Omylem dobitý kredit na paušál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
akris
Nováček 3 příspěvky 25.01.18 18:55
Omylem dobitý kredit na paušál

Zdravím. Maminka mi chtěla udělat radost a z účtu mi,,dobila,, kredit. Ale já mám paušál, tudíž se nic nestalo. Mamince se tedy peníze z účtu odečetli. Nevíte prosím jak to teď řešit? Zavolat bance u které má účet? Nebo operátorovi? Předem děkuji za rady

Reakce:
feova
Kecalka 174 příspěvků 25.01.18 18:59

Podle mě Ti to na dalším vyúčtování operátor vyúčtuje jako poskytnutou zálohu, pokud tedy bylo uhrazeno pod správným zákaznickým účtem.

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 25.01.18 19:02

Peníze se ji vrátí automaticky na účet :kytka:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7886 příspěvků 25.01.18 19:26

@akris

Ahoj,

zavolej si na operatora, že je v dalším vyučtování chceš strhnout, jinak se ti o ten dobitý redit navyšuje paušál - také mi přítel před x lety dobil kredit, ale nevěděl, že mam paušál :-)
Jen se nám tedy nic nevracelo, ale operatorka vysvětlila, jak jsem psala výše. Mám Vodafone.

akris
Nováček 3 příspěvky 25.01.18 19:26
@Janinka07 píše:
Peníze se ji vrátí automaticky na účet :kytka:

Děkuji.
Už se vám to taky stalo? Jestli to nám řešit, nebo jestli se mohu spolehnout ze se ji to vrátí…

akris
Nováček 3 příspěvky 25.01.18 19:30
@chs.jasmin píše:
@akris

Ahoj,

zavolej si na operatora, že je v dalším vyučtování chceš strhnout, jinak se ti o ten dobitý redit navyšuje paušál - také mi přítel před x lety dobil kredit, ale nevěděl, že mam paušál :-)
Jen se nám tedy nic nevracelo, ale operatorka vysvětlila, jak jsem psala výše. Mám Vodafone.

Dekuju za radu.hned zítra tam zavolam
:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >