Reklama

Omezení čichu v tehotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 12:42
omezení čichu v tehotenství

Nevíte jestli se dá v lékárně koupit něco, aby člověk tolik necítil pachy atd při nevolnostech v těhotenství?? mám ted rýmu a dost mi to vyhovuje, že nic necítím ani nemám chut.. ale asi je to utopie co :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemiluver
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 09.05.18 12:55

To asi nedá :D Popravdě beru to tak, že to je ochrana miminka abych nesnědla něco zkaženého…takže je to nepříjemné, ale asi by mě nenapadlo se toho zbavovat :palec: ;) Prostě těhotenský nos cítí o level víc než obyčejně a má to svůj důvod… :nevim:

fia80
Závislačka 2973 příspěvků 09.05.18 13:04

Co nějaký éterický olejíček nebo pár kapek parfému do kapesníku a když by jsi ucítila něco „hnusného“, tak by jsi si přičichla k příjemnější vůni?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 09.05.18 13:56

Ja ze zacatku nosila etericky olejicek jak pise @fia80 mela jsme grepovej jedina vune ktera me snad nevadila a je pravda ze jsem je hodne i jedla. :kytka:

Heivka
Závislačka 3079 příspěvků 09.05.18 14:15

Sice to neutlumilo čich, ale na nevolnost mi pomohla čichací tyčinka od Nobilis, díky tomu jsem přežila první měsíce těhotenství, náš soused je totiž „kuchař“ a hrozně rád trápí fritézu :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 13:50

Děkuji za rady, trpím na celodenní nevolnosti, tak jsem už zoufalá, už jsem byla na kapačkách i v nemocnici, ale pomohly jen ty kapacky…zkusím ted nutridrinky, jestli mi to nedodá energii jak při těch kapačkách…

@Heivka prosím kde se dá ta tyčinka koupit normálně v obchodě?? nebo v lékárně? díky.

Heivka
Závislačka 3079 příspěvků 10.05.18 17:59
@Anonymní píše:
Děkuji za rady, trpím na celodenní nevolnosti, tak jsem už zoufalá, už jsem byla na kapačkách i v nemocnici, ale pomohly jen ty kapacky…zkusím ted nutridrinky, jestli mi to nedodá energii jak při těch kapačkách…@Heivka prosím kde se dá ta tyčinka koupit normálně v obchodě?? nebo v lékárně? díky.

U nás to mají v prodejně s bylinkami, nebo na internetu, občas je vídám v prodejnách se zdravou výživou

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >