Omylem smazané fotky z mobilu

Caboverde
6.9.19 10:54

Omylem smazané fotky z mobilu

Jsem idiot, omylem jsem si smazala celou galerii fotek z mobilu. Byly to fotky za poslední cca dva měsíce, cca 600 snímků. Část jsem měla zálohovanou, jinou část, která obsahovala i fotky z dceřiných poslední narozenin, bohužel ne. Mám starý Samsung Galaxy S7. Nemáte někdo zkušenost, jak získat takto smazané fotky zpět? Jde to vůbec nebo mám prostě smůlu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Caboverde
6.9.19 10:59

Propojení s Google fotkami mám bohužel v offline režimu.

• Citovat
  • Nahlásit
9974
6.9.19 11:11
@Caboverde píše:
Jsem idiot, omylem jsem si smazala celou galerii fotek z mobilu. Byly to fotky za poslední cca dva měsíce, cca 600 snímků. Část jsem měla zálohovanou, jinou část, která obsahovala i fotky z dceřiných poslední narozenin, bohužel ne. Mám starý Samsung Galaxy S7. Nemáte někdo zkušenost, jak získat takto smazané fotky zpět? Jde to vůbec nebo mám prostě smůlu?

Zkus napichnout mobil do PC.
Ja si tam pretahovala fotky a cucela. Ty, co mam v mobilu smazany, tak ve slozce v PC se objevili.
Jakoze ve slozce toho mobilu, co se ti objevi v nabidce.
Tak to zkus. Za to nic nedas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
6.9.19 11:56

Máte spojený ůčet s google? Pokud ano mohly by být na cloudu…A já např pokud z mobilu smažu fotku ukládá se mi to v telefonu do dočasné složky a fotky se smažou reálně až za 30 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
6.9.19 14:05

@Ufinka87 Offline režim bohužel. Složku koš v mobilu nemám. Prostě to je všechno pryč a mám smůlu.

• Citovat
  • Nahlásit
9974
6.9.19 15:01
@Caboverde píše:
@Ufinka87 Offline režim bohužel. Složku koš v mobilu nemám. Prostě to je všechno pryč a mám smůlu.

Jezis ne kos. O tom nikdo nemluvil :roll: Ale normalne slozku s fotkama, co vyjede na pocitaci.
Tam sem nasla i smazany fotky. Proste, jako bych je nesmazala.
Takze sem je smazala pres pocitac.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10408
6.9.19 15:12

@Caboverde Nemáš ve fotkàch složku „nedávno smazané“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
6.9.19 16:38

@ivašot. Bohužel ne, taková složka je třeba v mobilech od Huawei, který taktéž mám, ale k focení nepoužívám. Samsung mám přeinstalovaný, není v něm původní software od výrobce. Fotky se mi ukládaly buďto přímo do mobilu nebo na paměťovou kartu. Nejsem si jistá, kam to bylo naposledy. Přepínám to podle volného místa.

• Citovat
  • Nahlásit
Caboverde
6.9.19 16:45
@TopSecret píše:
Jezis ne kos. O tom nikdo nemluvil :roll: Ale normalne slozku s fotkama, co vyjede na pocitaci.
Tam sem nasla i smazany fotky. Proste, jako bych je nesmazala.
Takze sem je smazala pres pocitac.

Tohle je podle mě nesmysl, navíc manžel je ajťák a říkal, že mám prostě smůlu. V případě, který popisuješ, jsi musela mít fotky pouze přesunuté do jiné složky. Prostě normální koš, který má kupříkladu i Google Photos. Navíc se mi uvolnilo místo v paměti, takže jsou prostě pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
10408
6.9.19 16:53
@Caboverde píše:
Tohle je podle mě nesmysl, navíc manžel je ajťák a říkal, že mám prostě smůlu. V případě, který popisuješ, jsi musela mít fotky pouze přesunuté do jiné složky. Prostě normální koš, který má kupříkladu i Google Photos. Navíc se mi uvolnilo místo v paměti, takže jsou prostě pryč.

Tak jestli se ti uvolnilo místo v paměti, tak je to jasné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
6.9.19 21:31

@ivašot. DiskDigger, mám je zpátky. Sice v menším rozlišení a asi nejsou všechny, ale mám radost. Musela jsem si je ručně dohledat ve složce, kde bylo 18 tisíc snímků.

• Citovat
  • Nahlásit
10408
6.9.19 21:37

@Caboverde Tak aspoň něco :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DrobekLu
7.9.19 10:35

Ahoj jestli máš obchod play, tam zadej obnova smazaných fotek a aplikací stáhni…pak otevřeš aplikaci a tam tě to navede co máš dělat, já tak měla svoje fotky zpět, jenom v horší kvalitě no.Snad to pomůže

• Citovat
  • Nahlásit
17232
7.9.19 10:38
@Caboverde píše:
@ivašot. DiskDigger, mám je zpátky. Sice v menším rozlišení a asi nejsou všechny, ale mám radost. Musela jsem si je ručně dohledat ve složce, kde bylo 18 tisíc snímků.

Super :D a tedy přes počítač?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4417
7.9.19 10:41

Ty fotky byly v paměti telefonu, nebo na kartě? Pokud na kartě, tak by neměl být problém je obnovit. Jen je potřeba zařídit, aby na kartě nyní neprobíhaly žádné zápisy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat