Olomouc - zubař Kameníček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gabival
Povídálka 32 příspěvků 09.03.19 12:56
Olomouc - zubař Kameníček

Zdravím… najde se tu někdo kdo chodí ke Kameníčkovi? Jaký je? Jaký je ceník ????

Reakce:
Konvalinka82
Nováček 3 příspěvky 12.03.19 07:45

Take by me zajimal cenik-chteli bychom se k nemu nahlasit cela rodinka-tak jestli je opravdu sikovny a umi to s detmi??

gabival
Povídálka 32 příspěvků 12.03.19 10:58

Prave sem cetla recenze ze je dobry, prave sem hledala zubare a tak sem zavolala a jsem k nemu objednana, jen ten cenik by me zajimal, jako jo vsude se ted plati ze :grin: …no uvidime:smile:

Konvalinka82
Nováček 3 příspěvky 12.03.19 15:00

Dnes jsem si tam volala a pan doktor pry uz nepribira-objednali nas k nejake doktorce Zelene-o te sem nenasla bohuzel vubec nic nevite nekdo jaka je?

Tess20
Nováček 1 příspěvek 18.03.19 04:11

Ja chodím do Dentu ale k paní doktorce Navrátilové a jsem zatím moc spokojena :) řešila mi v těhotenství kanálky a zaplatila jsem pouze za umrtvovaci vlozku 100Kc. Ted po porodu me čekají opravit asi 2 kazy pod blombou tak uvidíme, kolik si nauctuje. Předem mi říkala od 500-1500 za nové plomby, podle toho jakou si vyberu a množství. Chodím i s 2,5 letou dcerou a přístup k dětem naprosto parádní :)

Avu
Závislačka 3146 příspěvků včera v 06:39

@Konvalinka82 Asi pozdě, ale k paní Zelené chodím a je skvělá, zachránila mi zub, je neskutečně pečlivá a na všem se s ní dá domluvit, perfektní přístup k pacientovi, je velmi empatická. Co je bohužel problém je strašná recepční, která absolutně neumí zorganizovat pacienty a už několikrát se mi stalo, že mi volala, aby mě přeobjednala a výjimkou není ani posunutí terminu o měsíc :cert:

Konvalinka82
Nováček 3 příspěvky včera v 10:28

Jeee, tak snad bude sikovna.Nase deti maji ze zubare panicky strach-tak snad je zvladne :) Nevite jestli pouziva i celkove uspani, kdyby bylo nejhur? :lol:

gabival
Povídálka 32 příspěvků včera v 20:52

No tak prý nechodím ke Kamenickovi ale k nějaký paní nevím teď její příjmení ale je mladá příjemná aj na dítě v klidu :) akorát teda peněženka bude brečet:laughing: tak snad aspoň zoubky nějakou dobu poslouží :laughing:

Váš příspěvek
Reklama