Omezování ve vztahu, zákaz vany?

Anonymní
16.4.20 01:58

Omezování ve vztahu, zákaz vany?

Ahooooj holky,
prosím vás… Chci se vás zeptat na váš názor. Mám přítele, jsme spolu tak rok a půl. Oba bydlíme v jiném městě, jezdím za ním já tak jednou za dva týdny na víkendy, takže jsem s ním nikdy nebyla tak dlouhou dobu. A teď v období karantény máme oba homeoffice, tak jsem jela na karanténu za ním, ale mám pocit, že vyloženě zešílím. Už tak cca rok mi dává najevo jak mu vadí, že si dávám každý den vanu…do který si dávám minimum vody a že nechápe jak tam můžu být třeba hodinu, že mu to přijde jako obzerství, teď se to vyhrotilo, neustále 24 hodin denně potřebuje vyznávat lásku a potřebuje pozornost. nutí mě chodit na přesčasy (pracujeme oba ve stejný firmě) a když mu vysvětluju, že to je moje věc kdy já budu mít volno, že si chci i odpočinout, tak mi řekne, že jsem ho zklamala, že netušil, že jsem takovej lajdák, vadí mu, že každý ráno nejsem jako sluníčko a potřebuju tak hodinku na rozjezd jinak jsem na presdrzku, ale on to stále nechápe a diví se, že ráno nemluvím a furt se uráží, že jsem nepříjemná. když on pracuje v ten den od 6. Od rána a já začínám od 12 v poledne, tak mě nenechá ani vyspat a v 7 mě budí, protože cítí nutkání se se mnou podělit o nějakou hrozně důležitou informací, a když mu v klidu řeknu, že se chci vyspat, tak se urazí. A když si o tom chci promluvit, tak mi řekne, že nechápe proč bych měla spát tak dlouho, že to je asi věkem, že jsem mladá. To jsem zírala s otevřenou pusou dokořán. A když už jde i vyvencit psa a já se těším, že budu mít půl hoďky klidu, tak mi stejně volá a potřebuje si povídat. Když se namaluju a nebo si ráno odlicim pleť, tak hned jsem podle něho „princezna“, co se nejdřív musí upravit. Me je 22, jemu 27. Prosim vás, je tohle podle vás normální a jestli už jste něco podobnýho zažily? Možná je to tou karanténou a ponorkou, ale obecně si myslím, že každý partner v tom vztahu má mít čas i sám na sebe, na svoje zájmy, svoje koníčky a dělat rozhodnutí sám za sebe a rozhodně takhle psychicky nedrtit. Měla jsem byvalyho 6 let a tohle jsem s ním v životě nemusela řešit… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17971
16.4.20 02:02

Holt prostě společný pobyt nezvládáte - ani jeden.

Sbal se, odjeď domů, odpočinte si od sebe a pak se uvidí. Ale teda pro život bych si takovýho mistra nenechávala. Leda tak pro zábavu, pokud je fakt dobrej v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
16.4.20 02:22

S takovým člověkem bych nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19343
16.4.20 02:44

On ma proste strasnou potrebu kafrat ti do zivota. A to i v blbostech. A to spolu teprve chodite, to se teprve rozehriva. Pockej, az budete svoji. Ale jestli si dusevni masochista, tak vy vam to mohlo klapat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.20 03:52

Ne, nezažila teda! Sbalila bych se a odjela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4424
16.4.20 03:57

Jsi s ním rok a půl a todle se děje poslední rok? :lol: :lol: :lol:
Pošli ho na ono místo a jdi dál…
Najdi si člověka kdo tě bude brát takovou jaká si, kdo tu hodinovou vanu dá s tebou a kdo tě bude milovat i nenamalovanou.
Je to nevyzrálé pako co má potřebu neustále buzerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9767
16.4.20 05:03

No každej večer vana na hodinu je dle mého taky neuvěřitelná prasárna. Nehledě pak účet za vodu. Jelikož vám teplá voda určitě hodinu nevydrží, tak musíte pořád dopouštět.

Ale každopádně „přítel“ je manipulativní z*mrd. Kterej vám bude určovat přesně kdy co máte dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
16.4.20 06:15

Právě jsi měla možnost nahlédnout do budoucnosti, pokud s tímhle člověkem zustanes. A ne, já tohle nezažila, i když mel občas přítel potřebu, když jsem přišla z práce a on byl cely den doma, shrnout mi bod po bodu co dělal cely den. Nic proti tomu nemám, ale já jsem dost introvert a po práci potřebuji tak půl hodinky v absolutním klidu, abych mohla fungovat dal. Zkratka jsem si vymezila hranice a on to vzal, protože zjistil, ze když mi mou půlhodinu nedopreje, nebude se mnou nic už cely zbytek dne, jak budu otravena. Zkus si vymezit hranice, dokud mas čas, pokud to nebude respektovat teď, tak pak už v budoucnu s tím nepocitej vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5293
16.4.20 06:16

Ty si dáváš každý den vanu? To ještě někdo dělá? A ještě s minimem vody jo? :mrgreen: To by mě zajímalo, jak to vypadá. To je ti tam zima ne? :mrgreen:

A přítel je mešuge. I když, jestli ti tohle předvádí už rok, a nezdrhla jsi, tak budete zvláštní svým způsobem oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
16.4.20 06:19
@Cenarius píše:
No každej večer vana na hodinu je dle mého taky neuvěřitelná prasárna. Nehledě pak účet za vodu. Jelikož vám teplá voda určitě hodinu nevydrží, tak musíte pořád dopouštět.Ale každopádně „přítel“ je manipulativní z*mrd. Kterej vám bude určovat přesně kdy co máte dělat.

Tak kazdej ma nějaký rituál, pokud se to příteli nelíbí, ma to říct normálně a domluvit se s ni na kompromisu, že vanu třeba jen o víkendu. A on zas na oplátku změní něco ze svých zvyklosti, které zakladatelce vadí viz. to, ze ji určuje kdy ma pracovat a kdy ma mít volno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
16.4.20 06:30
@Anonymní píše:
Ahooooj holky,
prosím vás… Chci se vás zeptat na váš názor. Mám přítele, jsme spolu tak rok a půl. Oba bydlíme v jiném městě, jezdím za ním já tak jednou za dva týdny na víkendy, takže jsem s ním nikdy nebyla tak dlouhou dobu. A teď v období karantény máme oba homeoffice, tak jsem jela na karanténu za ním, ale mám pocit, že vyloženě zešílím. Už tak cca rok mi dává najevo jak mu vadí, že si dávám každý den vanu…do který si dávám minimum vody a že nechápe jak tam můžu být třeba hodinu, že mu to přijde jako obzerství, teď se to vyhrotilo, neustále 24 hodin denně potřebuje vyznávat lásku a potřebuje pozornost. nutí mě chodit na přesčasy (pracujeme oba ve stejný firmě) a když mu vysvětluju, že to je moje věc kdy já budu mít volno, že si chci i odpočinout, tak mi řekne, že jsem ho zklamala, že netušil, že jsem takovej lajdák, vadí mu, že každý ráno nejsem jako sluníčko a potřebuju tak hodinku na rozjezd jinak jsem na presdrzku, ale on to stále nechápe a diví se, že ráno nemluvím a furt se uráží, že jsem nepříjemná. když on pracuje v ten den od 6. Od rána a já začínám od 12 v poledne, tak mě nenechá ani vyspat a v 7 mě budí, protože cítí nutkání se se mnou podělit o nějakou hrozně důležitou informací, a když mu v klidu řeknu, že se chci vyspat, tak se urazí. A když si o tom chci promluvit, tak mi řekne, že nechápe proč bych měla spát tak dlouho, že to je asi věkem, že jsem mladá. To jsem zírala s otevřenou pusou dokořán. A když už jde i vyvencit psa a já se těším, že budu mít půl hoďky klidu, tak mi stejně volá a potřebuje si povídat. Když se namaluju a nebo si ráno odlicim pleť, tak hned jsem podle něho „princezna“, co se nejdřív musí upravit. Me je 22, jemu 27. Prosim vás, je tohle podle vás normální a jestli už jste něco podobnýho zažily? Možná je to tou karanténou a ponorkou, ale obecně si myslím, že každý partner v tom vztahu má mít čas i sám na sebe, na svoje zájmy, svoje koníčky a dělat rozhodnutí sám za sebe a rozhodně takhle psychicky nedrtit. Měla jsem byvalyho 6 let a tohle jsem s ním v životě nemusela řešit… 8o

Tak to tě teda obdivuji, že s ním ještě jsi :-). Protože já bych s takovým člověkem nebyla. Aby mi někdo zakazoval se koupat ( budiž nějaká větší spotřeba tam je, ale ne zase tak velká, jsem vanový maniak) nebo mi přikazoval přesčasy, budil mě o 7 ráno když mam volno aj. věci, které si zde popsala, tak by viděl jen mě a vzdušnou čáru za mnou! A ne není to tou karanténou, to se prostě projevuje jeho skutečný charakter. A taky bych řekla, že s tebou začíná pořádně manipulovat a ovládat tě, takze zdrhej dokud můžeš!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
16.4.20 06:34

Já si dávám vanu obden a klidně na 2 hodiny protože tam mám klid :mrgreen: má potřebu tě kontrolovat a to ve všem. Já bych se zbalila a jela domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185
16.4.20 06:35

Každý svého štěstí strůjcem

S takovym magorem prozijes 100% spokojeny zivot :mrgreen: Hodne stesti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3952
16.4.20 06:37

Ja bych to brala jako přínos, zjistila jsi, jak spolu funguje, něco jako na první spolecne dovolene a teď už bych asi od něj pádila pryc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
16.4.20 06:40

Myslím že vy dva nemáte předpoklady pro společné, bezproblémové žití a buď ráda že sis to vyzkoušela takhle nanečisto. On tě vychovává a navíc s tebou chce trávit veškerý volný čas. Nenechá ti chvilku pro sebe, i při venčení psa ti musí telefonovat. Když se ti něco nelíbí, tak se urazí. Myslím že je to manipulátor se sklony k závislosti (na tobě). Bude tě do budoucna dirigovat, hlídat, poučovat, omezovat, manipulovat, trestat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat