Omezení čichu v tehotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 12:42
omezení čichu v tehotenství

Nevíte jestli se dá v lékárně koupit něco, aby člověk tolik necítil pachy atd při nevolnostech v těhotenství?? mám ted rýmu a dost mi to vyhovuje, že nic necítím ani nemám chut.. ale asi je to utopie co :(

Reklama

Reakce:

miluver
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.05.18 12:55

To asi nedá :D Popravdě beru to tak, že to je ochrana miminka abych nesnědla něco zkaženého…takže je to nepříjemné, ale asi by mě nenapadlo se toho zbavovat :palec: ;) Prostě těhotenský nos cítí o level víc než obyčejně a má to svůj důvod… :nevim:

fia80
Závislačka 2939 příspěvků 09.05.18 13:04

Co nějaký éterický olejíček nebo pár kapek parfému do kapesníku a když by jsi ucítila něco „hnusného“, tak by jsi si přičichla k příjemnější vůni?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 09.05.18 13:56

Ja ze zacatku nosila etericky olejicek jak pise @fia80 mela jsme grepovej jedina vune ktera me snad nevadila a je pravda ze jsem je hodne i jedla. :kytka:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 09.05.18 14:15

Sice to neutlumilo čich, ale na nevolnost mi pomohla čichací tyčinka od Nobilis, díky tomu jsem přežila první měsíce těhotenství, náš soused je totiž „kuchař“ a hrozně rád trápí fritézu :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 13:50

Děkuji za rady, trpím na celodenní nevolnosti, tak jsem už zoufalá, už jsem byla na kapačkách i v nemocnici, ale pomohly jen ty kapacky…zkusím ted nutridrinky, jestli mi to nedodá energii jak při těch kapačkách…

@Heivka prosím kde se dá ta tyčinka koupit normálně v obchodě?? nebo v lékárně? díky.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 10.05.18 17:59
@Anonymní píše:
Děkuji za rady, trpím na celodenní nevolnosti, tak jsem už zoufalá, už jsem byla na kapačkách i v nemocnici, ale pomohly jen ty kapacky…zkusím ted nutridrinky, jestli mi to nedodá energii jak při těch kapačkách…@Heivka prosím kde se dá ta tyčinka koupit normálně v obchodě?? nebo v lékárně? díky.

U nás to mají v prodejně s bylinkami, nebo na internetu, občas je vídám v prodejnách se zdravou výživou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama