Olivovna nebo Bukovany?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fassatka
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 30.04.19 08:54
Olivovna nebo Bukovany?

Ahoj, chci se Vás maminek, které máte zkušenosti s léčebnami zeptat: Dcera skoro 10 letá je alergik má astma a neustále záněty plic a průdušek. Pan doktor navrhl lázně. Dal nám do ruky letáček právě do Olivovny.ˇDcera tam pojede bud sama a nebo s kamarádkou, která má obdobné potíže. Její mamince se Olivovna moc nezdá, protože je to blízko Prahy a vzduch nic moc, chce nebo si myslí, že lepší budou pro holky Bukovany. Koukali jsme na oba dva weby a já nevím. Zázemí je asi hezčí, modernější v Olivovně, vím, že na tom nezáleží, ale holkám ano, že prý je to v Bukovanech hrozný… :( jako to zázemí. Tak nevím, jak se rozhodnout. Děkuji za jakékoliv info a zkušenosti.

Reakce:
Olivovna
Nováček 3 příspěvky 20.05.19 09:33

@Fassatka Dobrý den, pokud ještě stále váháte, srdečně Vás zveme na návštěvu. Můžete se do Olivovny přijet podívat, rádi Vás tu provedeme, vše vysvětlíme a pak se můžete rozhodnout. Vzduch tu máme výborný, jsme 400 m. n.m. a proto je to vhodné místo pro klimatoterapii. Návštěvu si prosím domluvte na tel. čísle PŘIJÍMACÍ KANCELÁŘ: (+420) 736 754 332, (+420) 323 619 103 (105). Vaše Olivovna.

Fassatka
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 21.05.19 13:28

Dobrý den, jsem mile překvapená, kdo mě odpověděl. Děkuji za pozvání domluvím se s rodinou a přijedeme se k Vám určitě podívat.
Díky za odpověď.

Váš příspěvek
Reklama