Omdlevate u zubaře po injekci?

Anonymní
11.8.20 08:30

Omdlevate u zubaře po injekci

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda se někomu stává, že dostane u zubaře injekci na umrtvení a po chvíli zkolabuje? Já s tím bojuju už od malička -rikam si zda to není třeba tím že mám nízký tlak. Máte někdo zkušenosti a víte jak na to.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
401
11.8.20 08:34

Nikdy se mi to nestalo a myslím, že injekce na bolest tlak moc neovliňuje, nemůže to být spíš psychosomatické kvůli úzkosti/strachu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
11.8.20 08:51

Já màm tlak hodně nízký, a všechny odběry včetně anestezie u zubaře zvládám ok, tím to nebude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
11.8.20 09:20
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat zda se někomu stává, že dostane u zubaře injekci na umrtvení a po chvíli zkolabuje? Já s tím bojuju už od malička -rikam si zda to není třeba tím že mám nízký tlak. Máte někdo zkušenosti a víte jak na to.?

Nemam, necham se opichat zub malem do bezvedomi, srasne se bojim bolesti u vrtani..a nastesti nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
11.8.20 09:24

Se mnou to nic nedělá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 09:40

Tak moudrak venku, tři injekce… zubař mi řekl přísněji -zkuste mi tu omdlít tak uvidíte a šlo to 😂 i bez… Možná opravdu psychika… dřív jsem totiž omdlevala i na odběrech časem se to zlepšilo…

• Citovat
  • Nahlásit
42840
11.8.20 09:43

Já omdlivam už v čekárně. Strachy. Přímo na křesle párkrát taky. Spíš než z injekce to budeš mít ze stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
11.8.20 09:46

Ahoj, já jsem tedy nikdy úplně neomdlela, ale na omdlení mi je. Pomáhá mi to, že u píchání injekce zhluboka dýchám a soustředím se na dech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
12.8.20 23:20

Já mám velmi nízký tlak, ale u zubaře neomdlévám, bez injekce bych už vrtání nedala:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34714
13.8.20 00:12

Tlak mam 90/50 a po injekci neomdlevam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu