Olízal žlučové mýdlo

zun
133
16.5.16 11:33

olízal žlčové mydlo

Malý olízal toto mydlo http://didymo.albumy.biz/…47-mydla.jpg vľavo? vypláchla som mu pusu ale už stihol hltnut. co robiť?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4621
16.5.16 11:36

Zavolej na toxikologickou linku 224 91 92 93

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9696
16.5.16 11:46

Dcera se mi jako mala napila praciho gelu, volala jsem na tox. linku a tam mi doporucili - nedavat napit -na to bylo pozde, to bylo prvni co jsemsudelala :oops: ale nezapiji se aby se v brise nedelala pena, no a dat Sab Simplex -proti prdum, ktery se udelaj z ty peny v brise. Nic ji ale nebylo, na pohotovost az kdyby bylo neco spatne.

Ale nevim jestli zluc. mejdlo neni nejak specialni, nevim jak se vyrabi a bevim co znamena hltnut :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
16.5.16 11:48

Zavolej na tu linku, připrav si kartičku pojištovny a složení toho mýdla. Dcera mi vypila bublifuk, taky jsem tam volala :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
16.5.16 11:51

Je bublifuk toxický? @AstraG

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
16.5.16 11:55
@AstraG píše:
Zavolej na tu linku, připrav si kartičku pojištovny a složení toho mýdla. Dcera mi vypila bublifuk, taky jsem tam volala :-)

Taky by me to zajimalo..
Spis co ti poradili :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
16.5.16 11:57

@Mer11 ne, ale dcera hodně kašlala a pak i zvrcela, tak jsem volala. Nebezpečné by bylo, kdyby to vdechla. Při zvracení jsem měla tu linku na uchu a pořád mě pobízeli ať kontroluju, aby to nevdechla, že z toho by byl zápal plic, pak mi řekli, že pokud do půl hodiny nepřestane kašlat, máme se vydat do nemocnice. Že vdechnutí té pěny je nebezpečné, takže jsem dali kapky na nadýmání a čekali, asž přestane kašlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zun
133
16.5.16 11:57

Zavolala som, že si mx. podráždi tráviaci systém. K lekárovi ak by moc zvracal. že mu možem dať espumisan aby ho bruško nebolelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6055
16.5.16 13:33
@geilens píše:
Zavolej na toxikologickou linku 224 91 92 93

to si pro jistotu uložím, ale mohla by být zadarmo… já třeba ne, ale kolik lidí ma skoro nulový kredit a nepustí je to. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat