Reklama

Omylem dobitý kredit na paušál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

akris
Nováček 3 příspěvky 25.01.18 18:55
Omylem dobitý kredit na paušál

Zdravím. Maminka mi chtěla udělat radost a z účtu mi,,dobila,, kredit. Ale já mám paušál, tudíž se nic nestalo. Mamince se tedy peníze z účtu odečetli. Nevíte prosím jak to teď řešit? Zavolat bance u které má účet? Nebo operátorovi? Předem děkuji za rady

Reklama

Reakce:

feova
Kecalka 174 příspěvků 25.01.18 18:59

Podle mě Ti to na dalším vyúčtování operátor vyúčtuje jako poskytnutou zálohu, pokud tedy bylo uhrazeno pod správným zákaznickým účtem.

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 25.01.18 19:02

Peníze se ji vrátí automaticky na účet :kytka:

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 25.01.18 19:26

@akris

Ahoj,

zavolej si na operatora, že je v dalším vyučtování chceš strhnout, jinak se ti o ten dobitý redit navyšuje paušál - také mi přítel před x lety dobil kredit, ale nevěděl, že mam paušál :-)
Jen se nám tedy nic nevracelo, ale operatorka vysvětlila, jak jsem psala výše. Mám Vodafone.

akris
Nováček 3 příspěvky 25.01.18 19:26
@Janinka07 píše:
Peníze se ji vrátí automaticky na účet :kytka:

Děkuji.
Už se vám to taky stalo? Jestli to nám řešit, nebo jestli se mohu spolehnout ze se ji to vrátí…

akris
Nováček 3 příspěvky 25.01.18 19:30
@chs.jasmin píše:
@akris

Ahoj,

zavolej si na operatora, že je v dalším vyučtování chceš strhnout, jinak se ti o ten dobitý redit navyšuje paušál - také mi přítel před x lety dobil kredit, ale nevěděl, že mam paušál :-)
Jen se nám tedy nic nevracelo, ale operatorka vysvětlila, jak jsem psala výše. Mám Vodafone.

Dekuju za radu.hned zítra tam zavolam
:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >