Omdlení po odstranění znaménka

26.11.19 21:00

omdlení po odstranění znaménka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo podobnou zkušenost nebo nevíte co to mohlo být. Byla jsem dnes na odstranění znaménka (na břiše) okolo 15h, doktorka mi řekla, ať večer sundám náplast a jdu normálně do sprchy. Okolo 19h, když jsem sundala náplast, tak mi tekla trochu krev, kterou jsem utřela do vatového tampónku a udělalo se mi trošičku zle, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Než jsem sešla schody, tak jsem měla zase trochu krve a otřela jsem ji. Jenže v ten moment jsem omdlela a probudila jsem se až po pár minutách, když jsem ležela na zemi. Ještě nikdy se mi to nestalo, že bych úplně ztratila vědomí a nevím, jestli se to může stát nebo bych tomu měla věnovat větší pozornost. Celkem mám strach, jestli ještě nezajít na pohotovost nebo něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3756
26.11.19 21:03

Dokud nevysvětlíš proč sis znaménko nechala odstranit, sotva to můžem řešit. P. s Gorbačov měl znaménko na hlavě a byl sexy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
26.11.19 21:03

A nevadila ti pohled na tu krev? Kamaradka to ma z tlaku, a parkrat sebou pekne hnusne triskla, az kdyz si zlomila nohy na eskalatoru tak sla na komplet vysetreni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 21:11
@Peggy54 píše:
A nevadila ti pohled na tu krev? Kamaradka to ma z tlaku, a parkrat sebou pekne hnusne triskla, az kdyz si zlomila nohy na eskalatoru tak sla na komplet vysetreni

A může se zeptat, co ji zjistili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32563
26.11.19 21:15

@eliiifa
Synkopa :nevim: nejspis. Bolest, krev, stres. Pry ji nekdy ma 40% lidi. Na pohotovost bych nejela. Sla bych akorat k praktikovi na EKG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1440
26.11.19 21:17

@eliiifa ja sebou švihla už po vyříznutí. Bylo to z nervů a vypětí. Bála jsem se bolesti atp. Jak to ze mě vše spadlo tak šel tlak dolů a já taky. Spíš bych rekla, že jsi to měla taky z psychiky, že už to máš za sebou, nebo pohled na vlastní krev. Já taky vnímám jinak menstruacni krev (úplně v pohodě) a když mi berou z žíly (očekávání bolesti a lehký stres).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8453
26.11.19 21:22
@Baba píše:
@eliiifa
Synkopa :nevim: nejspis. Bolest, krev, stres. Pry ji nekdy ma 40% lidi. Na pohotovost bych nejela. Sla bych akorat k praktikovi na EKG

a tam nic nebude :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
26.11.19 21:24

Jsem sálová sestra. Stává se to. Podprahový stres, bolest, pohled na krev a doslova „bum“… pár dnů teď víc odpočívej, dodržuj pitný režim, až půjdeš na kontrolu, zmiň se o tom u MUDr., ale buď v klidu, myslím, že opakovat se to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 21:26
@azaleila píše:
Jsem sálová sestra. Stává se to. Podprahový stres, bolest, pohled na krev a doslova „bum“… pár dnů teď víc odpočívej, dodržuj pitný režim, až půjdeš na kontrolu, zmiň se o tom u MUDr., ale buď v klidu, myslím, že opakovat se to nebude.

Děkuji moc za uklidnění :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
26.11.19 21:27

@eliiifa ma hrozne nizky tlak, ja sebou jednou svihla u doktora kdyz tam sestricka nabirala nekomu krev, takze si myslim ze to je taky z toho, prijde mi jako nahoda, ze pokud si nikdy predtim neomdla, ze by se to ted tak potkalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32563
26.11.19 21:27
@cell píše:
a tam nic nebude :jazyk:

Ano :mrgreen: ale tak nahoda je blbec.
Nase pani na uklid mi v klidu rikala, jak vnuk strcil kovovou sponku do zasuvky, slupka jak prase a znamka po vstupu na ruce. A neresili. Tak ty sem do spitalu poslala fofrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8453
26.11.19 21:29
@Baba píše:
Ano :mrgreen: ale tak nahoda je blbec.
Nase pani na uklid mi v klidu rikala, jak vnuk strcil kovovou sponku do zasuvky, slupka jak prase a znamka po vstupu na ruce. A neresili. Tak ty sem do spitalu poslala fofrem.

to chápu, poslala bych je taky. Ale na klidovém EKG, na jehož křivku koukám v řádu vteřin, se stejně nic moc nevidí. Pro klid duše to stačí, ale kdybych pomýšlela na nějakou arytmii (což tady ne), EKG Holter by byl výtěžnější ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 21:30
@Peggy54 píše:
@eliiifa ma hrozne nizky tlak, ja sebou jednou svihla u doktora kdyz tam sestricka nabirala nekomu krev, takze si myslim ze to je taky z toho, prijde mi jako nahoda, ze pokud si nikdy predtim neomdla, ze by se to ted tak potkalo ;)

je pravda, že při odběrech je mi často špatně, tak to asi bude mít spojitost i s tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
26.11.19 21:33
@eliiifa píše:
Děkuji moc za uklidnění :srdce:

za málo, rádo se stalo… kdybys chtěla ještě něco vědět, klidně napiš :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32563
26.11.19 21:34
@cell píše:
to chápu, poslala bych je taky. Ale na klidovém EKG, na jehož křivku koukám v řádu vteřin, se stejně nic moc nevidí. Pro klid duše to stačí, ale kdybych pomýšlela na nějakou arytmii (což tady ne), EKG Holter by byl výtěžnější ;-)

Vsak to je ucel - klid duse :D
Tak pro klid duse by se toho jeste dalo vymyslet spousta - EEG, MR mozku, test na tetanii… EEG je takove nejschudnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama