Reklama

Omezují vás vaše děti ve vašem sexuálním životě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 15:47
Omezují vás vaše děti ve vašem sexuálním životě?

Máme malý byt a dětský pokoj s dospívající dětmi hned vedle naší ložnice. Děti 16 a 13 chodí spát celkem pozdě okolo 21:30. My zase ráno vstáváme celkem brzo do práce, tak chodíme spát jen o půl hodinu později. Čím jsou starší, tím mám větší problém věnovat se před spaním postelovým radovánkám, když vím, že nás můžou děti slyšet z vedlejšího pokoje, obzvlášť teď v létě když máme otevřená okna. Samozřejmě, že u toho neřveme, ale prostě nějaké to vrzání postele a vzdechy ženy asi můžou být slyšet. Celé odpoledne je aspoň jedno dítě doma, takže není ani příležitost věnovat se manželce přes den.
Snažíte se svůj sexuální život utajit před dětmi a děláte to kvůli nim rychle a potichu? Nebo se nenecháte těmi malými kazi*uky nijak omezovat a je vám jedno, že jste slyšet?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 21.08.18 15:55

U nás to je pohoda, dcera má pokoj na opačné straně domu tak nás slyšet nemůže, jedině že by šla třeba zrovna na wc. Je už ale dospělá a i tvé děti jistě vědí co je sex a určitě vědí že ho provozujete, na tom není nic špatného pokud se každý večer neitřásá dům v základech :mrgreen: Zavři okno, hoď na zem matraci a nic vrzat nebude :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 21.08.18 15:57

16 a 13 to uz jsou pubosi, neresila bych. O sexu vedi a myslim ze vetsinu casu vecer v pokoji stejne travi se sluchatkama na usich. A nebo si vy v loznici k tomu pustte hudbu :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 16:00

Omezují, jsem rok po porodu a furt čekám na sex :lol:

elnido
Kecalka 269 příspěvků 21.08.18 16:04

Kdyz mi bylo 15, probudili me nasi. Slysela jsem stenani a vrzani postele a bylo mi z toho soufl dalsi mesic. Druhy den jsem se jim stydela podivat do oci. Bylo mi to hrozne neprijemny. Jeste jsem sexualne mezila, mozna bych teagovala jinak, ale nechtela bych, aby si to prozila moje dcera. Nejsem zadna puritanka, dceri je ted 5 a neprobudi ji fakt nic, az bude starsi, omezovat se budeme muset… netvrdim vsak, ze se nikdy nestane, ze nas neuslysi. Holt, deti nas v zivote uz omezovat budou naporad, ale casteji prijemne…

Zwetta
Kecalka 367 příspěvků 6 inzerátů 21.08.18 16:07

Jsem 4 měsíce po porodu a dítě kazi.uk je, a ať mi nikdo nevykládá opak.. ;) :mrgreen:
Přes den je lítání kolem malé (spí jen u kojení nebo v kočáře) a večer už častokrát není energie.. :zed:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 21.08.18 16:09

Akorát ráno, protože vstávají moc brzo :lol: večer ne, spí na druhé straně domu za zavřenými dveřmi

carola
Kelišová 6674 příspěvků 21.08.18 16:11

Nás jo. :D Děti teď v létě chodí spát cca okolo 22.h,syn někdy i později a to už jsme s mužem také ko. :D

Janli
Kelišová 5371 příspěvků 9 inzerátů 21.08.18 16:20

Bohužel, děti usínají později než manžel… :? . Ale naučili jsme se se sousedy praktikovat výměnný hlídání. Jednou odpoledne pohlídají děti nám, podruhý zase my jim. Vřele doporučuju :palec: .

janablizkova
Kecalka 379 příspěvků 21.08.18 16:23

V tomto věku děti vědí vše o sexu,vím že je to trapné aby něco neslišeli no a jak se zde píše matraci na zem a nic nevrže.

berusa.m
Závislačka 2656 příspěvků 21.08.18 16:25

Jednou jsem seděla se starší dcerou večer u telky. Pořád cosi datlovala do mobilu a hrozně se začala chechtat. říkám, že se chci taky zasmát. Tak mi ukázala zprávu od kámošky a tam bylo: “Pomóc, naši to zrovna dělají!” Smradi :lol: Ale jo, snažíme se být diskrétní. Naštěstí mají pokoj docela daleko.

berusa.m
Závislačka 2656 příspěvků 21.08.18 16:26
@Janli píše:
Bohužel, děti usínají později než manžel… :? . Ale naučili jsme se se sousedy praktikovat výměnný hlídání. Jednou odpoledne pohlídají děti nám, podruhý zase my jim. Vřele doporučuju :palec: .

Jako takové plánované sexování? To by mi asi nešlo :lol:

KalamityJohn
Kelišová 6076 příspěvků 21.08.18 16:34

Pro spokojený život je třeba dětský pokoj umístit v jiném patře nebo aspoň na druhém konci domu.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 21.08.18 16:37

@elnido Já jsem zase ve třinácti slyšela rodiče, jak se dohadují. Táta škemrá a máma mu vysvětluje, že nechce, že on přece ví, že na to nikdy nebyla. A můžu ti říct, že mě to poznamenalo dost. Mnohem raději bych slyšela, že se rodiče milují a milují, než abych se téměř do třiceti styděla za svou sexualitu, ke které jsem si dlouho hledala cestu. Každá mince má dvě strany. Ale já se kloním k té, že je lepší, aby dítě občas zaslechlo rodiče a vědělo, že se mají rádi, než aby do prvního sexuálního zážitku nevědělo, že se to děje. A bálo se zeptat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 16:45

Prosím anonym ;)
Před 4 lety jsem zaslechla rodiče při sexu ( byli jsme na dovolené a spali hned vedle v místnosti). Mysleli že už spíme a já ještě nespala. Druhý den se mi nesmírně hnusilo když se mě máma dotkla. Podotýkám že v té době mi bylo už 20 let. Za 3 dny se mi povedlo si to v hlavě srovnat ( přeci jen je sex normální a mě bylo jasné že i rodiče ho mít musí).
K otázce: Dcera usíná dřív než my, takže problém nemáme ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama