám OVU kolem 20. DC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
8.2.07 13:49

Já mám bez antiko běžně cyklus 33 dní, to už k 35 není daleko. Otěhotněla jsem hned, zanedlouho začnem zas. Ovulaci mám klidně 20DC. Tak měř třeba teplotku a uvidíš, kdy je OVU. Držím palce, ať snažení vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
8.2.07 13:52

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
8.2.07 13:57

Tyjo, holky, ani nevite, jak to pomaha, vedet, ze je/byl na tom nekdo podobne :) .. OVU testy koupim - asi je to dobry napad, zvlast s tim strasidelne dlouhym cyklem, teplotu merim teprve treti den … moc se tesim az to jednou vyjde, ale jsem nekdy pesimistka az katastroficka :wink: , krome toho jsem jen nakoukla do fora Neplodnost a uz vidim jak s tim bojuju leta 8O … snad nejak bude. Fajn, ze clovek nekde najde podporu, je to dost demotivujici, dnes 37 DC, test o vikendu negativni … :( …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
8.2.07 14:02

Aluško, hlavně klid. Mně nevyšla cytol., mám zakloněnou dělohu (problém otěhotnět), nějaké změny na čípku (chodila jsem na kontroly i po 3m), brala jsem 7 let antiko, po vysazení 2m počkala a pak jsme na to hupli a bylo to. A to jsem vůbec netušila nic o ovu, teplotě, testech atd. Cyklus těch 33 dní. Chce to klid a tolik na to nemyslet, i když všichni víme, že to nejde. Jinak běžná doba otěhotnění je rok, tak žádné plašení při první MS!!!!!A kdyby už nepřišla, jen dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
8.2.07 14:08

Jo ještě Aluško, když mám OVU kolem 20. dne a není to pravidelné, tak když jsem byla těhotná, tak mi 3× nevyšel těh. test. Až asi nějaký 40. den. Takže klíďo těhule být můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
8.2.07 14:13

Já měla cyklus přes 50 dní běžně, dokonce si zpětně myslím, že jsem kolikrát ještě ani neměla ovulaci, když jsem šla kolem 35-40 DC na kontrolu a vyvolávačku.
Kluk měl rozdíl 3 týdny mezi termínem podle MS a podle UTZ, ten druhý človíček, tak tam lítají 4 týdny (a já vypadám jak dement, který neví, kdy naposledy menstruoval).

Zkus měření BT a případně ty ovulační testy; ale základ asi je stabilní přítomnost čerstvých spermií, aby vždycky nějaká číhala, až se vejce uráčí (to druhé dítko je fakt těžce vydřené :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
8.2.07 14:19

Eve a Vladce

Evi,

zni to fajn, ale vubec se mi zkouset dalsi test nechce :? strach z tuseneho zklamani … tak jednoduche to preci nebude :)

Vladko,

jezisku .. zaklonena deloha? … no to mam taky :? gyn. rekla, ze je to bezne (a ze pri MS vic boli v krizi nez bricho), ze se s tim hur otehotni nezminovala :?

No hlavne klid, zejo, uvidime…

Jsem rada, ze tu jste 8)
Krasny den a ahoj zitra - 38DC :? nebo 1DC :roll: nebo tehu? :))
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
8.2.07 14:21

My jsme s manžou sexíkovali obden.

Jinak jsme, Aluško, stejní nerváci:-) Když mi neklesala BT a nevycházel mi OT, tak jsem šla hned za gynek. a ona že, když se nám to do roka nepovede, tak mě pošle na vyšetření. Jenže já už v tý době byla těhule:-), ale jak říkám, ukázalo se mi to až 40. DC, takže jsem to nevěděla - dr. mě neprohlížela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
8.2.07 14:28

test

Nebudu srab, zitra rano zkusim test, kdyz bude neg. s cimz tak nejak pocitam, koupim OVU testy a nejak bude … trpelivost bude asi to slovo pro me :)
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
8.2.07 14:53

alusko, kdyz uz se hodlas sledovat, tak aspon ze zacatku doporucuju spis merit BT nez ovu testy, abys mela aspon predstavu, kdy tu ovu mas… jsou totiz dost drahy /nekolikanasobne drazsi nez tehu/ a nez se trefis, muzes jich spotrebovat treba 10 :?
mereni je zadarmo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
8.2.07 14:54

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
8.2.07 15:42

OVU testy

hmmm … tak zjistim, kolik ty potvory stoji, abych si jeste neudelala pruvan v penezence … mozna spis doma budem aktivni jako kdyby ovulace byla porad ;):oops: …za mereni nic nedam, jak jste rekly, takze budu pokracovat s teplomerem a az budu mit predstavu a bude to porad vypadat neradostne, koupim testy … teeeda, zda se, ze to muze byt pekna veda to maminkovstvi … ale verim, ze nekdo to nejak moc nezkouma a ono to jde samo :D … ja mela taky takovy pocit, ze kdyz se to moc resi a rozebira, tak ma clovek akorat nervy a pak to vsechno jde jeste hur … ale na druhou stranu sdilena starost je mensi starost … krome toho je fajn si popovidat na spolecne tema … :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
8.2.07 15:44

OVU testy

hmmm … tak zjistim, kolik ty potvory stoji, abych si jeste neudelala pruvan v penezence … mozna spis doma budem aktivni jako kdyby ovulace byla porad ;):oops: …za mereni nic nedam, jak jste rekly, takze budu pokracovat s teplomerem a az budu mit predstavu a bude to porad vypadat neradostne, koupim testy … teeeda, zda se, ze to muze byt pekna veda to maminkovstvi … ale verim, ze nekdo to nejak moc nezkouma a ono to jde samo :D … ja mela taky takovy pocit, ze kdyz se to moc resi a rozebira, tak ma clovek akorat nervy a pak to vsechno jde jeste hur … ale na druhou stranu sdilena starost je mensi starost … krome toho je fajn si popovidat na spolecne tema … :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama