Omeprazol na podrážděný žaludek

Anonymní
9.12.15 14:14

omeprazol na podrazdeny zaludek

Ahoj potrebuju radu uz mesic me poboliva zaludek obcas nemam chut k jidlu a mam pocit na zvraceni obcas jim uplne vse a nemam problem vcera po veceri jsem mela takovz divny bolesti mezi prsy na zaludku a celou noc jsem nespala asi jsem se prejedla rano jsem se pekne podelala a byl a jsem z toho nervozni…odesla jsem z prace driv a sla k doktorce jestli nemam vredy…mmam na ne podezreni uz dele…doktorka mi vredy nepotvrdila ale dala mi na zaludek omeprazol…to je helicid nebo co…a ty nezadouci ucinky mohla by jste mi nektera napsat zkusenost jestli s timto lekem mate a na co jste je braly diky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
519
9.12.15 14:20

Omeprazol je dobrý, běžný lék na žaludek, hodně pomáhá, ale nejdřív je třeba potíže pořádně vyšetřit, gastroskopie plus ultrazvuk břicha. samozřejmě může jít jen o podráždění a přejde to samo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.15 15:05

Potvrzene vredy nemam jen me prohmatala a rekla mi ze mi da na sklidneni zaludku tohle a kdyz se to potom do tydne nezlepsi ze me posle na hadicku.,

• Citovat
  • Nahlásit
49226
9.12.15 15:59
@Anonymní píše:
Potvrzene vredy nemam jen me prohmatala a rekla mi ze mi da na sklidneni zaludku tohle a kdyz se to potom do tydne nezlepsi ze me posle na hadicku.,

týden je málo, dejte tomu tak 14 dní a jistě bych - být tebou na podrobnější vyšetření pak šla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17893
9.12.15 16:04

Já mám třeba žaludek slabší, pže mám slabou žaludeční kyselinu a na to bacha, léky snižující kyselost v tom případě žaludek ještě víc devastují. Je to pak ideální prostředí pro různé bakterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.15 16:08

@jdukolem takze myslite ze to brat mam jo ja nerada jakekoliv leky a kdyz vidim ty nezadouci ucinky tak mi je na nic…to se bere i na podrazdeny zaludek??

• Citovat
  • Nahlásit
49226
9.12.15 16:11
@Anonymní píše:
@jdukolem takze myslite ze to brat mam jo ja nerada jakekoliv leky a kdyz vidim ty nezadouci ucinky tak mi je na nic…to se bere i na podrazdeny zaludek??

hele asi takhle - pokud se ti uleví, je jasné že ten lék je na místě a pokud ne - bude to čím dál stejnější, tak je jasné, že to brát nebudeš… omeprazol ti neublíží a příbalový leták nečíst to by si člověk nesměl vzít ani paralen ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.15 16:22

Ty ho taky beres nebo mas s nim zkusenost??? @jdukolem Promin ze ti tykam ale nevim :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
49226
9.12.15 16:25
@Anonymní píše:
Ty ho taky beres nebo mas s nim zkusenost??? @jdukolem Promin ze ti tykam ale nevim :,( :,( :,(

jen tykej, tady si všichni tykají - na jiných fóŕech se třeba vyká, ale tady je zvyke tykat, takže v pohodě…
jo, mám zkušenost, měla jsem podrážděný žaludek po silných ATB, kdy léčba trvala přes měsíc a ten žaludek fakt zlobil… po Helicidu se mi ulevilo hodně, ale dělali mi samozřejmě i gastroskopii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.15 16:31

A helicid je vlastne ten omeprazol nebo je to podobne??nebo to ma dva nazvy???

• Citovat
  • Nahlásit
49226
9.12.15 16:34
@Anonymní píše:
A helicid je vlastne ten omeprazol nebo je to podobne??nebo to ma dva nazvy???

omeprazol je chemická látka…jde jen o to jaká firma to léčivo vyrábí takže to můžeš dostat jako Omeprazol, Helicid, Apo-Ome atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.15 16:41

Aha ty jo dekuju za info…jsem docela klidnejsi…
a jeste to beres??

• Citovat
  • Nahlásit
308
9.12.15 17:23

Omeprazol jsem brala 8 měsíců na gastritídu, teď beru Nolpazu, zabírá mi víc, a prej je i lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.12.15 10:00

Ahoj přidávám se… Po týdnu brání omeprazolu který mi za dva dny pomohl na žaludek jsem ho brala…super ale dneska jsem dostala průjem a to vozový a dvakrát jsem zvracela můžu to mít z toho léků? Ten mi ale pomohl spíš bych řekla že mám střevní virozu poradte prosím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
16.12.15 12:03
@Mišulemišule píše:
Ahoj přidávám se… Po týdnu brání omeprazolu který mi za dva dny pomohl na žaludek jsem ho brala…super ale dneska jsem dostala průjem a to vozový a dvakrát jsem zvracela můžu to mít z toho léků? Ten mi ale pomohl spíš bych řekla že mám střevní virozu poradte prosím

ne to nemáš z toho léku.. spíš viroza nebo jsi něco zkaženého snědla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat